palme

Killzone 2

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Aš nelabai suprantu kam išvis kiša visus tuos rocket/grenade launčerius į onlainą. Kiek žaidimų onlaine žaidžiau, tai NIEKUR nemėgsta tų R/GL.
Bent jau man tai tie Rocket/Grenade Launcher tai visai netrukdo.As dazniausiai buna paprastas soldier arba saboteur tai greitai padarau headshot ir baigta :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai tu vien headšotais kali? :) Nežinau kiek ir kaip tu žaidi, bet matyt nelabai esi susidūręs su tokiom situacijom, kai koks noobikas šauna aklai per pusę mapo ir tave nukala. Gal aš pats kaltas, kad lakstau po mapus kaip akis išdegęs ir pats užsiraunu ant tų skraidančių raketų ar granatų. :( Nu bet toks jau mano žaidimo stilius. Gal jei sėdėčiau kur vienoj vietoj pasislėpęs, tai ir tie R/GL nebaisųs būtų...
Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai tu vien headšotais kali? :( Nežinau kiek ir kaip tu žaidi, bet matyt nelabai esi susidūręs su tokiom situacijom, kai koks noobikas šauna aklai per pusę mapo ir tave nukala. Gal aš pats kaltas, kad lakstau po mapus kaip akis išdegęs ir pats užsiraunu ant tų skraidančių raketų ar granatų. :) Nu bet toks jau mano žaidimo stilius. Gal jei sėdėčiau kur vienoj vietoj pasislėpęs, tai ir tie R/GL nebaisųs būtų...
Ne į temą

Tai tu sakai, kad as vienoj vietoj sedziu :) As tiesiog zinau, kad visada buna viena vieta kur susirenka Helghast ir ISA ir ten skerdziasi.As visada stengiuosi apeit ratu ir izzudau is kitos puses.

P.S.Ne vien Headshot :) ,bet kadangi Assault klase turi armor tai as jau geriau prarasiu daugiau life kol nusitaikysiu, bet vienu suviu ji nudesiu

Redagavo BABUANAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na aš nesakau, kad tu vienoj vietoj sėdi. :D Tik šiaip pamąsčiau, kad kemperiams niekas nebaisu... :DDD O apeiti visus iš galo, manau ne tik tu vienas bandai. :D Bet bėda kad nevisada tai gaunasi. Būna ir žmonės su R/GL žino mapą mintinai. :D)

P.S. šiaip aš apie tuos R/GL apskritai šneku. Nervina jie visur, ir Killzone, ir kokiam BC. Bet kokiame COD4/5, kur aklai šauta raketa gali nutraukti tavo kill streak'ą tai nervas paima nejuokais. :) Tada tas noobas gali iš manes tikėtis peilio šiknon. :D

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jau ant KZ2 MP su tais rocket lebiausiai nervina, paleidžia vieną užmuša ~5. Noobai tik su jais ir žaidžia nes su ginklu nemoka nusitaikyti... O dėl BC tai kad ten mapai dideli tai kaip gali tas rocket nervinti? Ten išvis su tuo rocket tik į tankus ir šaudau... P.S gal kas moka ant BC gerai skraidyti su sraigtasparniu? Reikia man jo awards. :D
Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na aš nesakau, kad tu vienoj vietoj sėdi. :D Tik šiaip pamąsčiau, kad kemperiams niekas nebaisu... :DDD O apeiti visus iš galo, manau ne tik tu vienas bandai. :D Bet bėda kad nevisada tai gaunasi. Būna ir žmonės su R/GL žino mapą mintinai. :D)

P.S. šiaip aš apie tuos R/GL apskritai šneku. Nervina jie visur, ir Killzone, ir kokiam BC. Bet kokiame COD4/5, kur aklai šauta raketa gali nutraukti tavo kill streak'ą tai nervas paima nejuokais. :D Tada tas noobas gali iš manes tikėtis peilio šiknon. :)

Ne į temą

Tai tada gerai :)
Redagavo BABUANAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Seip is dalies man tas roketas pravercia ,kai kur nors buna mesmale visi saudos o tu viena kulka paleidi ir ziurek 3-4 fragai tavo ,plius suo tuo solderiu man patinka lakstyt kai isijiungi lakstima tai matos niubai net nepataiko o tu su kokia durite 1-2 ar net 3 nukali :D ,tai va as roketa naudojiu pagal situacijas jeigu iseina , o su GL kaip iseina ir gi pagal situacija

Ta kiek daugiausei buvot surinke tasku MP ?

As buvau 99 ir dar laimejo musu timas tai padaugino dar mano taskus x1.5

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as niekada labai daug tasku negaunu (apie 80 daugiausiai, o siaip mano average tai tarp 30-60). As niekada vienoj vietoj nebunu ir lakstau, tai isbegu, pora priesu nusaunu ir paskui pats gaunu is nugaros (arba is sono) taip visa match'a ir lakstau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as niekada labai daug tasku negaunu (apie 80 daugiausiai, o siaip mano average tai tarp 30-60). As niekada vienoj vietoj nebunu ir lakstau, tai isbegu, pora priesu nusaunu ir paskui pats gaunu is nugaros (arba is sono) taip visa match'a ir lakstau :D

Ne į temą

As irgi visa laika lakstau, niekad nebunu vienoj vietoj...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As irgi visa laika lakstau, niekad nebunu vienoj vietoj...
As kai pradejau zaisti, tai megdavau kur nors uzsilipti ir pasaudyti, bet taip mazai veiksmo budavo, tai dabar begu iskart ten kur priesai su tavo komanda susitinka ir skerdziu visus. :D

 

Kitas dalykas kuris nervina kai neperskaitau server'io pavadinimo ir nueinu i Long Time serva, nemegstu tokiu, o paskui kai jau tasku daug surenki nesinori iseiti, :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano taškai per round'ą ~100. Kaip nueitu į 2 val trukmės servą būna ~170 + kad laimėjom 1,5 daugina. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man daugiau patinka tik TDM ,su tom misijom man nelabai patinka per ilgai zaidzias ,esu zaides gal kokius ~3-5 kartus,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na maximum buvau surinkęs gerokai virš 100 (be dauginimo) kažkas apie 140 ar panašiai. Tiksliai nepamenu. Bet tai čia buvo kai buvau "įsižaidęs". Kaliau Killzoną keletą dienų iš eilės. Kai dabar pažaidžiu kartais, tai rezultatai laaabai prasti būna. Kažkur per vidurį "team listo" būnu. O viskas dėl valdymo. :/ Kadangi dažniausiai žaidžiu COD4/5 MP, tai esu pripratęs prie tokio greito ir dinamiško valdymo. Po to labai sunkiai adaptuojuosi prie "plaukiojančio" Killzono... :D

Šiaip galėtumėm kada sumesti porą raundų Killzone. Tereikia laiką paskirti ir viskas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Šiaip galėtumėm kada sumesti porą raundų Killzone. Tereikia laiką paskirti ir viskas. :D

Ne į temą

Smagu butu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.