ciupakabra

HDD Vidinis 320gb / Isorinis 1TB ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu 4gb Slim RGH konsole ir perku HDD. Ka patartumete -

 

1. Ar perdaryti vidini HDD su HDDHACKR kad butu kaip originalas. 320 gb. Kaina - 152 Lt

 

2. Ar pirkti isorini HDD bet negaleciau zaisti Xbox1 zaidimu, o dlc vietos butu tik suformatavus 32gb. Kaina 224 Lt

 

 

Ka patartumete?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma reikia vidinio. kad ir kokio . kad ir 60 gb orgo. be vidinio neissisuksi. nebent po v iena zaidima ikelt ir po to pazaidus istrint. i USB laikmena daugiau nelabai tilps.

 

mano 60gb jasperis. tai pasemiau isorini ir aisku jau tada no prob.bet be vidinio tai nu nelabai.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma reikia vidinio. kad ir kokio . kad ir 60 gb orgo. be vidinio neissisuksi. nebent po v iena zaidima ikelt ir po to pazaidus istrint. i USB laikmena daugiau nelabai tilps.

 

mano 60gb jasperis. tai pasemiau isorini ir aisku jau tada no prob.bet be vidinio tai nu nelabai.

 

O kam vidinis butinas? :D Gi Pas mane Slim 4 gb, is isorinio visada losdavau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aisku tiem patiem DLC bet pagrindas tam contentui kurio reikia butinai tiek naujiem zaidimam. aisku gal su flashike ir prasisuktum kaip nors ten..bet kaskart trint reiktu kai noretum kazka kita lost. nzn ar labai patogu.

 

del isorinio 1tb . tai tik jau ne visa skirt xbox. ten nebus ka det i ji .nzn jei puse 600gb uzpildysi tai jau reiks labai pasistengt ir but kaupiku nebent. kad laikyt tai ko nelosi visai. as skeliau i 600gb ir kas like. didesne dali xbox kita pc skiri ir tvarka. bet realiai nei tiek nereikia xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.