BlueSing

Windows 8 nepabunda kai atidarau laptopą

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Žodžiu, nusipirkau laptopą naują, su Windows 8 OS jau instaliuota, viskas puikiai veikia, bet yra viena nedidelė problemėlė, kurią knieti išsiaiškint.

 

Kai uždarau laptopą, kompiuteris užmiega, kaip ir nustatyta nustatymuose. Tačiau kai laptopą bandau atidaryt, jis neprabunda iš miego, netgi nereaguoja į klaviatūros ir pelės spaudinėjimus, turiu paspausti power mygtuka, ir tada jis kaip mat greitai prabunda.

Gal turite minčių, kaip padaryti, kad tik atidarius laptopą, jis prabustų iš miego ir nereikėtų man papildomai spaust power mygtuko?

Internete ieškojau problemų sprendimo, tačiau jokio konkretaus atsakymo neradau. Galima sakyt visus galimus nustatymus praėjau, nieko su tuo susiją nėra...

Kompiuteris: Hp Probook 4540s

 

Dėkui už pagalbą ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man panasus bugas yra tik man pabunda ir uz keliu sekundziu vel sugrizta i sleep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas apmastymui: ar tau kartais jis neišsijungia uždarius?

 

Jau netoks durnas dar :D pilnai užmiega kompiuteris kai jį uždarau, tačiau kai atidarau, jokios reakcijos, kol nepaspaudžiu power mygtuko - prabunda per pora sekundžių.

 

Dar galvoju, gal BIOS nustatymuose rasčiau kažką naudingo ir kas būtų susiją su šitu?

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk paieškoti kažką susijusio su "lid", pas mane ne laptopas tai nerodo tos funkcijos viduj.

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk paieškoti kažką susijusio su "lid", pas mane ne laptopas tai nerodo tos funkcijos viduj.

Nuotrauka

 

nuėjau iki šio parametro, tai rodo tik "dangtelio uždarymo veiksmas" (lietuvių kalba pas mane), apie atidarymą nieko neparašyta.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuėjau iki šio parametro, tai rodo tik "dangtelio uždarymo veiksmas" (lietuvių kalba pas mane), apie atidarymą nieko neparašyta.. :D

 

Bandyk ijungti Fast Startup, jeigu jis isjungtas. Taipogi ant Toshiba notebook'u yra opcija Panel Open-Power On tenpat, gal ant HP notebook'u ji taipogi yra kazkaip panasiai u=vadinta. http://www.eightforums.com/tutorials/6320-fast-startup-turn-off-windows-8-a.html

 

kaip pasidarei , kad rodytu ta lentele kur temp ?

 

http://rainmeter.net/ programele

http://rainmeter.net/cms/Discover skin'ai zemiau esanciuose linkuose. Temperaturai rodyti reikalinga atskira programele "Core Temp" kaip pluginas Rainmeter'iui.

Mano skin'as modifikuotas pagal save, tad su jais dar reikia ismokti elgtis truputi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano laptopui su WinXP taip yra buvę, tačiau problema buvo ta, kad ta laptopo baterija, kuri saugo BIOS, laiko ir kitus nustatymus išsikrovusi. Ją pakeitus viskas stojo į savo vietas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk ijungti Fast Startup, jeigu jis isjungtas. Taipogi ant Toshiba notebook'u yra opcija Panel Open-Power On tenpat, gal ant HP notebook'u ji taipogi yra kazkaip panasiai u=vadinta. http://www.eightforums.com/tutorials/6320-fast-startup-turn-off-windows-8-a.html

 

Įjungtas šitas reikalas, taip pat baterijos nustatymuose nustatyta "hp balanced performace" tai kaip supratau pats kompas atsirenka kada naudot integruotą GPU, kada atskirą ATI, kuri yra, nu kad taupytų bateriją kada nereikia galios.. Bet abejoju ar tai su kažkuo susiją,

 

Mano laptopui su WinXP taip yra buvę, tačiau problema buvo ta, kad ta laptopo baterija, kuri saugo BIOS, laiko ir kitus nustatymus išsikrovusi. Ją pakeitus viskas stojo į savo vietas.

 

Hmm, bet kad, laptopas yra dviejų dienų senumo, kaip ir baterija.. Negi gali būt tokia problema? Ir taip baterija laiko 5 geras valandas, abejoju ar gali taip būt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba eina apie BIOS'ų baterija pačiam laptopo viduje, kur atrodo kaip 50 centų moneta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.