Aurora

Nepasileidzia zaidimai,multiman issijungia.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

esu visiškai naujokė ant tokių dalykų, todėl nelabai ką išmanau. Noriu paklausti rimtesnių žmonių patarimo, o gal net žinot problemos sprendimą.

Pažįstamas iš užsienio parsivežė ps3, ir atidavė man. Modelis CECHK03. Nusprendžiau atrišti. Buvo versija 3.10, updatinau iki 3.55. Tada įmečiau Rogero 4.5 CEX v1.0. Paskui instaliavau multiman 4.50.01. Problema tame, kad kai įsimetu į USB žaidimą, multiman jį rodo, tačiau kai bandau paleisti išsijungia ir tada grįžta prie pagrindinio PS3 meniu. ir taip visada, su visais žaidimais, kuriuos įmetu į vidinį HDD, ar bandau leist iš USB. Bandžiau ir fix'ą, bet irgi tas pats.

Gal kas turi kokių minčių apie tai ar kam yra taip buvę? Kaip tvarkyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idek originalu PS3 zaidima,paleisk multiman,pasirink zaidima. Tada, kai grisi i XMB, pasirink disko ikona. Vietoj originalo tau rodys parsiusta. Jei neturi disko paleisk per app_home/PS3_GAME,kuris yra virs install package files,bet ne visi zaidimai veikia. Sekmes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idek originalu PS3 zaidima,paleisk multiman,pasirink zaidima. Tada, kai grisi i XMB, pasirink disko ikona. Vietoj originalo tau rodys parsiusta. Jei neturi disko paleisk per app_home/PS3_GAME,kuris yra virs install package files,bet ne visi zaidimai veikia. Sekmes :)

O ar daug yra neveikianciu? nes pas mane tik gta 5 ikeptas ir taip leidziu. bet originalo jokio neturiu CD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar daug yra neveikianciu? nes pas mane tik gta 5 ikeptas ir taip leidziu. bet originalo jokio neturiu CD

Parsisiųsk ir įsirašyk HABIB 4.53 v1.05A Cobra. Nuoroda yra DUK temoj. Su ja visi žaidimai veiks. Kai pasirinksi žaidimą per multiman, grįši į XMB ir ten bus atsiradus disko ikona, nors originalo įdėto nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiųsk ir įsirašyk HABIB 4.53 v1.05A Cobra. Nuoroda yra DUK temoj. Su ja visi žaidimai veiks. Kai pasirinksi žaidimą per multiman, grįši į XMB ir ten bus atsiradus disko ikona, nors originalo įdėto nebus.

aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.