ecOr

The Simpsons: Tapped Out

Rekomenduojami pranešimai

Aš modintą atsisiunčiau vien dėl to, nes negaliu lošt metus ar du.. Per daug tokie laikotarpiai. :D Vis tiek dar įdomu kurį laiką. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi jau visi žemės plotai, kaip ir užvaldyti, sugalvojau gauti lengvų pinigų ir XP (labiau XP) su mėlynųjų namų armija. Kokį 1000 pastatysiu. :whistling: Žinau, jog kaimynams nepatinka tokie miestai, bet čia dėl gero tikslo man. Nauja „pramoga“. :lol:

 

vxjf.png

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi jau visi žemės plotai, kaip ir užvaldyti, sugalvojau gauti lengvų pinigų ir XP (labiau XP) su mėlynųjų namų armija. Kokį 1000 pastatysiu. :whistling: Žinau, jog kaimynams nepatinka tokie miestai, bet čia dėl gero tikslo man. Nauja „pramoga“. :lol:

 

vxjf.png

Gerai atrodo. Buvau užsukęs pažiūrėti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai atrodo. Buvau užsukęs pažiūrėti :D

Derlius taip pat turėtų būti neblogas. Kam reikia papildomų turtų, čia puikus būdas. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Derlius taip pat turėtų būti neblogas. Kam reikia papildomų turtų, čia puikus būdas. :whistling:

Tai visų pirma reikia turėti turtų tiek namų pastatyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir aš pradėjau žaisti ką tik. :D Užkabinot... Nick: Innomin3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigėsi V. diena ir su nauju atnaujinimu jau galima lankant draugus gauti prizus. :dribble:

 

qj4l.png

 

http://imageshack.com/a/img811/1104/74ky.png

 

 

 

 

Olmec Head - 1000 FP

 

olmechead_menu.png

 

Singing Sirloin - 2000 FP

 

singingsirloin_menu.png

 

Snowball II - 1000 FP

 

snowball2_menu.png

 

Homer's Car - 2000 FP

 

homerscar_menu.png

 

Stompy - 5000 FP

 

stampy_menu.png

 

Carry Bart (Time: 12 h)

Redecorate the Simpson Home (Time: 24 h)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu sulaukti šiokio tokio atnaujinimo. Na tai reikės daugiau draugų prisikviest ir atrakinėti prizus :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu sulaukti šiokio tokio atnaujinimo. Na tai reikės daugiau draugų prisikviest ir atrakinėti prizus :DD

100 galima turėti. Iš tiek apie 800 taškų per dieną susirenka. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip man pas draugus padaryti tas tokias "rankas/pasisveikinimą (tokią ikoną)", nes kartais, kai renku mokesčius užsirašo draugo nick'as. Ką tai reiškia? Kaip man taip pas draugus padaryti? Ar čia tas, kad kai nueini pas juos ir 3 daily action padarai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip man pas draugus padaryti tas tokias "rankas/pasisveikinimą (tokią ikoną)", nes kartais, kai renku mokesčius užsirašo draugo nick'as. Ką tai reiškia? Kaip man taip pas draugus padaryti? Ar čia tas, kad kai nueini pas juos ir 3 daily action padarai?

Kai lankai draugus ir padarai tris veiksmus, jiems rodo rankas tas arba, jeigu paspaudi ant kelių pastatų (mokykla ir pan.) juos grafičiu apdergi. Už tuos grafiti duoda po vieną FP draugams ir tau, aišku, jei tavo pastatus apipaišo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš modintą atsisiunčiau vien dėl to, nes negaliu lošt metus ar du.. Per daug tokie laikotarpiai. :D Vis tiek dar įdomu kurį laiką. :)

is kur atsisiuntei? As irgi noriu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.