deiviz

Zvelgiant i ateiti

Rekomenduojami pranešimai

O ka man pasiulytumet su fizika matematika chemija dar IT ? Kazka galvoju su inzinerija .Gal yra cia inzinieriu ? :)

Inžinerijų labai daug įvairių būna. Geriau pirmiausia sritį išsirinkti, o inžinerija toj srity tikrai atsiras :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toxiz todėl ir prašiau pasidalint nuorodom kas kur randat kokiu egzų reikia tai specialybei... nes tikrai nesąmonė per daug pasiimsi nieko neparodysi per egzus, per mažai suvaržys tavo laisvę į specialybių gausą....

Reikalingus egzaminus gali rasti užėjęs į universiteto tinklapį. Pasirenki specialybę ir viskas išdėstoma.

Redagavo dudeperfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 kaip pvz:

 1 man lb gerai sekesi tikslieji mokslai, matematika fizika nuo visalaika galvojau kad mano ateitis su tuo turetu sietis, vyresnese klasese atradau save informacinese technologijose, vazinejau i olompijadas ir pan, galvoju cia mano pakraipa, gavosi taip kad dirbu statybose, oficialiai dazytojas, realiai platus profilis, ka kas veiksiu po 10m nedrystu net svajoti, nors turiu nuomone kad "reikia tureti savo darba", t.y. ne ieskoti laimes keliuose skirtingose pareigybese o geriau dirbti visada ta pati darba taip keliantis savo kvalifikacija, nors cia bananu salis, niekada negali buti garantuotas del ateities, gal gatves sluosiu po 10m ir dar dziaugsiuosi kad darba turiu.

 2 sesuo, stengesi idyti pedagogo issilavinima, mokesi gal 6m po 12kl (tiksliai nepamenu kiek) isigijo aukstaji issilavinima, turi darbo patirties maximoje ir norfoje kasininke.

 3. draugelis, baiges 10kl, visada domejosi automobiliais, db jau gal 10m vezioja automobilius is vokieciu ir pardavineja, pragyvenimo lygio daugelis galim tik pavydeti.

 

 aisku nesiulau niekam mesti mokslus, bet tik noriu pasakyti kad jaunam zmogui pasirinkti savo busimo darbo pobudi, ta linkme kreipti mokslus, juos baigus isidarbinti savo issvajotame darbe beveik tolygu laimeti teleloto milijona

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tu ir tiesą sakai, panaši situacija ir pas mane, tėvas dirba panašiai tapatį ką ir tu ir gauna daugiau negu motina turėdama magistratūros laipsnį  :dwn:

Bet manes vistiek nežinau kodėl bet jau toks darbas netraukia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane irgi pradėjo erzinti tas atradimo savęs...Nors man dar keli metai dar liko,bet jau galvoju kažkiek..Mane domina su Verslo Vadyba,Marketingu.Bet man yra sūnkiai su matematika ,nors žinom ,kad verslui tai reikalinga. Jeigu aš norėčiau stoti Bakalaurą ant VDU tai reikia net 0,4 balo ant matematikos ( 80% kiek žinau ) . Ar man patartina imti privačias pamokas? Ar rinktis kitą specialybę?...

Redagavo Pūft

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tas 0,4 čia nuo tos sumos kurią gausi(egzą kaip išlaikysi) man atrodo jei neklystu...

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane irgi pradėjo erzinti tas atradimo savęs...Nors man dar keli metai dar liko,bet jau galvoju kažkiek..Mane domina su Verslo Vadyba,Marketingu.Bet man yra sūnkiai su matematika ,nors žinom ,kad verslui tai reikalinga. Jeigu aš norėčiau stoti Bakalaurą ant VDU tai reikia net 0,4 balo ant matematikos ( 80% kiek žinau ) . Ar man patartina imti privačias pamokas? Ar rinktis kitą specialybę?...

VDU yra lengva įstoti. O apie tuos balus, tai patylėsiu... Kas puse metų jie keičia tą skaičiavimo sistemą, todėl dabar negalvok nieko apie tuos balus. Mokykis, kaip mokeisi, išlaikysi egzus ir kai bandysi stoti LAMABPO sistemoje parodys tavo balą ir galėsi rinktis, kur stoti. Pats jo normaliai neapskaičiuosi... Aš pats matematiką išlaikiau 38%, informatiką 42%, lietuvių 36% ir anglų 68% (jei niekur su procentais nesuklydau, bet jei ir klystu tai tik +-2%), o įstojau į KTU nemokamą vietą (nu dabar jau išstojau, nes nepatiko), galvojau išvis aš niekur nemokamo negausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tadai, žiauri teisybė, bet jaunimui reikia pozityvumo truputį, o tai visai noro nebus mokintis šitoj, kaip sakai bananų šaly, kokia ji ir yra šiuo atžvilgiu. Mokslas, kad ir koks jis bebūtų, nepakenks tai jau tikrai, bet faktas, kad tikėtis kitokio likimo reikia.
Čia yra toki kaip ir du variantai, arba rinktis tokią specialybę, kurioj kaip žuvis vandeny būtai, nes tada bus daugiau tų pastangų ir noro būt "kietu" ką darai ir vardą užsitarnaut. Aišku nereiškia, kad pinigai į kišenę netilps, bet katrie šiai dienai Lietuvoj sąžiningai mokslus baigę tūkstančius varto apart valdžios vaflių ir žabų? Kitas variantas, rinktis specialybę pagal ateities perspektyvas, nors velnias, likę dar tokių? Jeigu likę tai pats mokslas kainuoja gal tiek, kad per dešimtmetį dirbdamas nesusigražinsi.
O šiaip norint bent kiek postudijines galimybes padidint vis tiek siūlau daugiau studijuot, o ne studentaut :) Dalyvaut visur, kas su studijom susiję, nepabijot mainų programom kitoj šaly pasimokint. Reziume, žopa Lietuvoj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tadai, žiauri teisybė, bet jaunimui reikia pozityvumo truputį, o tai visai noro nebus mokintis šitoj, kaip sakai bananų šaly,

....

 Reziume, žopa Lietuvoj  :D

 

 nu nera ka pridurti. :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VDU yra lengva įstoti. O apie tuos balus, tai patylėsiu.......

Dėkui. Norėjau paklausti bendrai ,koks unversitetas geriausiai moko InforMatika ,kad nebūtų 'laiko švaistymas'.Noriu HTMl,CSS,PHP studijuot galbūt.Kažkiek jau man tai siejasi nuo tada kai tėvai nupirko kompiuterį :) . Daug kas sako,kad tai manp pašaukimas :D..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui. Norėjau paklausti bendrai ,koks unversitetas geriausiai moko InforMatika ,kad nebūtų 'laiko švaistymas'.Noriu HTMl,CSS,PHP studijuot galbūt.Kažkiek jau man tai siejasi nuo tada kai tėvai nupirko kompiuterį :) . Daug kas sako,kad tai manp pašaukimas :D..

Jei nori mokytis tik šias programavimo kalbas (jokių C++ ir kito brūdo) duosiu patarimą - nestok į KTU, nebent nori C++ ir kitų pagrindų. Aš pats dabar žadu stoti į Kauno Kolegiją, nes pažiūrėjau visą mokymo programą, tai HTML/CSS/PHP yra tarp mokomųjų dalykų ir nėra C++ (kas man peilis didžiausias KTU buvo).

 

Jei nori į KTU studijuoti informatiką truputi supažindinsiu. Įstojęs į KTU informatikos fakultetą (nesvarbu kokia specialybę pasirinkęs iš IT) 2 metus mokysiesi viską kartu  su visu Info fakultetu. Visas programavimo kursas (2 metai C++), skaitmeninės logikos suvokimas (dafuk?) ir kitas brūdas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.