Frozis

Klausimai prieš perkant

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Prieš metus pardaviau savo xbox 360, bet veltui, nes dabar supratau, kad konsolė vis dėl to yra geras dalykas :D Bet šį kart noriu išbandyti PS3. Žinoma, ji bus nulaužta, nes žaidimų tikrai neįpirksiu. Tai vat keletas klausimų:

1. PS3 YLOD problemos dingo su PS3 Slim, taip? Kurie dažniau sugesdavo? PS3 ar Xbox 360 fatai?

2. Kai nulauži PS3, tai žaidimus reikia įkelti per išorinę duomenų laikmeną? Ar galima naudotis internetu, kai PS3 būna nulaužtas?

3. Jei galite, tai pasakykite, į ką dar reikia atkreipti dėmesį perkant PS3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Taip PS3 slim jau nebegauna YLOD. Sugesdavo daugiau x360 su savo rrodais.

2. Galima ir per išorinę laikmena ir Ftp pagalba i vidini hdd. Negalima.

3. Prieš perkant paklausk modelio pavadinimą jei slim pirksi, nes ne visi ps3 slim atrišami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nulauztas bus ir naudotas jau gerai tai gali ir pultelis sumaltas but siaip daugiau nieko. imi svarbu ne fata ir tvarka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip vis dar svarstau imt iš skelbimų slimą (žinoma, neatrištą), su keliais originaliais žaidimais. Palyginus, kiek aš laiko prie jų praleisiu, tai pereit žaidimo storyline, surinkt trofėjus ir dar per online lošt, tai prireiktų 1-2 mėn. man :D Pagrindas aišku, būtų dabar GTA V nusipirkt.. :D O PS3 online režimas nemokamas žaidimuose?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tai emiau ps3 fata ilgai negalvojes,grazesnis pasirode :D naudota,bet buvo su tuo lipduku dar neardytas. Manot gali but problemu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Internetu naudotis galima ant nulaužto. Šiaip tą garantinį lipduką esu skaitęs, kad pašildžius galima nulipdyt ir išnaujo užklijuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip vis dar svarstau imt iš skelbimų slimą (žinoma, neatrištą), su keliais originaliais žaidimais. Palyginus, kiek aš laiko prie jų praleisiu, tai pereit žaidimo storyline, surinkt trofėjus ir dar per online lošt, tai prireiktų 1-2 mėn. man :D Pagrindas aišku, būtų dabar GTA V nusipirkt.. :D O PS3 online režimas nemokamas žaidimuose?

 

Online nemokamas. dar priskaiciuok tuos free to play kelis zaidimus. taciau jei pasimtum PSn+ tai yra moketum ten mokesti tai kas menesi gautum po kruva zaidimu uz dyka. tai pirkt nelabai ka reiktu jei zaidimu daugumos dar nesi loses.jei neimt PSN+ ir nepirkt zaidimu tai ju tikrai pritruks veliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Online nemokamas. dar priskaiciuok tuos free to play kelis zaidimus. taciau jei pasimtum PSn+ tai yra moketum ten mokesti tai kas menesi gautum po kruva zaidimu uz dyka. tai pirkt nelabai ka reiktu jei zaidimu daugumos dar nesi loses.jei neimt PSN+ ir nepirkt zaidimu tai ju tikrai pritruks veliau.

 

:thumbsup4: O kur perkat naujus žaidimus? Lietuvoj gal yra kur pigiau ar iš užsienio parduotuvės? Ir kaip su naudotais žaidimais ant PS3? Ar daugelis vis dar turi online passus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.