palme

Killzone 2

Rekomenduojami pranešimai

Aš pasiėmiau Limited edition kaina 145 lt ;) Nuo paprastos pakuotės skyrėsi 7 lt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ir viskas? Daugiau jokiu priedu?

Na bet kaip ir sake, jei kolekcionuoji imk Limited, jei ne nera jokio tikslo moket brangaiu... ;)

Tik jei perki is eBay pasitikrink pardavejo reputacija. ;)

Visada pirkau iš eBay, nes GAME.co.uk neveikė jau pusę metų (buvo error), o parašius complaints aiškinaus ilgai ilgai ir GAME priėjo prie išvados, kad jie nežino tokių dalykų ir viso gero ;) O vakar "ant durniaus" pabandžiau, ir suveikė ;) Ok, ačiū visiems už pagalbą ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vasario 25 issiunte is game.co.uk kaina 167 lt pagal kursa :D laukiam nesulaukiam ieskojau nete siandien info tai nieko neradau dar atsiliepimu apie KZ2 kas jau bande ir turi Full versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vasario 25 issiunte is game.co.uk kaina 167 lt pagal kursa :D laukiam nesulaukiam ieskojau nete siandien info tai nieko neradau dar atsiliepimu apie KZ2 kas jau bande ir turi Full versija

Man irgi jau dispatched :D Laukiam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vasario 25 issiunte is game.co.uk kaina 167 lt pagal kursa :D laukiam nesulaukiam ieskojau nete siandien info tai nieko neradau dar atsiliepimu apie KZ2 kas jau bande ir turi Full versija

Kad yra kas jau žaidžia jį tai čia faktas, turiu vieną PSN draugą jis jau žaidžia KZ2 ir dar kitas sakė MP tai nerealus. :D Jūs nepermokėkit pirkdami iš to game.co.uk ir dar paprasta pakuotė kainuoja 167lt aš ėmiau iš shopto.net limited edition ir mokėjau 145 lt ir dar ta parduotuvė labai patikima.

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man snd nepavyko nusipirkti, teks iki rytojaus laukti. :D

Ryt pazaides parasysiu kaip... gal ir gameplay video sumesiu greita. :D

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien as gavau. :)

Ispudziai tai nerealus!

Grafika ziauriai gera nors ir ne HD losiu. :)

Misijos irgi tikrai idomios, nu zodziu patiko...

Tik kai as mazai FPS losiu tai man sunkoka, lygi emiau Trooper (vidutini) tai pirmoj misijos pasikroviau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad yra kas jau žaidžia jį tai čia faktas, turiu vieną PSN draugą jis jau žaidžia KZ2 ir dar kitas sakė MP tai nerealus. :) Jūs nepermokėkit pirkdami iš to game.co.uk ir dar paprasta pakuotė kainuoja 167lt aš ėmiau iš shopto.net limited edition ir mokėjau 145 lt ir dar ta parduotuvė labai patikima.

Na as tai emiau is hmv,kaina atrodo 37 svarai su pristatymu ir Killzone 2 maike dar dovanu duoda.I domu kada ateis nes jau niekaip sulaukt negaliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogai. Tikrai Scout - mano žaidėjo tipas. Ir abilities neblogi :D

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pagaliau kazkas idomaus palost mp su ps3,ir kai tai gali daryt visiskai for free :D

pagaliau kazkas mano tipo atsirado,ir pagaliau ps3 visa galva auksciau uz X,tai tikrai dziugina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Si menesi tikjrai isigisiu KL2

Net rankos dreba :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu palosiau demo tj atsiimu savo zodzius. Grafika ziauriai gera. Multiplayer bus fantastiskas bet reiks manau daug praktikuotis :) tikrai reiks prigriept KZ2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.