WhiteFiction

Playstation 4 digital games

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, draugai.

 

Benaršydamas po internetą ir ieškodamas kokiais čia būdais susiveikt pigesnių PS4 žaidimų atradau įdomų dalyką, dėl kurio ir norėčiau su jumis pasikonsultuoti. Ebay.com internetinėje parduotuvėje galima atrasti PS4 žaidimų po 35-60 dolerių (90-150 LTL) - atrodo išties viliojantis pasiūlymas. Tiesa, parduodami žaidimai yra skaitmeninės žaidimų versijos, tokios kaip PNS store.

 

Štai keletas linkų:

1. <http://www.ebay.com/itm/Battlefield-4-Playstation-4-PS4-Digital-Download-Read-Description-/111251571317?pt=Video_Games_Games&hash=item19e71c4275>

2. <http://www.ebay.com/itm/CALL-OF-DUTY-COD-GHOSTS-PS4-Playstation-4-Digital-Incluye-castellano-/331110139712?pt=ES_Videojuegos&hash=item4d17b3c740>

 

Taigi, mano klausimas. Galbūt, esate pirkę žaidimą tokiu būdu, įdomu ar tai saugu? Ką šiaip apie tai manot?

 

Pirkimo eiga: "

After purchase i will send you an ebay message with a PSN Account information with the game ready to download on it, and the instructions how to do it and play it on your primary account
 
*The steps i will give you are very important in order for it to work!*
 
If you have any questions, please send me a message and i will do my best to help you!
 
Because item is digital - NO REFUNDS ACCEPTED!!!"
 
 
Dėkui ;)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek suprantu, tai tu negausi pačio žaidimo, tu tik gausi jį parsisiųsti vieną kartą. Kodėl? Čia rašo, kad tau duos account (PSN), kuriame yra tas žaidimas (pvz.: BF4), tu prie jo prisijungsi ir parsisiųsi tą žaidimą ir jis veiks ant tavo account, tik tiek, kad tas žaidimas tau nepriklausys. Ir dar atsimink yra regionai (ar nėra ant PS4?).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau duos prisijungimo duomenis prie kito accounto, iš kurio parsisiųsi žaidimą. Ar tai saugu, niekas negali garantuoti, nes perki iš skelbimų, taip sakant iš žmonių. Skaityk atsiliepimus apie tą pardavėją. Žaidimą galėsi žaisti su savo acc. Neaišku tik, ar tau parduos visą accountą ar tik duos prisijungti, nes tada turės ir paštą atiduoti (bent jau aš taip daryčiau). Nelabai čia apsimoka mano manymu. Tas žmogus bet kuriuo metu galės pakeisti slaptažodį ir nebegalėsi daugiau pakartotinai parsisiųsti to žaidimo, pvz. pakeitęs konsolę ar ištrinęs žaidimą. Ir kaina, kaip tokiam deal'ui, manau per didelė. Už BF4 beveik 60$ - GTFO  :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia paprasčiausiai siųstumeisi iš svetimo žmogaus sukurto profilio. Jei kada ištrintum, tuomet jau nebeturėtum.

 

Jei nori užsiimti tokiais pirkimais, visada gali susirasti bet kokį patikimą žmogų ir susitarti už bet kokią kainą.

 

Įdomu, kaip tas ebay pardavėjas kovoja su slaptažodžių pakeitimu? Ir šiaip tik 2 kartus tegalima siųstis į skirtingas konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, nėra tai pats pigiausias variantas, bet šiek tiek pigiau.. Bet kokiu atveju, labai jau abstrakčiai skamba tie skelbimai, tikrai neaišku ar tas žaidimas po atsisiuntimo jau priklauso tau ar ne.. Čia va dar iš kito skelbimo:

*The game is download using a external PSN account created in your console;

*Only one download is allowed in a single console;

*Once game is downloaded you can play game with your own user account;

*The account used to download game can not be deleted or you lose the game;

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir minėjau tas pats gaunasi, jei randi žmogų, kad ir iš forumo, ir susitari nors ir už simbolinę kainą 10 Lt. Tau žaidimas nepriklausys, nes, kai ištrintum, viskas būtų. Nebent turėtum visus slaptažodžius.

 

Bet nepatarčiau užsiimti tokiais pirkimais su aukštomis kainomis. Neapsimoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, dėkui už patarimą. Geriau kokį patikimą žmogų susirasti ir su juo dalintis. O beje, tai taip išeina, kad pvz., aš prisijungęs per savo PS4 į kito žmogaus PNS acount'ą, galiu į savo konsolę atsisiųsti tuos žaidimus, kuriuos jis yra įsigijęs?

Jei taip, tai visai nebloga idėja - susirandi vieną žmogų, su kuriuo susikuri bendrą PNS acountą ir tarpusavyje daliniesi žaidimais: vieną žaidimą iš pns nuperku aš, kitą jis - visgi 2 žaidimai už vieno kainą.

Redagavo WhiteFiction

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, dėkui už patarimą. Geriau kokį patikimą žmogų susirasti ir su juo dalintis. O beje, tai taip išeina, kad pvz., aš prisijungęs per savo PS4 į kito žmogaus PNS acount'ą, galiu į savo konsolę atsisiųsti tuos žaidimus, kuriuos jis yra įsigijęs?

Jei taip, tai visai nebloga idėja - susirandi vieną žmogų, su kuriuo susikuri bendrą PNS acountą ir tarpusavyje daliniesi žaidimais: vieną žaidimą iš pns nuperku aš, kitą jis - visgi 2 žaidimai už vieno kainą.

Teisingai supratai. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone moketi tiek pinigu uz vienkartini parsisiuntima, kompakta geriau nusipirkti uz ~200lt perzaisi ir parduosi, killzone shadowfal skelbiu.lt pardavneja uz 145lt maciau, pinga tie zaidimai, geriau turek kantrybes ir sek skelbimus tikrai apsimokiau kolkas pirkti originalius :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba kitaip gali padaryti,vienas viena zaidima perka,kitas kita ir pasidalini :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba kitaip gali padaryti,vienas viena zaidima perka,kitas kita ir pasidalini :)

Dalinimasis ant PS4 yra sudetingesnis del Primary consoles :) Turi butinai tureti ta account'a savo ps4'iuose ir tas account'as ant tavo konsoleje turi buti primary, nes kitaip negalesi su kitais acc's zaisti to zaidimo. Viskas veikia kitaip nei ps3 :)

 

Stai nuotrauka is official playstation Knowledge Base:

 

1.png

 

As su pazistamu dalinuosi ir bedu tame nematau, nes mano konsole yra Primary jo account'ui, o jo konsole - mano primary. Vienintelis minusas tas, kad jei ant savo acc zaidziu - turiu likti online, dingu connection'ui duodama 20min pajungti vel kitaip busiu "praspirtas" is zaidimo.

 

@Intenso, atsakymas i tai, kad physical pigesni:

 

Nesutinku :) Nusipirkau digital AC4 PS3 ir PS4 uz ~78Lt (Po ~39Lt uz zaidima, ne taip ir blogai) ir turiu zaidima visam laikui, o parduodamas arba uzsipypintum bandydamas apiplesineti zmones su kainom (no offence, bet tavo super kainos dar tolokai nuo super, is uzsienio dar £3 uz siuntima palikes gali rasti pigiau zaidimus nei tavo siulytos) arba parduodamas zemesne kaina po to, kai pirkai nauja nueitum i 50-70Lt minusa ;)

 

Atsakymas ontopic dabar:

Taip, esu pirkes, taciau ne is ebay, o is Amazon.com/Amazon.co.uk playstation digital stores. Jie ten karts nuo karto turi tikrai neblogu pasiulymu ir jei dar su Amazon.com moki apgauti sistema ir isvengti PVM'o, kuris amerikoje skaiciuojamas ant virsaus galutines kainos - naujus zaidimus, digital, gali nusauti uz max 160Lt, o jei dar su kuo nors daliniesi ar uztaikai ant akcijos (kad ir psn vouchers nusiperki, o akcija paciame playstation store) - gali isvis puikiomis kainomis gautis, kur physical neapsimoka, tik papildomas laiko gaisimas pardavinejant zaidima gaunasi (kaip pavyzdi auksciau parasiau apie kaina, uz kuria pirkau AC4) :)

 

 

Supratau, dėkui už patarimą. Geriau kokį patikimą žmogų susirasti ir su juo dalintis. O beje, tai taip išeina, kad pvz., aš prisijungęs per savo PS4 į kito žmogaus PNS acount'ą, galiu į savo konsolę atsisiųsti tuos žaidimus, kuriuos jis yra įsigijęs?

Jei taip, tai visai nebloga idėja - susirandi vieną žmogų, su kuriuo susikuri bendrą PNS acountą ir tarpusavyje daliniesi žaidimais: vieną žaidimą iš pns nuperku aš, kitą jis - visgi 2 žaidimai už vieno kainą.

 
Taip, taciau vienas is jusu, kurio konsole nebus aktyvuota kaip to account'o primary - negales to zaidimo zaisti ant savo acc, o tik ant to, ant kurio atsisiusta.
Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii__ as nesneku apie discount'us/sale digital zaidimams, pats esu pirkes ju nemazai nes kainos tiesiog juokingos buna, as tik daviau pvz jo siulomom kainom paliginimui jeigu supranti apie ka as, tiesiog kaikurie zaidimai apsimokiau pirkti psychical nei digital, ir kalbejau apie kainas lietuviskuose skelbimuose o ne siustis is UK ar kur kitur (nes savaime suprantama kad lietuvoj brangiau) siai dienai siulomos kainos yra tikrai neblogos, ir geriau nueit 50-70lt I minusa nei ismest ~150lt (pagal jo siulomus zaidimus) surinkus platina

 

@WhiteFiction siuliciau pasiziureti zaidimu zavvi.com, nemokamas siuntimas i LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii__ as nesneku apie discount'us/sale digital zaidimams, pats esu pirkes ju nemazai nes kainos tiesiog juokingos buna, as tik daviau pvz jo siulomom kainom paliginimui jeigu supranti apie ka as, tiesiog kaikurie zaidimai apsimokiau pirkti psychical nei digital, ir kalbejau apie kainas lietuviskuose skelbimuose o ne siustis is UK ar kur kitur (nes savaime suprantama kad lietuvoj brangiau) siai dienai siulomos kainos yra tikrai neblogos, ir geriau nueit 50-70lt I minusa nei ismest ~150lt (pagal jo siulomus zaidimus) surinkus platina

 

@WhiteFiction siuliciau pasiziureti zaidimu zavvi.com, nemokamas siuntimas i LT

Suprantu ka nori pasakyti, bet as zaidimus perku sitaip:

Uztaikau digital sale, perzaidziu ir turiu zaidima, kuri veliau perzaidzia drauge/brolis/pazistami ar dar kas nors arba siaip pats dar karta pereinu.

Arba susimetu digital zaidima su pazistamais ir gaunasi tas pats zaidimas uz 50-70Lt, koks ir butu minusas pardavus physical zaidima tiktai dar gauni pasilikti ji ;)

 

O del kainu - taip, Lietuvoje jos aukstesnes, tiesiog siaip ne mano diena ir prikibau prie detaliu kaip argumento physical vs digital, soz ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii__ nesiparink neimu I galva, tiesiog kiekvienas turi savo nuomone ir ja dalinasi, kitiems bus lengviau apsisprest kaip ir ka pirkt, gal viena psychical o kita digital ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kažin veiktų digital code'as pirktas iš amazon.com (http://www.amazon.com/gp/product/B00GT3PEM6/ref=s9_simh_gw_p367_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=12TQCP6F10RRAC23HGP3&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1688200382&pf_rd_i=507846).

Čia, kaip suprantu, pats playstation network yra pardavėjas. Tačiau perkant rašo: "Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address". Jei užregistruočiau savo kreditinę adresu esančiu JAV i nusipirkčiau kodą (jei apskritai leis įsigyt), tas kodas veiktų čia Lietuvoje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.