bebras

Naujas routeris namuose

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, siandien pagaliau isivedem namie padoresni interneta uz bites... Dabar naudoju erdviu(tas kur ant stogo pastatyta antena) . Namie yra atvestas interneto laidas, taciau reikia wifi. Tai noreciau, kad pasiulytumete koki nors routeri. Name yra apie 6-7 kambariai(nelygu kaip skaiciuosi), plotas apie 130 kvadratiniu metru. Butu gerai, kad kaina butu ikandama, todel laukiu geru kainos-kokybes santykio pasiulymu, jei tai imanoma :whistling: . Aciu uz pagalba. http://www.erdves.lt/internetas/planai/ jei tai ka nors itakoja, tai naudoju plana Erdves 6 kur max siuntimo greitis 6 Mb/s.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o nedasuto paprasyti erdviu kad pastatytu gera modema,butum primokejas gal 100lt, lietuvoi pas save namie tai buvo visada su laidu neseniai padare wi fi pastate modema gera ir traukia gerai, sumokejo 56lt tk uz darba ir fsio modema nemokamai gavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o nedasuto paprasyti erdviu kad pastatytu gera modema,butum primokejas gal 100lt, lietuvoi pas save namie tai buvo visada su laidu neseniai padare wi fi pastate modema gera ir traukia gerai, sumokejo 56lt tk uz darba ir fsio modema nemokamai gavo

 

Gali tiesiog pasakyti tada koki routeri pastate? :stare:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprastas wifi routeris. nieko ipatingo nereikia. noret galima daug ko. bet veiks jis taip kaip veiks ir bus gerai. kiek jie dabar kainuoja..apie 100-150 lt turbut. thats all u need. simple.

tavo siuntimo greitis tikrai neitakoja routerio. jo greicio pakaks tikrai.

 

o siaip paskambini tiem kas ivede ir jie tau viska pajungs jei normali firma. pats isigysi kad ir. vistiek tikriausia reiks jiem skambint ir prasyt kad atvaziuotu pajungt.nes gali tiesiog neleist jungt kazko kito pats netas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlau pirkti linksys e3200 ar e3000, nes tp-link ir d-link visokie yra grynas š****.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlau pirkti linksys e3200 ar e3000, nes tp-link ir d-link visokie yra grynas š****.

 

kaip scalman sake, dauguma modemu bus tau ok,nes greitis ir technologija neispudinga :) (suprantu,nuosavi namai).
Ne į temą

be to brangokai gavos tau 69lt? jei yra galimybe populiariam tiekejui pas tave, tai uz 59lt 12Mb/s eitu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiksliau betkuris tau tiks, nu pasidomek ar kartais tavo internetas prie mac nepriristas, jei priristas tuomet ieskok su mac klonavimo funkcija, nu arba nusipirkes paskambinsi tiekejui ir padiktuosi nauja modemo/routerio mac.

 

pvz as naudoju zebros duodama pirelli modema/routeri, jis turi mac klonavimo funkcija, modemas stovi antram aukste bet laptopas ir kieme pagauna rysi, mano greitis 4mbps, modemas tikrai nestabdo, tiesa wlan nustatymuose reikejo limita nuimti kuris kazkodel buvo apie 700kbps.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

be to brangokai gavos tau 69lt? jei yra galimybe populiariam tiekejui pas tave, tai uz 59lt 12Mb/s eitu :)

 

Na cia buvo geriausias variantas kuris galimas mano vietoveje :okay: nes telefono linijos nera, sviesolaidinio nera, visi mobilieji netraukia. Nu zdz :flip:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia buvo geriausias variantas kuris galimas mano vietoveje :okay: nes telefono linijos nera, sviesolaidinio nera, visi mobilieji netraukia. Nu zdz :flip:

 

 

Man lygiai ta pati situacija, ner padoresniu negu erdves... Turiu as zebros modema meginau su juo prisjungt bet kaskodel man nepavyko arba as nemokejau...

 

Beto ir kiek isvisto ant tikru su sita sutartim ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad nespaudzia tie tekejai atvaro pajungia ir parodo.

kaip naudotis. aisku ne uz dyka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man lygiai ta pati situacija, ner padoresniu negu erdves... Turiu as zebros modema meginau su juo prisjungt bet kaskodel man nepavyko arba as nemokejau...

 

 

lan kabeli kuri kisi i kompa ikisk i antra lizda modeme kituose neveiks, modemo meniu ijunk FTTX WAN

jei priristas prie mac tuomet sitam sujungimui ivesk mac adresa kuriuo tau duodamas internetas, mac turetu buti sutartyje, jei ikisus laida i kita kompa internetas neveikia tuomet prirista prie tavo tinklo plokstes mac ji suzinosi i cmd parases ipconfig.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai yra skirtumas ar aš jungsiu iskart nuo antenos į zebros modema ta laida, ar per vatoki daigta zemiau ir tada nuo jo laida i zebros jau modema ?

 

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skirtumo nera, paparasciausiai pirelli modemas gali veikti dviem rezimais, kaip modemas (internetas is dsl jungties) arba kaip routeris (internetas paimamas is antros lan jungties)

p.s. aisku nesitikek kad ikisi laida ir vualia, pirmiausiai prisijungi prie modemo narsykleje vietoj adreso irasai 192.168.1.254 paprasys login abu rasai ADMIN, nu o toliau jau is atminties nepamenu, pats turi perkuist visa meniu, apie sito modemo routerio pajungima jau buvo tema plm, bandyk pasieskoti, ka galiu pasiulyti tai tik atsiusti savo modemo CONFIG failiuka ir tiketis kad jame bus reikalingi nustatymai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.