Qwerty2k

Geriausias riedlenciu zaidimas ant XBOX ?

Rekomenduojami pranešimai

 Ziurejau siandien kaip Pewdiepie zaidzia skate 3 ir kazkaip uzejo nostalgija prisiminus kaip american wasteland zaizdavau ant ps2 :) ir kazkaip uzsimaniau kazka su riedlentem nusipirkt ant xbox, gal kas galit ka parekomenduot ? Skate 3 kaip maciau nelabai koks :D Koki atsiliepimai apie Skate 2, Project 8 ir Proving Grounds?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skate 2-3... Labai patiko šie žaidimai man. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man atrodo kaip tik buvo atvirksciai, kad kuo toliau tuo TH serija nusivaziavo, taipogi buvau jos fanas nuo ps 1 iki ps2 laiku, bet jau ant ps3 pirkau skate 3, tikrai geras , dar bandziau shuan white skateboarding, bet man jis nelabai, kazkaip nelipo ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tony Hawk Pro Skater 2 ar 4 gaila nera HD remeiku, man tai jie geriausi. Bet bent yra "Tony Hawk's Pro Skater HD", tai ir siulyciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tony Hawk Pro Skater 2 ar 4 gaila nera HD remeiku, man tai jie geriausi. Bet bent yra "Tony Hawk's Pro Skater HD", tai ir siulyciau.

Bet jei neklystu Pro Skater HD galima buvo isleistas tik skaitmeninis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tik skaitmeninis, va tikrai jis dar yra, ir man labiau prie sirdies lipo valdymas su :kryziukas:  :kvadratas:  :trikampis:  :skritulys: ir rodyklem, nei analogais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Priminet siandien apie riedlentes tai taip uzsimaniau pazaist Tony Hawk's Pro Skate 4, dabar i PC isirasiau ir loshiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.