Emilis09

PS3 Jailbreak programos ir naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Super, einu bandyti pasikurti viska :)) Praeita kart kai dariau tai reikejo man pagalbos :) tikiuosi si kart neprireiks :) O siaip super chebra kad dar yra ps3 myletoju :) 


Na jei turi kazkokia praeita cfw tai naujink i naujausia nelabai svarbu siaip kokia ten is tu keleto kurios 4.81 o tada su psnpatch online veikia pilnai kaip ir iki siol
As pats ferrox isirases su kobra
Aisku reikia it naujausio multiman ar kiti managerji kuris pilnai veiktu su 4.81 . Zodziu viska atsinaujint. Tik psnpatch veikia tas pats senaAtsinaujinau i

Atsinaujinau i REBUG 4.81 REX, atsinaujinau multimana i 4.81, tiesa reikejoi sena istrinti is pradziu ir isirasyti nauja svariai, nes nejo paleisti zaidimu. Dabar naujinu GTA V ir bandysiu COBRA isirasyti nes nepaleidzia ISO failu, o pas mane dauguma zaigimu yra ISO :) PSN pach naujo patikimo dar neradau, bet ziuriu kad ir mano senasisi pasileidzia :) Tik neaisku kaip del saugumo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super, einu bandyti pasikurti viska :)) Praeita kart kai dariau tai reikejo man pagalbos :) tikiuosi si kart neprireiks :) O siaip super chebra kad dar yra ps3 myletoju :)

Atsinaujinau i REBUG 4.81 REX, atsinaujinau multimana i 4.81, tiesa reikejoi sena istrinti is pradziu ir isirasyti nauja svariai, nes nejo paleisti zaidimu. Dabar naujinu GTA V ir bandysiu COBRA isirasyti nes nepaleidzia ISO failu, o pas mane dauguma zaigimu yra ISO :) PSN pach naujo patikimo dar neradau, bet ziuriu kad ir mano senasisi pasileidzia :) Tik neaisku kaip del saugumo..

 

uztai reikejo cfw su kobra rasytis ir nematytm vargo. 

psnpatch nereikia naujo , puikiai veikia ir senasis. su ferrox tiek iso tiek splitinti zaidimai kaip last of us veikia tiesiai is isorinio hdd be problemu. bet last of us pvz veikia tik su multiman.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kobra tik enablinti reikejo ir viskas veiki, radau kelis geimus kur is anksciau su true blue donglu uzsipatchines buvau, reikes juos pasikeisti i originalias versija :) O siaip viskas puikiai einasi, daugiau zaidimu pasileidzia nei anksciau :) PSN patch isirasiau nauja, bet dar nepabandziau, bet manau irgi veikia :) Dekingas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.