Zaliasvergas

Game pirkimas konsolei

Rekomenduojami pranešimai

Zavvi.com siunčia nemokamai. Paskutinį siuntinį iš jų gavau lygiai po savaitės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zavvi.com siunčia nemokamai. Paskutinį siuntinį iš jų gavau lygiai po savaitės.

Nu dėkui už atsakymą. Beje dar vienas klausimas kokius patartumėte žaidimus pirkti? patiems kokie labiausiai patiko, nes parsiisunčiau iš ps plus + grid2 ir uncharted 3 tai nelabai man jie kaskokie :D? Ir ar galima suzinoti kito men ps plus naujus games free?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kito mėnesio žaidimus tikriausiai rytoj paskelbs. Stebėk oficialų playstation blogą. O kokius žaidimus pirkti? Hm, tokius, kurie tau patinka. Man pavyzdžiui Uncharted yra nuostabus žaidimas. Kokio žanro tau patinka? GTAV pirk, tas tai žiūriu jei ne visiems, tai daugumai patinka. O šiaip jei neapsisprendi, ieškai žaidimų pavadinimų ir eini į youtube žiūrėti trailerių, gameplay ir t.t. :)

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kito mėnesio žaidimus tikriausiai rytoj paskelbs. Stebėk oficialų playstation blogą. O kokius žaidimus pirkti? Hm, tokius, kurie tau patinka. Man pavyzdžiui Uncharted yra nuostabus žaidimas. Kokio žanro tau patinka? GTAV pirk, tas tai žiūriu jei ne visiems, tai daugumai patinka. O šiaip jei neapsisprendi, ieškai žaidimų pavadinimų ir eini į youtube žiūrėti trailerių, gameplay ir t.t. :)

Nu dėkui žiūrėsiu, gali būti toks varijantas, kad jau išaugau iš tų žaidimų taip nebevelka, prisimenu tuos laikus kai lošiau ps2 pries 5-3metus pnš WWE ten 2006metų taip vilkdavo tai ka tu katu losdavau po 5-8val i dieną, net lauko nebemačiau, dabar taip jau nebera, nors norėtusi kaško tokio kur labai užvilktu, nors ir kiti matau virš 20metų loše idomiai, čia gal nuo žaidimo priklauso ir mano skonio :)

Redagavo Zaliasvergas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dėkui žiūrėsiu, gali būti toks varijantas, kad jau išaugau iš tų žaidimų taip nebevelka, prisimenu tuos laikus kai lošiau ps2 pries 5-3metus pnš WWE ten 2006metų taip vilkdavo tai ka tu katu losdavau po 5-8val i dieną, net lauko nebemačiau, dabar taip jau nebera, nors norėtusi kaško tokio kur labai užvilktu, nors ir kiti matau virš 20metų loše idomiai, čia gal nuo žaidimo priklauso ir mano skonio :)

 

Nu dėkui žiūrėsiu, gali būti toks varijantas, kad jau išaugau iš tų žaidimų taip nebevelka, prisimenu tuos laikus kai lošiau ps2 pries 5-3metus pnš WWE ten 2006metų taip vilkdavo tai ka tu katu losdavau po 5-8val i dieną, net lauko nebemačiau, dabar taip jau nebera, nors norėtusi kaško tokio kur labai užvilktu, nors ir kiti matau virš 20metų loše idomiai, čia gal nuo žaidimo priklauso ir mano skonio :)

Beje gal kas pirkot iš zavvi.com? ar game.co.uk? per kiek laiko atsiunčia kur trumpiau??? ir ar apsimoka pirkti padevetus iš ten žaidimus? ar nėra subraižyti? normalus??

Redagavo Zaliasvergas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje gal kas pirkot iš zavvi.com? ar game.co.uk? per kiek laiko atsiunčia kur trumpiau??? ir ar apsimoka pirkti padevetus iš ten žaidimus? ar nėra subraižyti? normalus??

 

Atsiunčia po metų, neapsimoka, nes žaidimai subraižyti ir aptaškyti vyriškais skysčiais ir tai nenormalu.

 

 

Nuoširdžiai pasakysiu, tai protiškai atsilikusiu žmonių klausimai. Pradėkite po velnių mąstyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiunčia po metų, neapsimoka, nes žaidimai subraižyti ir aptaškyti vyriškais skysčiais ir tai nenormalu.

 

 

Nuoširdžiai pasakysiu, tai protiškai atsilikusiu žmonių klausimai. Pradėkite po velnių mąstyti.

Jai aš protiškai atsilikes tai p**** liksiu toks :) matau kokie čia visi nagli užuot parašę normalų atsakymą parašo eilinius vėjus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekreipk dėmesio, gal žmogui bloga diena pasitaikė :)

 

Pirkau ir iš zavvi, ir iš Game. Naudoti žaidimai tikrai geros būklės, nėra nei vieno įbrėžimo, tik iš dežutės gali pasakyti, kad ne naujas. Atsiunčia įvairiai, žiūrint kaip gerai paštas tomis dienomis dirba :D Dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 2 savaičių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekreipk dėmesio, gal žmogui bloga diena pasitaikė :)

 

Pirkau ir iš zavvi, ir iš Game. Naudoti žaidimai tikrai geros būklės, nėra nei vieno įbrėžimo, tik iš dežutės gali pasakyti, kad ne naujas. Atsiunčia įvairiai, žiūrint kaip gerai paštas tomis dienomis dirba :D Dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 2 savaičių.

Dėkui tau, mėginsiu siųstis iš game.co.uk pigiai ten žiūriu naudoti žaidimai yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Gaunu ta diena kada pasirodo prekyboje tas žaidimas :):P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gaunu ta diena kada pasirodo prekyboje tas žaidimas :):P

Gyveni UK tikriausiai :D Man į lietuvą gal per savaitę apsisuks :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.