ecOr

The Simpsons: Tapped Out

Rekomenduojami pranešimai

483620_387924227954998_1167963024_n.jpg

Sveiki, ar yra žaidžiančių? :) Pats neseniai pradėjau ir kažko labai užkabino, nors žaidimas beprasmis ir be pabaigos.. Ieškau draugų, todėl pridėkit, jei kas žaidžiat :) nick'as: GonnaScore

Tips'as gauti 10 donuts'ų: liepi Homeriui žaisti su  myPadų, o kai jis pradeda žaist, spaudi ant Homerio 10 kartų, kol jis pasiduoda ir atiduoda 10 spurgų + statulą. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau apie metus žaidžiu. Man patinka, nes viskas susieta su Simpsonais. Geras filmukas buvo ir bus. :thumbup:

 

Dabar siekiu pirmųjų 10 000 000 ir gauti visas žemes. :lol:

 

9o9h.png

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi patiko. Žaidžiu tik apie mėnesį. Beje ačiū ecOr už tip'są. Šito nežinojau :)

 

tpqz.png


O kaip visiems sekasi rinkti Valentino dienos proga duodamas dekoracijas? Dar daug liko iki Krustyland Ride? Man tai vieno daikto trūksta ir niekaip jo neišsuku.  :flip: 


Jau apie metus žaidžiu. Man patinka, nes viskas susieta su Simpsonais. Geras filmukas buvo ir bus. :thumbup:

Dabar siekiu pirmųjų 10 000 000 ir gauti visas žemes. :lol:

Gal gali parašyti savo nick'ą? Prisidėčiau prie draugų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gana greitai sušaudžiau V. dienos prizus. Dabar taikau į traukinius ir tą širdies formos baseiną, nes jie duoda papildomų pinigų % prie visų darbų.

 

Aš dauguma draugų iš užsienio turiu, nes padeda susirinkti dideliais kiekiais kortelių ar ko kito, kokios tik progos vyksta. Iki 100 galima turėti. Čia renkasi chebra iš viso pasaulio - http://forum.ea.com/eaforum/categories/show/233.page

 

Žinojote, jog galima prieplaukos dalis kaupti nuolat, nelaukiant dienos ar pan.? Jei yra vienas jau paruoštas, tuomet gali visi draugai paspausti kad ir dešimt kartų per dieną, ir gali pasiimti po vieną. Svarbu palikti vieną tik.

 

Tas pats galioja su televizijos pastatu ir Kletuso namu. Galima net auginti 3 menesius kukurūzą ir paskui imti lengvus pinigus. 45 000 už vieną.

 

Man buvo likę virš 20 dienų, kai V. dienos atnaujinimas viską anuliavo, nes Kletuso namas pradėjo šventę. :D

 

Mano slapyvardis ten: Mantinijo

 

Ape tokius dalykus kalbu:

 

squidport-tile2.jpg

 

http://tstoaddicts.files.wordpress.com/2013/11/screenshot_2013-11-15-09-24-29.png

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
b***** uzkabinot ir mane :D reiks pradet zaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

b***** uzkabinot ir mane :D reiks pradet zaist
Kuo daugiau lietuvių, tuo įdomiau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo daugiau lietuvių, tuo įdomiau. :)

Kai pradesiu zaist parasysiu nicka, dabar ilgai ir nuobodziai updeitina

Nickas: Fray456 :)

EDIT: pasikeiciau i kita acc: lukasmldc629 :D

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neiškenčiau, atsisiunčiau modintą su n pinigų ir n bandelių..  :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neiškenčiau, atsisiunčiau modintą su n pinigų ir n bandelių..  :innocent:

Po pirmo atnaujinimo nebeveiks ar šiaip neturėsi savo nuolatinio miesto išsaugoto. O koks įdomumas net ir nemokamą „laužti“? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neiškenčiau, atsisiunčiau modintą su n pinigų ir n bandelių..  :innocent:

Na va. Aš tai mieliau žaidžiu be jokių modų. Nes su tais modais jokio iššūkio ir greit atsibosta  :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su „nulaužtu“ net nebus pastovių draugų, negali žaisti visada bendruomeniškai. Šiame žaidime tas ir patraukia. Susiperki viską, sudedi, o ką toliau? Labai įdomu. „“ :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ir mane uzkabino :) tik kad is pradziu buvo ziaurus kablys! poto po truputi atsibosta, nes reikia laukti kol darbus padarys, pvz: 8-12h kol atliks shifta parduotuvej. O jus cia visi per iphone losiat ar ir ant PC yra? Jeigu yra, tai speju visokiu pribumbasu su itemais prisikele :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ir mane uzkabino :) tik kad is pradziu buvo ziaurus kablys! poto po truputi atsibosta, nes reikia laukti kol darbus padarys, pvz: 8-12h kol atliks shifta parduotuvej. O jus cia visi per iphone losiat ar ir ant PC yra? Jeigu yra, tai speju visokiu pribumbasu su itemais prisikele :D

Gali duoti dirbti po 10 minučių, jeigu greitai nori. :D Aš visada duodu po 12-8 val. ir taip neatsibosta.

 

Su android aš žaidžiu. PC žaidimo versijos nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.