Džekeris

[Solved] Bėda su Windows 7

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Susidūriau su tokia problema šį ryt įsijungiau laptopą nu viskas normaliai veikė, dabar bandžiau junkt kelis syk pyst žiūru mėlyna langą metą, nu galvoju pofik diską turiu win perdiegsiu, bet kur tau, nustačius kalba keyboard kalba ir paspaudus Install gal laukti kad ir 2val nieko kaip rodė Startup setup taip ir rodo, bandžiau XP įdiegti ant XP meta mėlyną langą kaip galima sutvarkyti šią nesąmone?
Bandžiau Safe Mode  ir visus ktus kuriuos ten duoda, niekas nepadeda.

Screen'as:

PC050027.jpg

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal tavo pateikta fotke MS sako stai ka: http://support.microsoft.com/kb/297185/lt  :) Tai sakyciau,kad arba tavo hdd grybauja arba biosas su savo nustatymais

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kad į bios'ą niekas nelindo dabar paleidau pasirinkau f9 kad atstatytų tas pats velnias. žinau kad hdd turi tik pc jei aš hdd suformatuočiau kaži padėtų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O bandei kur apačioje yra tie nurodymai?.

Kokie nustatymai? Nesigaudau aš šiai tokiuose dalykuose nes pirmą syk man taip, ankščiau pakakdavo reinstall ir ramu

ten bios'e pas mane nėra keist paačių bios'o nustatymų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Full format bandyk, truks nežmoniškai ilgai, bet gal, kartoju, gal padės.

Negaliu niekaip suformatuoti Įdėjus OS diską ar tai būtų Win 7 ar Win XP neužrauna ik tos vietos kur formatuoti galima.

EDIT: Čia tai prikolai, visa diena nieko dabar pyst leidžia windows diegti bet esmė, ta kad tame diske kur tur būti windows 59gb of 59gb free galėj būt tap, kad darbavosi kažkoks virusas ir kol win neištrynė nieko padaryt negalėjau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko ten neilgai jei kalbet apie paciu win 7 siuloma full format pries instaliacija. It siaip ji reiktu daryt savaime kai perinstalini. Kazkaip matau cia labiau hdd problema ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va baigia diegt žiūrėsiu ar nemes to lango mėlynos, bet jauču kad nemes, bet vis tiek mistika C diskas buvo 19GB free tapo 59 of 59. + prieš tai pakeičiau iš ASCH ar kaip ten į IDE ta daug greičiau viską krauna :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.