WhiteFiction

PS4 žaidimų keitimasis

Rekomenduojami pranešimai

@LmbS Tai va, idėja ta, kad per PS4 žaidimus galima pirkti tiesiogiai iš pns internetinės parduotuvės, kuri yra atvira tavo PS4. Gal paaiškinsiu savo pavyzdžiu, dabar aš esu susikūręs savo psn profilį ir naudodamas savo profilį iš psn parduotuvės nusipirkau Assasin creed 4 digital žaidimą, kuri atsisiunčiau i savo PS4. Jei aš pasakyčiau tau savo psn profilio prisijungimo duomenis, tą Assasin Creed žaidimą galėtum atsisiųst ir tu, jei savuoju PS4 prisijungtum prie mano psn profilio. Atsisiuntęs žaidimą i savo  konsolę galėtum vėl prisijungti prie savo nuosavo acounto ir žaisti tą mano pirktą Assassin Creed 4, kadangi pirkimas yra išsaugotas mano profilyje ir tą nusipirktą žaidimą aš visada galiu atsiųst iš psn.

Atitinkamai ir tu, iš savo profilio nusipirkęs žaidimą iš psn atsisiųstum jį į savo konsolę, atitinkamai ir tau tektų pasakyt savo prisijungimo duomenis, kad aš galėčiau prisijungti į tavo acountą savo konsolėje ir parsisiųsti tavo nupirktą žaidimą.

Žaidimus galima pirkti pakaitomis, pvz., aš nuperku vieną, tu nuperki kitą, arba tiesiog susimetam pinigus ir nusiperkam dviese vieną žaidimą. Pranašumas nuo kompaktų pirkimo čia yra tas, kad tą patį žaidimą gali žaisti du žmonės tuo pačiu metu. Ir aišku yra kita grėsmė, kad pavyzdžiui, žmogus gavęs kito žmogaus psn acounto duomenis sugalvotų pakeist jo acounto slaptažodį ir dingt, tada gaunasi taip, kad vienas žmogus turi viską, o ktas netenka savo profilio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@LmbS Tai va, idėja ta, kad per PS4 žaidimus galima pirkti tiesiogiai iš pns internetinės parduotuvės, kuri yra atvira tavo PS4. Gal paaiškinsiu savo pavyzdžiu, dabar aš esu susikūręs savo psn profilį ir naudodamas savo profilį iš psn parduotuvės nusipirkau Assasin creed 4 digital žaidimą, kuri atsisiunčiau i savo PS4. Jei aš pasakyčiau tau savo psn profilio prisijungimo duomenis, tą Assasin Creed žaidimą galėtum atsisiųst ir tu, jei savuoju PS4 prisijungtum prie mano psn profilio. Atsisiuntęs žaidimą i savo  konsolę galėtum vėl prisijungti prie savo nuosavo acounto ir žaisti tą mano pirktą Assassin Creed 4, kadangi pirkimas yra išsaugotas mano profilyje ir tą nusipirktą žaidimą aš visada galiu atsiųst iš psn.

Atitinkamai ir tu, iš savo profilio nusipirkęs žaidimą iš psn atsisiųstum jį į savo konsolę, atitinkamai ir tau tektų pasakyt savo prisijungimo duomenis, kad aš galėčiau prisijungti į tavo acountą savo konsolėje ir parsisiųsti tavo nupirktą žaidimą.

Žaidimus galima pirkti pakaitomis, pvz., aš nuperku vieną, tu nuperki kitą, arba tiesiog susimetam pinigus ir nusiperkam dviese vieną žaidimą. Pranašumas nuo kompaktų pirkimo čia yra tas, kad tą patį žaidimą gali žaisti du žmonės tuo pačiu metu. Ir aišku yra kita grėsmė, kad pavyzdžiui, žmogus gavęs kito žmogaus psn acounto duomenis sugalvotų pakeist jo acounto slaptažodį ir dingt, tada gaunasi taip, kad vienas žmogus turi viską, o ktas netenka savo profilio.

 

O tai negalima susikurti tarkime tavo konsoleje acc ir per ji siustis visada. Tarkime susimetam po 100 lt, ir tu nuperki per ta acc, abu parsisiunciam ir losiam, o savo pagrindiniu acc duomenu duoti nereikes ? 

Redagavo narkata
pataisiau citata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

O tai negalima susikurti tarkime tavo konsoleje acc ir per ji siustis visada. Tarkime susimetam po 100 lt, ir tu nuperki per ta acc, abu parsisiunciam ir losiam, o savo pagrindiniu acc duomenu duoti nereikes ? 

 

 

@LmbS Tai va, idėja ta, kad per PS4 žaidimus galima pirkti tiesiogiai iš pns internetinės parduotuvės, kuri yra atvira tavo PS4. Gal paaiškinsiu savo pavyzdžiu, dabar aš esu susikūręs savo psn profilį ir naudodamas savo profilį iš psn parduotuvės nusipirkau Assasin creed 4 digital žaidimą, kuri atsisiunčiau i savo PS4. Jei aš pasakyčiau tau savo psn profilio prisijungimo duomenis, tą Assasin Creed žaidimą galėtum atsisiųst ir tu, jei savuoju PS4 prisijungtum prie mano psn profilio. Atsisiuntęs žaidimą i savo  konsolę galėtum vėl prisijungti prie savo nuosavo acounto ir žaisti tą mano pirktą Assassin Creed 4, kadangi pirkimas yra išsaugotas mano profilyje ir tą nusipirktą žaidimą aš visada galiu atsiųst iš psn.

Atitinkamai ir tu, iš savo profilio nusipirkęs žaidimą iš psn atsisiųstum jį į savo konsolę, atitinkamai ir tau tektų pasakyt savo prisijungimo duomenis, kad aš galėčiau prisijungti į tavo acountą savo konsolėje ir parsisiųsti tavo nupirktą žaidimą.

Žaidimus galima pirkti pakaitomis, pvz., aš nuperku vieną, tu nuperki kitą, arba tiesiog susimetam pinigus ir nusiperkam dviese vieną žaidimą. Pranašumas nuo kompaktų pirkimo čia yra tas, kad tą patį žaidimą gali žaisti du žmonės tuo pačiu metu. Ir aišku yra kita grėsmė, kad pavyzdžiui, žmogus gavęs kito žmogaus psn acounto duomenis sugalvotų pakeist jo acounto slaptažodį ir dingt, tada gaunasi taip, kad vienas žmogus turi viską, o ktas netenka savo profilio.

 

 

Galima, bet tas pats acountas negali būti primary ant abiejų konsolių. Tai gaunasi, kad pas vieną jis bus primary, o pas kitą secondary nustatytas.Tokiu atveju kaip rasė Tii__: Toje konsoleje, kur acc yra primary - zaidima gali zaisti su bet kuriuo acc.

        Toje konsoleje, kur acc yra secondary - gali zaisti tik su tuo acc, kuriuo pirktas zaidimas ir turi buti prisijunges online.

Bet aš kaip ir tame nematau didelės bėdos, bet kuriuo metu, priklausomai nuo situacijos ir vienas ir kitas gali aktyvuoti tą acountą ir kaip savo primary, ir kaip savo secondary (galima keisti pas ką bus primary, o pas ką secondary). Ir dar, dalis tų, kurie turėjo ilgai ps3 nenori pradėt naudot naujo acounto, nes nori toliau naudoti vien tik saco acountą, o man kaip psn naujokui, tai nelabai aktualu (visokie pasiekimai, taurės..)

Redagavo WhiteFiction

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima, bet tas pats acountas negali būti primary ant abiejų konsolių. Tai gaunasi, kad pas vieną jis bus primary, o pas kitą secondary nustatytas.Tokiu atveju kaip rasė Tii__: Toje konsoleje, kur acc yra primary - zaidima gali zaisti su bet kuriuo acc.

        Toje konsoleje, kur acc yra secondary - gali zaisti tik su tuo acc, kuriuo pirktas zaidimas ir turi buti prisijunges online

O koks skirtumas tarp primary ir secondary acc ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks skirtumas tarp primary ir secondary acc ?

Ar tu neskaitei ka rasiau? :)

Primary - pagrindinis. Kai prie PS4 jungi acc gali nustatyti ar sitam acc PS4 bus primary konsole ir antros konsoles jau primary su tuo accountu nenustatysi. Primary gali dalintis savo zaidimais su kitais accountais toje konsoleje ir jei primary acc yra PS+, tai kitiem acc nereikia PS+, kad zaisti online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks skirtumas tarp primary ir secondary acc ?

Tas pats acc negali būti pagrindiniu (primary) dviejose skirtingose konsolėse. Tokiu atveju, norint dalintis žaidimais ir ps+ reikia, kad vienoje konsolėje acc būtų nustatytas kaip primary (pagrindinis), o kitoje konsolėje kaip papildomas (secondary)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit arba as pervarges arba jus per sudetingai aiskinat. VIska suprantu su vienu ps4. Pasidarau primary acc, ir visi secondary mano ps4 esantys accountai viskuo gali naudotis. Kaip su dviem ps4 nesuprantu. 

Žodžiu pas mane situacija tokia. Turiu ps3 senąjį acc, jame mano trophies ir t.t. Su juo visus žaidimus noriu žaisti, nes mėgstu trophies rinkti, tad man tas labai aktualu. 

Jeigu taip gaunasi padaryti, kad susikuriam acc pas tave ps4, aš parsisiunčiu ir žaidžiu su savo acc kada tik noriu, man tinka ir metuosi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii  ar kas nors gali gal pamoderuot kaip mums čia padaryt?

 

@LmbS yra svarbu, kad jis galėtų žaist su savo dabartiniu acc.

Asmeniškai man nėra tokie svarbūs visokie trofėjai ir t.t.

Tai išeina taip, kad pas Lmbs acc būtų primary, o pas mane secondary?

 

Arba dar galima su dviem acc bandyt, tada Lmbs savo ps4 mano acc aktyvuoja kaip primary, o aš jo acc irgi kaip primary savo konsolėje. Tada abu galėtume vienas kito pirktus žaidimus žaist su savais acc? <http://www.reddit.com/r/PS4/comments/1qvdxw/someone_who_has_the_ps4_and_tried_the_game/>

Redagavo WhiteFiction

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii  ar kas nors gali gal pamoderuot kaip mums čia padaryt?

 

@LmbS yra svarbu, kad jis galėtų žaist su savo dabartiniu acc.

Asmeniškai man nėra tokie svarbūs visokie trofėjai ir t.t.

Tai išeina taip, kad pas Lmbs acc būtų primary, o pas mane secondary?

 

Arba dar galima su dviem acc bandyt, tada Lmbs savo ps4 mano acc aktyvuoja kaip primary, o aš jo acc irgi kaip primary savo konsolėje. Tada abu galėtume vienas kito pirktus žaidimus žaist su savais acc? <http://www.reddit.com/r/PS4/comments/1qvdxw/someone_who_has_the_ps4_and_tried_the_game/>

Cia kaip jus susitarsit. As darau sitaip:

Mano acc yra primary draugo konsoleje, jis gali su savo acc zaisti viska, ka pirkes as.

Jo acc yra primary mano konsoleje taigi as galiu zaisti su savo acc viska ka jis pirkes.

 

Taip pat mes abu, kol esame online, galime tik su savo acc zaisti ta, ka esame pirke ant savu acc.

 

Minusai, kad su savo acc negali zaisti offline, jei esi pirkes kazka pats.

 

@WhiteFiction @LmbS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki playmanai ,taigi noreciau pageimserint tas kas turi gta 5 ar cod aw gal noretu pasikeisti zaidimais pats turiu fifa 15. psn:kol1bras

Redagavo kolibras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dar vis ieskau, kas noretu su manim gamesharinti, as turiu gta5, ac unty, fry cry4, ufc, nba 2k15. ka sudominau rasykit i psn:Jonas_LT_98

Redagavo JonasLT98

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.