Rekomenduojami pranešimai

Titanfall: Expedition žaidybinis vaizdo klipas (Video)

 

Po truputį artėja šaudyklės Titanfall pirmojo papildymo Expedition debiutas. Ir nors tiksli data dar nežinoma, nauja informacija apie minėtą DLC pasirodo pavydėtinai reguliariai. Jei prieš savaitę buvo publikuota eilė nuotraukų, tai dabar atėjo eilė pilnaverčiam vaizdo klipui.

 

Titanfall-gamezone.jpg

 

 

Vaizdo klipe demonstruojami nauji žemėlapiai, kurių bus trys – Swampland, Runoff ir Wargames. Pirmasis žaidėjus nukels į pelkėtą vietovę su labai aukštais medžiais ir senoviniais griuvėsiais. Pilotai galės pasinaudoti medžiais kaip sienomis, šokinėti nuo vieno prie kito medžio kaip beždžionėlės ir atlikti netikėtus išpuolius.

 

Antrasis žemėlapis – Runoff – tai pramoninė zona su daugybe iškilusių pastatų. Čia reikės kovoti ribotoje erdvėje. Trečiasis žemėlapis – War Games – taps puikia galimybe pilotams pademonstruoti savo galimybes: čia rasime galybę sienų, tarp kurių galima skraidyti ir atlikti staigius, tikslius smūgius kitiems pilotams bei Titanams.

 

Papildymas, kaip ir pats žaidimas bus prieinamas tokioms platformoms, kaip PC, Xbox 360 ir Xbox One. Tikslesnę datą kūrėjai žada pranešti vėliau.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo gražiai map'ai, patį game dar daug lošiu, reiks gal ir pasiimti šį DLC. Nors nesu tikras dar, nes su main game daug mapų gavom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem norėčiau išbandyt tik klausimas ar laptopas vilkas bent ant normal be lagu,spec rekelavimus atitinka bet vis abejoju gaila bėtos negavau išbandyt o dabar pirkt ir jei netemps tai bereikalo.

Ne į temą
P.s can you run it rodo kad man titanfall turetu ant max :D biski kosmosas jauciu :D nes pvz man bf3 ant medium su lagu eina,o ten irgi siaip rodo kad minimum tik temptu bf3 bet nzn tiesa ar ne,bet netikiu kad man titanfall ant max suktis gali 2,5ghz 8gb ram readeon dual graphics 2gb :D
Redagavo Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem norėčiau išbandyt tik klausimas ar laptopas vilkas bent ant normal be lagu,spec rekelavimus atitinka bet vis abejoju gaila bėtos negavau išbandyt o dabar pirkt ir jei netemps tai bereikalo.

Ne į temą

P.s can you run it rodo kad man titanfall turetu ant max :D biski kosmosas jauciu :D nes pvz man bf3 ant medium su lagu eina,o ten irgi siaip rodo kad minimum tik temptu bf3 bet nzn tiesa ar ne,bet netikiu kad man titanfall ant max suktis gali 2,5ghz 8gb ram readeon dual graphics 2gb :D

Šis game gan prastai optimatizuotas, tai gali ir nepavilkti pas tave. BF3 ir BF4 eina daug geriau nei šis, nelagina tik tuomet, jei viską ant low pasidarau. O BF3 ir BF4 galiu lošti ant High su 60+ FPS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.