demogamer07

Žaidimas Pac-Man ir failas su .elf plėtiniu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi...

Atsisiunčiau žaidimą Pac-Man.Championship.Edition . Kataloge trys failai

Pac-Man.Championship.Edition.DX.PSN.PS3-DUPLEX.NPUB30304.Install.apk

Pac-Man.Championship.Edition.DX.PSN.PS3-DUPLEX.NPUB30304.Crack.apk

Pac-Man.Championship.Edition.DX.PSN.PS3-DUPLEX.NPUB30304.Decrypted.elf

Suinstaliuoju install, po to crack , bet žaidimas nepasileidžia, metą klaidą, kad bogai suinstaliuotas.

Ką daryt su tuo failu su .elf plėtiniu, kur jį įdėti. Banžiau instaliuoti ir iš vidinio, ir iš išorinio, per multimaną pasirinkt leidžia, bet tik kai jau pasirenki disko atvaizdą, bando paleist ir meta klaidą.

Pirmą kartą matau tokį failą su .elf , kur jį dėt?  Gal ko nežinau - apšvieskite...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va  plants.vs.zombies irgi yra tas .elf ir suinstaliavus neveikia. Demo įrašau veikia, patch įrašau veikia , crack įrašau nebeveikia....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi...

Atsisiunčiau žaidimą Pac-Man.Championship.Edition . Kataloge trys failai

Pac-Man.Championship.Edition.DX.PSN.PS3-DUPLEX.NPUB30304.Install.apk

Pac-Man.Championship.Edition.DX.PSN.PS3-DUPLEX.NPUB30304.Crack.apk

Pac-Man.Championship.Edition.DX.PSN.PS3-DUPLEX.NPUB30304.Decrypted.elf

Suinstaliuoju install, po to crack , bet žaidimas nepasileidžia, metą klaidą, kad bogai suinstaliuotas.

Ką daryt su tuo failu su .elf plėtiniu, kur jį įdėti. Banžiau instaliuoti ir iš vidinio, ir iš išorinio, per multimaną pasirinkt leidžia, bet tik kai jau pasirenki disko atvaizdą, bando paleist ir meta klaidą.

Pirmą kartą matau tokį failą su .elf , kur jį dėt?  Gal ko nežinau - apšvieskite...

Visų pirma, turbūt dviejų pirmų failų plėtiniai yra pkg, o ne apk, nes apk naudojamas android'uose.

Dėl ko tai neveikia negaliu pasakyt, nes nežinau tavo CFW ir kokią tau klaidą meta.

Dėl .elf failo pabandysiu paaiškint taip: pagrindinis PS3 žaidimo paleidimo failas yra EBOOT.BIN, bet tai yra SELF failas, tik su kitu plėtiniu. SELF failas yra užkoduotas su tam tikrais raktais, o ELF failas yra tas pats failas, bet atkoduotas. Su juo gali daryt ką nori: redaguot tam tikrą informaciją jo, perkoduot kitai versijai, DEX sistemai ir t.t. Tau tas failas greičiausiai yra nereikalingas, nebent dėl perkodavimo kitai CFW (tik galbūt, nes nežinau tikslios jo paskirties šiam release).

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma, turbūt dviejų pirmų failų plėtiniai yra pkg, o ne apk, nes apk naudojamas android'uose.

Dėl ko tai neveikia negaliu pasakyt, nes nežinau tavo CFW ir kokią tau klaidą meta.

Dėl .elf failo pabandysiu paaiškint taip: pagrindinis PS3 žaidimo paleidimo failas yra EBOOT.BIN, bet tai yra SELF failas, tik su kitu plėtiniu. SELF failas yra užkoduotas su tam tikrais raktais, o ELF failas yra tas pats failas, bet atkoduotas. Su juo gali daryt ką nori: redaguot tam tikrą informaciją jo, perkoduot kitai versijai, DEX sistemai ir t.t. Tau tas failas greičiausiai yra nereikalingas, nebent dėl perkodavimo kitai CFW (tik galbūt, nes nežinau tikslios jo paskirties šiam release).

 

Labas

Dėl plėtinių tu teisus susimaišiau :)

Pas mane Rogero 4.50 V1.01   , multiMan 04.53.01  klaidos kodas 80010017

Patį žaidimą (čia apie pac-man), kai įrašau veikia, kaip demo, tik kriaką instaliuoju - pasikeičia žaidimo paveiklsiukas iš demo į pilną , bet nepasileidžia, meta klaida.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas

Dėl plėtinių tu teisus susimaišiau :)

Pas mane Rogero 4.50 V1.01   , multiMan 04.53.01  klaidos kodas 80010017

Patį žaidimą (čia apie pac-man), kai įrašau veikia, kaip demo, tik kriaką instaliuoju - pasikeičia žaidimo paveiklsiukas iš demo į pilną , bet nepasileidžia, meta klaida.

Atsiųsk .elf failą į pm. Bandysiu perkoduot su kitais raktais.

Šita klaida yra gaunama, kai PS3 negali atkoduot EBOOT.BIN failo, t.y. kai jis yra užkoduotas su nežinomais raktais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.