balcitom

TremorGames - nemokami žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

@SWIZZ Minėjai savo aprašyme dėl taškų rinkimo, jog mūsų regionas yra užbanintas ir ale negalima mums žaisti flash žaidimukų, bet vat išbandžiau Zombie Shooter ir man duoda coins už achievementus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@SWIZZ Minėjai savo aprašyme dėl taškų rinkimo, jog mūsų regionas yra užbanintas ir ale negalima mums žaisti flash žaidimukų, bet vat išbandžiau Zombie Shooter ir man duoda coins už achievementus 

Ale užbanintas? Daugeliui meta šitą - "Sorry Achievements Games are not available in your region. You may earn Tremor Coins by completing offers , watching videos or completing tasks"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale užbanintas? Daugeliui meta šitą - "Sorry Achievements Games are not available in your region. You may earn Tremor Coins by completing offers , watching videos or completing tasks"

Man šitą metą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 "Video" tai lengvai, paspaudi groti, prasuki beveik iki galo ir pasibaigus refreshini coins - jau yra. "Supersonic" teuztenka instaliuoti, vos instaliavius refreshinu coins ir ziuriu yra, tai iskart uninstall :D. O kuriu neuzskaito tai rasiau nerases, atidariau appsa ir visvien neduoda coins'u.

"Tasks" neivykdau ir nervina tie Authors/Articles. O su PC programom atsargiai, kolkas visos buvo su malware ir kitais asmenine informacija renkanciais shh, kazkur kitur geriau rinkt coins.

 

O tas video tai irgi neveikia, kai paspaudi tai vietoj lango su video tik balta.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.tremorgames.com/?action=tradeinprices&itemtype=14AK-47 | Red Laminate (Field-Tested) duoda 1954 coins aš sakiau va prisipirksiu Name Tag nes duoda 1371 coins, kadangi man limitas dar tik iki 1500 coins, tai ir keiti taip tuos Name Tag į coins ir perki ką nori iš ten :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jai kas nežinojo, tai prisijungus gauni coins, pagal šitą: 

Between 0-30 days old : 1 coin
Between 31-90 days old account : 2 coins
Between 91-180 days old account : 3 coins
Between 180-365 days old account : 4 coins
More than 365 days old account : 5 coins

 

 

P.S. Ant ko taupotes dabar? :)

P.S.S. @SWIZZ jeigu nori gali šitą įkelti į pirma temos postą.

P.S.S. Ką manote, jeigu parašyčiau change.org peticiją, kad Tremorgames leistu lietuviams žaisti achievement games?

Redagavo Vilemas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Čia jai kas nežinojo, tai prisijungus gauni coins, pagal šitą:

 

P.S. Ant ko taupotes dabar? :)

P.S.S. @SWIZZ jeigu nori gali šitą įkelti į pirma temos postą.

P.S.S. Ką manote, jeigu parašyčiau change.org peticiją, kad Tremorgames leistu lietuviams žaisti achievement games?

As uz! Tik nemanau ar kas nors pasikeis :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S.S. Ką manote, jeigu parašyčiau change.org peticiją, kad Tremorgames leistu lietuviams žaisti achievement games?

@Vilemas Man tai leidžia achievement games žaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Altec128 Kokia narsykle naudoji ir ar visada tau leido zaisti?

Redagavo Vilemas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau reiktu klausti kas yra interneto tiekejas, ar kur gyvena zmogus, nes gal gyvena kur prie sienos ir ji uzskaito kaip uzsieneti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju chrome narsykle. Siaip acc jau pries metus buvau susikures ir jau tada leido zaist, tai gal cia priklauso kada acc sukurtas. Naudoju cgate intika ir gyvenu Vilniuje 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jai kas nežinojo, tai prisijungus gauni coins, pagal šitą: 

 

P.S. Ant ko taupotes dabar? :)

Aš taupau ant Steam wallet 5 USD turiu 2009.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.