T0shis

PSN / PS+ / PSN Wallet card

Rekomenduojami pranešimai

Turek omenyje, kad reikes US adreso turbut (gal). Bet jei kas - viskas ten parasyta bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turek omenyje, kad reikes US adreso turbut (gal). Bet jei kas - viskas ten parasyta bus :)

Neištvėriau, tai ir jau išbandžiau :)

Taip lietuviška kreditinė-debetinė kortelė tinka, tik teko užrašyti US adresą, užrašiau savo US acc adresą ir viskas tiko.

Iš karto gavau kodą ir jau turiu ps+ metams :)

Kaina išėjo 49,99 + 4,44 $  :)

Visiems ačiu už pagalbą :)

Redagavo ZenaLt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku su tuo piniginės papildymu UK acc, net paypal'o reikalauja su UK registracija. Per "cdkeys" pirkausi redeem koda, nors ir ten problematiškai, reikalauja foto su data ant balto lapo ir paso/teisių foto :lol: bet gerai kad ir vakarais dirba tai per 15 minučių susitvarkiau tą reikalą. Ačių už informaciją!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man kazkaip niekada nekilo problemu, per game.co.uk, tik viena kart teko ilgiau palaukti, nes pas juos kazkas nutike buvo ir tik vakare kodus atsiunte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku su tuo piniginės papildymu UK acc, net paypal'o reikalauja su UK registracija. Per "cdkeys" pirkausi redeem koda, nors ir ten problematiškai, reikalauja foto su data ant balto lapo ir paso/teisių foto :lol: bet gerai kad ir vakarais dirba tai per 15 minučių susitvarkiau tą reikalą. Ačių už informaciją!

Per amazon.co.uk susitvarkytum per 5 min :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane US acc, o aš žinau tik amazon.com kur tikrai greitai gauni kodus net ir savaitgalių vakarais :)

Kaip tik dabar ten yra 30 % nuolaida Killzone Shadow Fall- PS4 digital code 39,99 $.

Reikia imt :)

 

Gal kas žino daugiau panašių parduotuvių, kur galima greitai gauti digital code (su akcijomis) skirtu US regionui???  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku su tuo piniginės papildymu UK acc, net paypal'o reikalauja su UK registracija. Per "cdkeys" pirkausi redeem koda, nors ir ten problematiškai, reikalauja foto su data ant balto lapo ir paso/teisių foto :lol: bet gerai kad ir vakarais dirba tai per 15 minučių susitvarkiau tą reikalą. Ačių už informaciją!

Su paypal mokėjai tame cdkeys? Man tokių dalykų niekada nebuvo. Įtartinus tikrina, matyt. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir buvo toks bairis. Paypal mokėjau. Pirkau 2 card po 25, vieną davė o kitam jau reikėjo foto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man pirma kart perkant tikrino, dėl pačios svetainės saugumo, kaip jie sakė, o antra kart jau nebetikrino. Šiaip normaliai skaitau, susitaupė 8 svarai perkant 70 svarų papildymą. Sumoki 62 už 70

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai neseniai pasinaudojau cdkeys.com paslaugomis perkant psn top up, galiu pasakyt - super svetainė, sureagavo iškart po apmokėjimo, o vienintelis patikrinimas, kuris man teko, buvo gauto saugos kodo patvirtinimas telefonu (sms).

Beje, naudojantis šia svetaine patarčiau užsiregistruoti joje, iškart nurodant savo adresą ir pn. - teko girdėt, kad registruotiems vartotojams jie taiko ne tokias sudėtingas patikras. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tame puslapyje www.cdkeys.com ka nurodete ties skiltimi country? United Kingdom ar Lithuania?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tame puslapyje www.cdkeys.com ka nurodete ties skiltimi country? United Kingdom ar Lithuania?

United Kingdom, bent jau as taip nurodziau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.