Impaler

PlayManija.lt atidaroma flash žaidimų ARKADA :)

Rekomenduojami pranešimai

Vau, cia tai tikrai nesitikejau :D Nu saunuilis, tikrai gera ideja! Jauciu puikiai prigis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai malonu, kad taip teigiamai priimate. :)

 

Papildžiau dar 5 žaidimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neįmanoma padaryti, kad baigus partiją iškart žaisti iš naujo? nes išties erzina, kai pralaimėjus išmeta į rezultatų lentelę ir norint vėl žaisti, reikia vėl intro pralaukti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek žinau negalima nieko dėl to padaryt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu matai kad negerai suzaidei, daryk puslapio refresh, ir viskas, kito budo nezinau ir as, beje labai geras dalykas tie zaidimukai :D geriau nei konsole, azartas didziulis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetu zaidimas tik viena rekorda turet tavo rekorda turet, o ne tik kiek uploadino.

Redagavo eimis1998

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ideja gera, nu bet zaidimai tai... nu bent mano skoniui nei vienas neitiko, nu nemanau kad kazka is ju ir mano 7m sunus zaistu, cia tik mano nuomone...

 p.s. salia zaidimu kur raso didziausia rezultata gal butu idomiau kad rasytu ir nario nika kuris ta rezultata pasieke, butu siokia tokia motyvacija kad stengtis savo nika ten palikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ideja gera, nu bet zaidimai tai... nu bent mano skoniui nei vienas neitiko, nu nemanau kad kazka is ju ir mano 7m sunus zaistu, cia tik mano nuomone...

 p.s. salia zaidimu kur raso didziausia rezultata gal butu idomiau kad rasytu ir nario nika kuris ta rezultata pasieke, butu siokia tokia motyvacija kad stengtis savo nika ten palikt.

man mėgstamiausias playboy tas geimas :D rimtas, atmintį palavini. pabandyk, tik tavo sūnui nerekomenduoju :D o niką rodo prie taškų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man mėgstamiausias playboy tas geimas :D rimtas, atmintį palavini. pabandyk, tik tavo sūnui nerekomenduoju :D o niką rodo prie taškų...

 kad giliau paieskojus rodo visus kas zaide ir kiek surinko tai zn, as kalbejau apie ta top score kur salia zaidimo rodo.

 tas playboy zaidimas bijau kad nuo zmonos per ausi negauciau :nono: nors tiesa pasakius taip ir neziurejau kiek ten cendzuros

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 kad giliau paieskojus rodo visus kas zaide ir kiek surinko tai zn, as kalbejau apie ta top score kur salia zaidimo rodo.

 tas playboy zaidimas bijau kad nuo zmonos per ausi negauciau :nono: nors tiesa pasakius taip ir neziurejau kiek ten cendzuros

norm cenzūra ten,tik viršų rodo mergų,maži paveiksliukai.prie žmonos nelošk ir ok bus :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tame PlayBoy skaičiuojasi taškai?Jeigu padarai mažiau spėjimų ir užtrunki trumpiau duoda dvigubai mažiau taškų negu su daugiau spėjimų ir ilgesniu laiku.

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

awesome! tas apie burbulus su Daft Punk patiko, hahaha, dabar daina iš galvos neišeina :halone:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tame PlayBoy skaičiuojasi taškai?Jeigu padarai mažiau spėjimų ir užtrunki trumpiau duoda dvigubai mažiau taškų negu su daugiau spėjimų ir ilgesniu laiku.

teisinga pastaba. Niekaip impaler neaplenkiu,nors tikrai iš mažiau spėjimų įveikiu žaidimą,taškų tada dar mažiau duoda :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.