Justas753

Xbox 360 zadimu low FPS

Rekomenduojami pranešimai

Turiu as xbox 360 RGH Slim 250GB Ir GTA V, Prototype 2, Half Life 2, Silenthill Homecoming ir dar kaikurie zaidimai kazkaip stringa (Krenta FPS) Pvz: GTA V vaziuojant diena FPS krenta iki kokiu 25, atrodo nedaug bet tikrai jauciasi, o vaziuojant nakti kai maziau efektu ir pan tada nrml FPS laikosi. Ka daryt kad butu nrml viskas nekristu FPS? Nes kai ziuriu youtubej ten tvarkoj viskas o mane lb nervuoja kai ngl zaidimo pazaist SMOOTH(kad lestrigtu). Gal cia xbox kaltas, arba televizorius? Mano televizorius turi 50Hz gal del to? NZN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas tau suskaiciuoja tuos fps , na kad buna 25 tipo? :npoker: kad normaliai ju buna apie 28 fps. cia normalu ir cia niekas nestringa. o kai atskiri zaidimai palagina ir pan tai cia jau atskiru zaidimu problema kurios nepakeisi siaip. dalinai galima padet kazkiek vienus zaidimus instaliuojant kitu ne ..pvz gta geriau neinstaliuot pagal kurejus, tai pas rgh gaunas kad blogesnis variantas tikriausia. pakeist nieko neakeisi . cia ne pc kad padidintum fps zaidimuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko cia nepadarysi, yra zaidimu kuriems daznai nukrenta fps pvz AC Brotherhood daug zmones skundziasi, kad mazokas fps, o tam jau vaistu nera nei TU jokie jau nebepades tiesiog patingeta buvo optimizuoti labiau zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei tai ne MP tai jokiu problemu del to kazkaip nera. man ne vieno zaidimo nebuvo kad jau negaleciau zaist ten maikes plesyciau. siaip tai 25 fps dar ne lagas irgi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu 25 fps yra stabilus tai jokio lago nebus, o pvz ant pc net ir 60 fps jaučiasi lagas jei fps krenta iki kokiu 30.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kai ziuriu youtubej ten taip smooth veikia visi zaidimai o pas mane...

 

As maniau kad ant xbox 360 nei vienas zaidimas nestrigs, kaip maciau youtubej. O pazaides pamaciau kad sioks toks lagas jauciasi. Cia man vienas ar ir jum taip pat? Bet kodel youtubej viskas tavrkoj tuomet?

Redagavo Justas753

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man ne vienas nestrigo dar , isskyrus tuos atvejis kai tai buna del pacio zaidimo ir tik keliuose zaidimuose buvo isvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvada - nieko nepakeisi. netinkia nezaisk. ant pc uzsikelk fps ir losk . nera reikalo is tuscio i kiaura pilstyt cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel zaidziat Call of Duty Black Ops 2 zaidimas nei kiek nelagina, taip pat kai youtubej veikia. O pvz koki kita First Person Shooter game tai kai apsisukineji, dairaisi sioks toks jauciasi kodel taip yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiais klausimais kreipkis i tuos kas pardave/nulauzinejo xboxa. Dabar ateini ir uzsiregini i foruma vien del to kad gautum atsakymus. Sumokejai pinigus kazkam, ju ir klausk info. Nusipirkai shlamshta uz pigiai - neeishkok kitur pagalbos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko cia nepadarysi, yra zaidimu kuriems daznai nukrenta fps pvz AC Brotherhood daug zmones skundziasi, kad mazokas fps, o tam jau vaistu nera nei TU jokie jau nebepades tiesiog patingeta buvo optimizuoti labiau zaidimus.

Aš visą AC Brootherhood'ą perejau ir net nekibinėjo nė karto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai manau, kad, ponas, esi išlepęs ir išsipi*inėji. Mano kaimynas toks - nusiperka achujieną pc, nusistato ant maximum, mano akim - viskas normaliai veikia, žaisti laisvai gali, jam "oi, biškį lagas jaučiasi...reiktų susimažint..."  :) Nemanau, kad ten ant tiek baisiai, kad negalėtum žaisti normaliai. O jei jau nepatinka, tai kaip ir sakė, užsikelk fps ant pc ir lošk.

Redagavo NerWas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.