deiviz

Zvelgiant i ateiti

Rekomenduojami pranešimai

Tema apie studijas,kryptis,egzus ir panašiai... Pradedant, pats asmeniškai labai nenoriu suklyst išmesdamas nereikalingus dalykus, tačiau kur norėčiau tarkim studijuot taipogi dar nelabai įsivaizduoju. Visi šitą išgyveno, tai pasidalinkit savo išmintim, rastom svetainėm ir kita naudinga info kuri padėtų rast tinkamą kelią link norimos profesijos...

 

Kaip pavyzdį radau tik vieną svetainę kuo esu labai nusivylęs,  kurioje rašo kokių egzų reikia tam tikrai specialybei...http://www.mruni.eu/lt/busimiems_studentams/bakalauro_studijos/Stojantiems_I/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau pagalvoti ką mėgsti veikti gyvenime ir pagal tai nuspręsti kuo norėtum būti, nes labai svarbu, kad darbas tau būtų malonus. Juk niekas nenori kankintis tuos, grubiai tariant, 45 metus iki pensijos. Aš esu tikrai laimingas, nes man neteko susidurti su tokiomis problemomis. Jau kokius 5-6 metus tvirtai žinau kuo noriu būti ir kol kas tuo nesuabejojau. Dar neįstojau, bet šitie metai paskutiniai ir žiūrėsiu kas gausis.

Sėkmės ieškant savo profesijos  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau pagalvoti ką mėgsti veikti gyvenime ir pagal tai nuspręsti kuo norėtum būti, nes labai svarbu, kad darbas tau būtų malonus. Juk niekas nenori kankintis tuos, grubiai tariant, 45 metus iki pensijos. Aš esu tikrai laimingas, nes man neteko susidurti su tokiomis problemomis. Jau kokius 5-6 metus tvirtai žinau kuo noriu būti ir kol kas tuo nesuabejojau. Dar neįstojau, bet šitie metai paskutiniai ir žiūrėsiu kas gausis.

Sėkmės ieškant savo profesijos  ;)

Jei ne paslaptis, tai kokia profesija tave patį vilioja? :)

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ir būtų problema, daug hobių dar daugiau klausimų ar sugebėsiu... Kaip pavyzdį buvau užsidegęs stot į Teisėsaugą(mentu) reikalingi dalykai bent dabar sekasi gan neblogai, sportas taipogi draugas nuo vaikystės, bet pažiūrėjus kokie reikalavimai sveikatai mane iškarto atmestu, nes ligų istorija tikrai spalvota...Va taip ir su dauguma specialybių kurios šovė į galvą... Tarkim kas labiau siejasi  su šituo forumu ar kompais apskritai, tai IT kažkuri kryptis, bet vėl pagalvoju : gerai sukursiu aš tą svetainę ar kokia menką programą, o jei nesugebėsiu jos sukurt ? ir svio baigta karjiera...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ir būtų problema, daug hobių dar daugiau klausimų ar sugebėsiu... Kaip pavyzdį buvau užsidegęs stot į Teisėsaugą(mentu) reikalingi dalykai bent dabar sekasi gan neblogai, sportas taipogi draugas nuo vaikystės, bet pažiūrėjus kokie reikalavimai sveikatai mane iškarto atmestu, nes ligų istorija tikrai spalvota...Va taip ir su dauguma specialybių kurios šovė į galvą... Tarkim kas labiau siejasi  su šituo forumu ar kompais apskritai, tai IT kažkuri kryptis, bet vėl pagalvoju : gerai sukursiu aš tą svetainę ar kokia menką programą, o jei nesugebėsiu jos sukurt ? ir svio baigta karjiera...

Norint būti mentu, reikia kažkokios ypatingos sveikatos?  Gal link gali numest?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane irgi dabar kamuoja toks klausimas, kur reiks stot, ir kuo maždaug noriu būt. Galvoju su teise kažką, nes su matke prasti popieriai. Bet teisėj pilna ir taip, neįsivaizduoju...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as galvoju tapt pasienieciu, kareiviu arba policininku (kazkas is siu triju), moksluose sekasi vidutiniskai, bet as nepakesciau visa diena sedet kokiam biure ir tvarkyt da**uja popieriu arba sedet visa diena prie kompo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim kas labiau siejasi  su šituo forumu ar kompais apskritai, tai IT kažkuri kryptis, bet vėl pagalvoju : gerai sukursiu aš tą svetainę ar kokia menką programą, o jei nesugebėsiu jos sukurt ? ir svio baigta karjiera...

Na ir kas, kad nesugebėsi? Neapsiimi tokių darbų, kokių manai, kad neįveiksi. Bet čia ne tas... Tu universitete išmoksi savo dalykus, ką norėsi. Išmoksi kurti ir dirbsi tą ką moki. IT specialybių yra daug, todėl ir darbai labai specializuoti, nėra, kad baigęs tinklapių programavimą dirbsi tinklų administratoriumi.

 

Kas dėl egzaminų, tai rinkis maždaug savo norimai specialybei, bet dar vieną ekstra egzaminą (kitokiai specialybei). Planavau daryti irgi taip. Iš pradžių galvojau stoti su IT arba su fizika, todėl planavau laikyti ir fizikos egzaminą, bet paskutiniais mėnesiais atsisakiau fizikos egzamino, nes jau galutinai apsisprendžiau stoti į IT. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nu grazu kad svajojate, ir stengiates igyvendinti savo svajones, bet nepamirskim kur gyvenam, juk baige mokslus negalesit is soc pasalpos gyventi tol kol neatsiras jusu trokstama darbo vieta, gerai jei zinote "skyle" o jei nea, kas tada, tada stojate i darbo birza, kuri puse metu visiskai nieko nesiulys, po pusmecio kai prades pasalpa moketi tada versis per galva kad tik jus idarbinti ar ismesti is birzos (birzai nereikalingi bedarbiai kuriems reikia pasalpas moketi) tas skubinimas reiskia kad bus siulomi pirmos pasitaike darbo vietos, (tai reiskia uz minimuma, tos vietos kuriu niekas nenori), tada dvi iseitys, arba stengtis graziuoju susitarti kad darbdavys parasytu pazyma kad jus esate netinkamas darbui ir lauksit kitos nesamones arba atsisakote darbo ir ismeta is birzos, jei visgi darbdavys parasys pazyma tuomet po 2 ar triju tokiu nesekmingu bandymu idarbinti jus birza nores perkvalifikuoti, t.y. parengti ne tam darbui apie kuri svajojate o tam kuri birza jums gali pasiulyti.

 ir aplamai, normalios darbo vietos birzos nepasiekia, kur normali vieta normalioje imoneje ten norinciu dirbti sarasa pati imone turi ir jai nereikia kreiptis i birza, aisku jei is birzos paima zmogu imone gauna lengvatu bei i zmones is birzos darbdaviai ziuri kaip norincius uzdirbti bet nenorincius dirbti.

 tokia realybe, bet linkiu sekmes gyvenime, galbut jums ir pasiseks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nu grazu kad svajojate, ir stengiates igyvendinti savo svajones, bet nepamirskim kur gyvenam, juk baige mokslus negalesit is soc pasalpos gyventi tol kol neatsiras jusu trokstama darbo vieta, gerai jei zinote "skyle" o jei nea, kas tada, tada stojate i darbo birza, kuri puse metu visiskai nieko nesiulys, po pusmecio kai prades pasalpa moketi tada versis per galva kad tik jus idarbinti ar ismesti is birzos (birzai nereikalingi bedarbiai kuriems reikia pasalpas moketi) tas skubinimas reiskia kad bus siulomi pirmos pasitaike darbo vietos, (tai reiskia uz minimuma, tos vietos kuriu niekas nenori), tada dvi iseitys, arba stengtis graziuoju susitarti kad darbdavys parasytu pazyma kad jus esate netinkamas darbui ir lauksit kitos nesamones arba atsisakote darbo ir ismeta is birzos, jei visgi darbdavys parasys pazyma tuomet po 2 ar triju tokiu nesekmingu bandymu idarbinti jus birza nores perkvalifikuoti, t.y. parengti ne tam darbui apie kuri svajojate o tam kuri birza jums gali pasiulyti.

 ir aplamai, normalios darbo vietos birzos nepasiekia, kur normali vieta normalioje imoneje ten norinciu dirbti sarasa pati imone turi ir jai nereikia kreiptis i birza, aisku jei is birzos paima zmogu imone gauna lengvatu bei i zmones is birzos darbdaviai ziuri kaip norincius uzdirbti bet nenorincius dirbti.

 tokia realybe, bet linkiu sekmes gyvenime, galbut jums ir pasiseks.

Na aš pats planuoju baigęs mokslus pabandyti įsidarbinti Lietuvoje, o jei nepavyks (nesakau, kad iškart) lėksiu į užsienį, bandysiu ieškotis darbo kitaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint būti mentu, reikia kažkokios ypatingos sveikatos?  Gal link gali numest?

Ne įpatingos, bet idealios. Prie paprasčiausiu dalyku prisikabinama kaip tatuiruotės, ar akiniu nešiojimas ir viskas nebeturi šanso į kitą etapą. Manau 22psl tinka/netinka įrodo, koks turi būt žmogus..

 

Siustis : http://www.policija.lt/get.php?f.12766

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pasirinkęs matematiką, fiziką, info ir fiziką A lygiu, žadu kur nors su tiksliais eiti, nes gerai sekasi man jie, o kalti teorijos nelabai mėgstu. Mąstau, kad reikės kažkur su IT eiti, nes padoriai gerai sekasi programint ir pan. stuff bei tai įdomu man, o kadangi šiais laikai didelis IT specų deficitas, tai neturėtų būti labai didžiuliu su darbu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deivi pirmiausia skaičiavkę nusipirk, su telefonu egzo nelaikysi :D 

Pats idėją turėjau dėl architektūros, bet piešt sunkokai sekas, nors esant reikalui sugebėčiau pramokt, vistiek nusprendžiau kad gal nereikia. Tada buvo šiokių tokių minčių apie IT, tačiau po pirmo pusmečio 11kl. supratau kad, IT man ne draugas :D. Labiausiai traukia kažkas su biologija, pagrindinis tikslas LSMU, o ten ką įstot dar galėčiau į vf vietą yra Psichologija, tai turbūt ir mėginsiu. Dar yra šiokių tokių minčių su chemija/biologija, mačiau KTU turi studijas kažkokias, bet sunkiai gaudaus aš tam jų puslapy, nežinia ar fizikos reikia ar ne. O dėl pasirinkimų, tai mano nuomone durnas reikalas. 11kl būdami dar tikrai ne visi žino ko nori, o čia su tais pasirinkimais svarbių dalykų pramazint gali, kas labiausiai ir užknisa. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka man pasiulytumet su fizika matematika chemija dar IT ? Kazka galvoju su inzinerija .Gal yra cia inzinieriu ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toxiz todėl ir prašiau pasidalint nuorodom kas kur randat kokiu egzų reikia tai specialybei... nes tikrai nesąmonė per daug pasiimsi nieko neparodysi per egzus, per mažai suvaržys tavo laisvę į specialybių gausą....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.