narkata

Klausk,o mes tau atsakysim, Kas susije su PS3 jailbreak

Rekomenduojami pranešimai

@linxtyx žaidimo disko įdėjimas dažnai padeda išspręsti panašias bėdas. Jeigu neturi originalaus žaidimo, gali įsirašyti bent kurią CFW su Cobra. Kai per ją užmount'insi žaidimą, per XMB pamatysi disko ikoną. Būtent per ją ir reiktų leisti game (o ne per app_home).

XMB pas mane atsiranda papkės ikona su užrašu Playstation 3™. Visad leidžiu per ją. Per app_home niekad.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

XMB pas mane atsiranda papkės ikona su užrašu Playstation 3™. Visad leidžiu per ją. Per app_home niekad.

 

Kokia pas tave CFW ir koks backup manager?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia pas tave CFW ir koks backup manager?

PS3 Firmware : 4.80 [bD-ROM EMULATOR]

Ir MultiMan 4.8

 

Jeigu aš teisingai suprantu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@linxtyx Hmm, vis tiek neaisku, kuria tiksliai CFW naudoji.

 

Visu pirma isbandyk Iris Manager http://store.brewology.com/ahomebrew.php?brewid=250

 

Jei nepades, bandyk isirasyt Ferrox 4.80 with Cobra 7.3: https://www.psxhax.com/threads/ferrox-ps3-custom-firmware-4-80-cobra-7-3-by-alexander.405/

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@linxtyx Hmm, vis tiek neaisku, kuria tiksliai CFW naudoji.

 

Visu pirma isbandyk Iris Manager http://store.brewology.com/ahomebrew.php?brewid=250

 

Jei nepades, bandyk isirasyt Ferrox 4.80 with Cobra 7.3: https://www.psxhax.com/threads/ferrox-ps3-custom-firmware-4-80-cobra-7-3-by-alexander.405/

Iris su MultiMan nesusipjaus jeigu abu bus įrašyti?

Aklas aš. Pas mane 4.8 Ferox. Didžiausias logo gi kai laudinasi. Dėl cobra thing nežinau. Iris, beje, freezina konsolę. Nestartina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iris su MultiMan nesusipjaus jeigu abu bus įrašyti?Aklas aš. Pas mane 4.8 Ferox. Didžiausias logo gi kai laudinasi. Dėl cobra thing nežinau. Iris, beje, freezina konsolę. Nestartina.

Dar pries CFW perrasyma bandyk Game Sonic manager, jis paremtas Iris manager. Skaiciau, kad kai kam Game Sonic su 4.80 Ferrox veikia, kai tuo tarpu kiti backup manager - ne (nors turetu veikti ir kiti)

 

Jei nepades, belieka perrasyt CFW. Neaisku, ar pas tave Cobra, ar ne. Jei neklystu, jei yra Cobra, toje skiltyje, kur radai Multiman bei PS3 versijos info, turetu rasyti ir Cobra versija. Zinoma, as jau 2 metai kai neturiu PS3, kai ka galiu buti pamirses, kai kas gali buti pasikeite, bet nemanau, kad tokia funkcija yra pasalinta. Todel pabandyk isirasyti ta CFW, kur ikeliau linka auksciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pries CFW perrasyma bandyk Game Sonic manager, jis paremtas Iris manager. Skaiciau, kad kai kam Game Sonic su 4.80 Ferrox veikia, kai tuo tarpu kiti backup manager - ne (nors turetu veikti ir kiti)

 

Jei nepades, belieka perrasyt CFW. Neaisku, ar pas tave Cobra, ar ne. Jei neklystu, jei yra Cobra, toje skiltyje, kur radai Multiman bei PS3 versijos info, turetu rasyti ir Cobra versija. Zinoma, as jau 2 metai kai neturiu PS3, kai ka galiu buti pamirses, kai kas gali buti pasikeite, bet nemanau, kad tokia funkcija yra pasalinta. Todel pabandyk isirasyti ta CFW, kur ikeliau linka auksciau.

Na..žinok nujaučiu, kad pas mane ir yra su Cobra 7.3, nes PS'ą pirkau prieš 2 savaites kažkur iš šopo kuris atrišinėja. Sakė visas softas - naujausias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu atveju butu galima paklausti to shop, kodel neveikia zaidimai, nes zaidimai turetu veikti ir be originalaus disko. Pabandyk gauti originalu zaidima, galbut pades.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu atveju butu galima paklausti to shop, kodel neveikia zaidimai, nes zaidimai turetu veikti ir be originalaus disko. Pabandyk gauti originalu zaidima, galbut pades.

Mėginsiu. Skambinau į šopą, tai man pasakė, kad kai kurie "tiesiog neveikia", bet daugelis veikia su originaliu cd įkištu, bet tai yra stupid, nes negarantuoja realiai, kad veiks viskas. Būčiau geriau jau XONE pasiėmęs ar bent jau X360 su RGH.

 

p.s. Sonic Manager, kai išmeta antrą langą su klausimu "Do you want to save game to dev_hdd0/GAMES ?" ir paspaudi X - freezina. Siunčiausi versiją a.l.a palaikančią CFW 4.80

Redagavo linxtyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi tavo isvardinti zaidimai man puikiai veike. Originalus diskas labai padidina zaidimu paleidziamuma, taciau gera Cobra CFW turi paleisti game ir be disko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi tavo isvardinti zaidimai man puikiai veike. Originalus diskas labai padidina zaidimu paleidziamuma, taciau gera Cobra CFW turi paleisti game ir be disko.

NIekaip neatkasu kokia pas mane emulatoriaus (Cobra) versija. MultiManas nerodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NIekaip neatkasu kokia pas mane emulatoriaus (Cobra) versija. MultiManas nerodo.

Pabandyk isirasyt ta CFW, del visa pikto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk isirasyt ta CFW, del visa pikto.

Kaip tas vyksta? Aš su PS3 visiškas noobas. Spėju, kad procesas nėr labai sudėtingas.

Galiu tik pridurt, kad su dabartiniu softu be jokių problemų kasdien į PSN lendu ir nieko visiškai.

Redagavo linxtyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tas vyksta? Aš su PS3 visiškas noobas. Spėju, kad procesas nėr labai sudėtingas.

Galiu tik pridurt, kad su dabartiniu softu be jokių problemų kasdien į PSN lendu ir nieko visiškai.

Procesas labai paprastas ir greitas. Parsisiunti ta CFW, jei reikia isarchyvuoji su Winrar ir isitikini, kad failiukas vadinasi PS3UPDAT.PUP. Pasiemi bent koki FAT32 formato USB, jame sukuri aplankala PS3, jame sukuri folderi UPDATE ir cia ikeli PS3UPDAT.pup failiuka.

Taigi struktura tokia: PS3->UPDATE->PS3UPDAT.PUP

 

Tada ikisi USB i PS3 ir per nustatymus pasirenki update. Tada pasirenki "update from storage media". Jei per nustatymus neras update failo, atnaujink versija per Safe mode (arba dar kitaip vadinama Recovery mode).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Procesas labai paprastas ir greitas. Parsisiunti ta CFW, jei reikia isarchyvuoji su Winrar ir isitikini, kad failiukas vadinasi PS3UPDAT.PUP. Pasiemi bent koki FAT32 formato USB, jame sukuri aplankala PS3, jame sukuri folderi UPDATE ir cia ikeli PS3UPDAT.pup failiuka.

Taigi struktura tokia: PS3->UPDATE->PS3UPDAT.PUP

 

Tada ikisi USB i PS3 ir per nustatymus pasirenki update. Tada pasirenki "update from storage media". Jei per nustatymus neras update failo, atnaujink versija per Safe mode (arba dar kitaip vadinama Recovery mode).

Ačiū!!!! Padėjo visiškai :) krauna visus game'us po update. Manau pardėj įrašė senesnę ir stabilesnę CFW versiją, nes pabrėžė, kad su ja SAUGIAUSIA šiuo metu jungtis į PSN. Bet man svarbiausia, kad visi game'ai veiktų. Dėkui labai dar kartą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.