WhiteFiction

PS4 žaidimų keitimasis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, draugai!

 

Iš anksto atleiskit, jeigu temą sukūriau ne vietoje, bet daugiau nesugalvojau kur ji pritiktų.

 

Tai štai, idėja ta, kad ieškau žmogaus, su kuriuo galėtume keistis PS4 digital žaidimais. Žinau, kad gan keistas pasiūlymas, ypač čia. Visgi reikia pasitikėti žmogumi, kadangi reikia pasidalinti psn acc duomenimis. Mano atveju neturiu jokio artimo draugo, kuris turėtų PS4, todėl draugo tenka ieškoti štai tokiais būdais.

Bet kokiu atveju, dalinantis žaidimai išeitų dvigubai pigiau!

 

Jei kuris nors mąstote apie tokį dalyką, brūkštelkit čia. Pasižiūrėsim kaip būtų galima sukurt abipusį pasitikėjimą.

 

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas iš būdų tapti senbuviu ir kaupti reputaciją, kad susirasti bendraminčių ir įgauti pasitikėjimo iš aplinkinių. ;)

 

Bet nežinau ar pats per tiek laiko sugebėjau užsitarnauti ir ar kas sutiktų bendradarbiauti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu prieš tokius dalykus, kas mano tas mano yra, gaila butu prarasti savo acc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas iš būdų tapti senbuviu ir kaupti reputaciją, kad susirasti bendraminčių ir įgauti pasitikėjimo iš aplinkinių. ;)

 

Bet nežinau ar pats per tiek laiko sugebėjau užsitarnauti ir ar kas sutiktų bendradarbiauti. :D

 

Esmė ta, kad playmanijoje esu jau nuo kokių 2006m., ir buvau pakankamai aktyvus diskusijų dalyvis, tačiau buvusį acc registravau ant kadaise populiaraus one.lt pašto, kurio jau nebeturiu, todėl nebepavyksta atkurti buvusio acc  :)

Aš esu prieš tokius dalykus, kas mano tas mano yra, gaila butu prarasti savo acc

Na taip, tas tiesa, bet juk nebutinai tai reikštų, kad acc bus prarastas. Kažkaip visi pesimistiškai labai į tai žiūri, bet juk žaidimai gaunasi 2k. pigiau. Bet aišku, vėlgi, reikia pasitikėti žmogumi. Kokias teises nusiskanuoti ;D

Redagavo narkata
pataisiau citata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiti kuria atskirus profilius ir iš ten siunčiasi abu, taip visi lieka saugūs. Bet man visai ne priimtina, nes galima sakyti, vienkartinis atsisiuntimas. Bet kada gali pakeisti slaptažodį ir dar net nesusietas su tavo pirkimų istorija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane domina kitas dalykas:

1. acc regionai turi buti vienodi? Nes dauguma kaip pastebėjau UK pagrindinis ir kiti, o pas mane US pagrindinis ir kiti...

2. jei kas nors žais mano žaidimus, tai gali likti neužtarnauti trofėjai? Ar galima ir reikia padaryti sub accc?

3.Jei tu pirkdamas žaidimą per pusę susitarsi ne vien tik su manimi, bet + dar su dviem- trim žaidėjais, tai dar ir dvigubai busi pliuse (piniginiu atžvilgiu)???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane domina kitas dalykas:

1. acc regionai turi buti vienodi? Nes dauguma kaip pastebėjau UK pagrindinis ir kiti, o pas mane US pagrindinis ir kiti...

2. jei kas nors žais mano žaidimus, tai gali likti neužtarnauti trofėjai? Ar galima ir reikia padaryti sub accc?

3.Jei tu pirkdamas žaidimą per pusę susitarsi ne vien tik su manimi, bet + dar su dviem- trim žaidėjais, tai dar ir dvigubai busi pliuse (piniginiu atžvilgiu)???

1. Neturi.

2. Trofeju negausi, jei zais ne ant tavo acc. Galima, bet nereikia. Sub-acc yra underage pupils dazniausiai, kai tevai nori kontroliuoti ka gali pirkti/zaisti ju vaikai.

3. Nebusi, nes gali account'a aktyvuoti tik ant 2 konsoliu. Jei bandysi is to pacio acc siustis ant kitu konsoliu rasys, kad pirma deaktyvuok kita.

 

Taip pat apie PS4 digital keitimasi;

 

Jau rasiau kitoje temoje(-ose), kad jei nori share'int ant ps4 reikia, kad mano acc butu pagrindinis ant tavo konsoles, o tavo acc - ant mano konsoles. Tai reiskia, kad zaidimus, kuriuos pirkai ant savo acc galesi zaisti tik ant savo acc PS4 konsoleje + turesi buti prisijunges prie interneto, nes kitu atveju busi per 20min praspirtas is zaidimo (sustabdys konsole zaidima ir duos 20min).

 

Taigi, su paprastu zmogumi PS4 ne kazka pashare'insi is tikro, turetu buti RL pazistamas, su kuriuo gali susiskambines paprasyt, kad deaktyvuotu konsole prireikus ir t.t.

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane domina kitas dalykas:

1. acc regionai turi buti vienodi? Nes dauguma kaip pastebėjau UK pagrindinis ir kiti, o pas mane US pagrindinis ir kiti...

2. jei kas nors žais mano žaidimus, tai gali likti neužtarnauti trofėjai? Ar galima ir reikia padaryti sub accc?

3.Jei tu pirkdamas žaidimą per pusę susitarsi ne vien tik su manimi, bet + dar su dviem- trim žaidėjais, tai dar ir dvigubai busi pliuse (piniginiu atžvilgiu)???

 

1. Dėl regionų neesu tikras, tačiau kiek teko girdėt nėra skirtumo apart to, kad gali kilti problemų su DLC (bet čia dar reikia tiklint)

2. Kai atsisiunti žaidimą į savo konsolę iš kito žmogaus acc, atsisiuntęs jį gali persijungti atgal i savo acc ir žaist iš jo, todėl kaip suprantu, su trofėjais viskas ok.

3. Vėl neesu šimtu procentų tikras, bet teko girdėt, kad keistis lyg ir gali tik du žmonės, nes ir vienas ir kitas savo draugo acc turi nustatyt savo konsolėje kaip primary.

1. Neturi.

2. Trofeju negausi, jei zais ne ant tavo acc. Galima, bet nereikia. Sub-acc yra underage pupils dazniausiai, kai tevai nori kontroliuoti ka gali pirkti/zaisti ju vaikai.

3. Nebusi, nes gali account'a aktyvuoti tik ant 2 konsoliu. Jei bandysi is to pacio acc siustis ant kitu konsoliu rasys, kad pirma deaktyvuok kita.

 

Taip pat apie PS4 digital keitimasi;

 

Jau rasiau kitoje temoje(-ose), kad jei nori share'int ant ps4 reikia, kad mano acc butu pagrindinis ant tavo konsoles, o tavo acc - ant mano konsoles. Tai reiskia, kad zaidimus, kuriuos pirkai ant savo acc galesi zaisti tik ant savo acc PS4 konsoleje + turesi buti prisijunges prie interneto, nes kitu atveju busi per 20min praspirtas is zaidimo (sustabdys konsole zaidima ir duos 20min).

 

Taigi, su paprastu zmogumi PS4 ne kazka pashare'insi is tikro, turetu buti RL pazistamas, su kuriuo gali susiskambines paprasyt, kad deaktyvuotu konsole prireikus ir t.t.

Bet tai kokiu atveju gali būti išspirtas iš žaidimo? Jei sustreikuos interneto ryšys? O kam reikia, kad kitas deaktyvuotų konsolę ir t.t (sor už vaikiškus klausimus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kokiu atveju gali būti išspirtas iš žaidimo? Jei sustreikuos interneto ryšys? O kam reikia, kad kitas deaktyvuotų konsolę ir t.t (sor už vaikiškus klausimus)

Dar toli iki vaikisku :D

 

Isspirtas is zaidimo, jei tavo acc nera toje konsoleje primary ir ant to acc zaidi savo zaidima, o sustreikuoja internetas. Kitas, kad galetu prireikus deaktyvuoti konsole, jei, pvz, busi ne interneto zonoje kokia savaite, o noresi zaisti zaidimus. Cia bent jau su digital taip. Del physical zaidimu ir ne primary konsoles negaliu pasakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, gal viskas ir gerai @WhiteFiction.

Tai jeigu žaidimas lieka pas mane, tai psn duomenys reikalingi tik žaidimo parsisiuntimui?

Bet vistiek, jei žaidimas liks mano konsolėje, tai norėčiau turėti žaidimą skirtą US regionui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, gal viskas ir gerai @WhiteFiction.

Tai jeigu žaidimas lieka pas mane, tai psn duomenys reikalingi tik žaidimo parsisiuntimui?

Bet vistiek, jei žaidimas liks mano konsolėje, tai norėčiau turėti žaidimą skirtą US regionui :)

@ZenaLt

Parsisiuntimui ir zaidimui. T.y. jei istrintum acc is savo konsoles - digital versija nebeveiktu ir vel susikurus vartotoja turetum is naujo siustis. Ir nuo regiono nulis skirtumo, nebent del DLC klausimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, manau vistiek atsiras problemų... :D


Ačiu Tii už paaiškinimą ir kantrumą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neatsiras, pats naudoju US/UK/JP account'us jau 3-4 metus ir bedu nematau ;) Na, ziurint ka ivardinsi kaip bedas, zinoma :D

 

Ir be problemu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputėlį nesupratau visos šitos tvarkos su ps4. 

Ant ps3 mes su tokiu Solveig visada viską pirkdavome per puse. Net pliusą turėjome ant vieno acc. 

Susikuri acc, prisijungi prie jo ir parsipųti į savo ps3 žaidimą. Ir žaidi ramiai sau iš savo acc.

 

Nesupratau kaip šiuo atveju su ps4. Galit su kantrybe kas nors paaiškinti. 

1. Ar galima abiems vienu metu žaisti ?

2. Kokia gresmė kyla saugumai ?

3. Nesupratau su primary, secondary acc. 

 

Jeigu viską paaiškintumėt aš mielai dėčiausi ant geimų per pusę :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputėlį nesupratau visos šitos tvarkos su ps4. 

Ant ps3 mes su tokiu Solveig visada viską pirkdavome per puse. Net pliusą turėjome ant vieno acc. 

Susikuri acc, prisijungi prie jo ir parsipųti į savo ps3 žaidimą. Ir žaidi ramiai sau iš savo acc.

 

Nesupratau kaip šiuo atveju su ps4. Galit su kantrybe kas nors paaiškinti. 

1. Ar galima abiems vienu metu žaisti ?

2. Kokia gresmė kyla saugumai ?

3. Nesupratau su primary, secondary acc. 

 

Jeigu viską paaiškintumėt aš mielai dėčiausi ant geimų per pusę :)

1. Galima

2. Jokios

3. Primary gali buti tik ant vienos konsoles.

3.1. Toje konsoleje, kur acc yra primary - zaidima gali zaisti su bet kuriuo acc.

3.2. Toje konsoleje, kur acc yra secondary - gali zaisti tik su tuo acc, kuriuo pirktas zaidimas ir turi buti prisijunges online.

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.