AndrexX

Del PSN

Rekomenduojami pranešimai

Turiu klausima. Galvoju pirkt ps3 online'inimui. Mano interneto greitis 72kb/s eis pazaist?

 

nu su tokiu mazu greiciu kazin ar sklandus online bus, speju mobilus internetas pas tave? garantuotai butu lagas (velavimas) kas trukdytu visa online smaguma pajusti. kiek domejausi,zmones,kurie turi bent 300kb/s zaidzia ps3 online gana normaliai,bet dar jaucia laga. dauguma rekomenduoja nuo 1000kb/s greiti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima. Galvoju pirkt ps3 online'inimui. Mano interneto greitis 72kb/s eis pazaist?

 

šeip 100kb/s užtenka gana sklandžiai žaisti ,tik tiek ,kad ilgai siųs visokius update (aišku jei mobilus pas tave tai turėsi didesnį ping) Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip minimal 2 mb nesijaucia jokio lago,nes teko anskciau naudot 128 kb/s dauguma zaidimu online nepavesdavo :working:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zebra pas mane ;/

 

negaliu patiket kad tik toki greiti gauni? :D imesk speedtest.net rezultata, cia ziauriai nepasiseke jei tik tiek tetraukia pas tave, arba neteisingai greiti rasai, kaip kokio mobilaus pildyk interneto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

oho cia tikrai sunkiai pas tave, ir ping 62 ms yra didokas velavimas. pasiziurek pagal saskaitas ar tau raso pvz "bazinis internetas" ar "bazinis plius" internetas? nes jei ne bazinis plius,tai gal bus technines galimybes perjungti i pliusini plana,nes jie turi didesni greiti. Su tuo dirbu ir daugeliui klientu pavykdavo,nes jie neatsinaujine senus planus turedavo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oho cia tikrai sunkiai pas tave, ir ping 62 ms yra didokas velavimas. pasiziurek pagal saskaitas ar tau raso pvz "bazinis internetas" ar "bazinis plius" internetas? nes jei ne bazinis plius,tai gal bus technines galimybes perjungti i pliusini plana,nes jie turi didesni greiti. Su tuo dirbu ir daugeliui klientu pavykdavo,nes jie neatsinaujine senus planus turedavo :)

 

o kur parasyta? ziurejau saskaitoj niekur neredau parasyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur parasyta? ziurejau saskaitoj niekur neredau parasyta.

 

dar gali sutartyje paskaityti, arba l.patogus budas- prisijunk internete prie manoteo.lt ir ten matysi viska ka uzsisakes, aisku jei ten uzsiregistraves tu arba seima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki susiduriau su problema. Susikuriau ant PS4 assian acc ir kai noriu prisijungt man meta toki dalyka. As ant jo paspaudziu ir atsijungia , ka daryt?

post-46489-0-93496300-1419159431_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki susiduriau su problema. Susikuriau ant PS4 assian acc ir kai noriu prisijungt man meta toki dalyka. As ant jo paspaudziu ir atsijungia , ka daryt?

Panasu, kad HK acc susikures tu; tame nelabai kazkas tau pades, nes daug nesako ka raso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man geriau JP kurtis?

Man striuke ar palta geriau rengtis? 

 

Nezinia, pasiziurek, kurio tau labiau reikia ir ta priciupk:) Man asmeniskai labiau JP prie sirdies, nes suprantu +- kas ten vyksta ir zaidimai kitokie duodami, o HK daznai dubliuojasi su EU/US.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.