Tii

Game Sharing: PS4

Rekomenduojami pranešimai

Norėjau paklausti, o kaip yra su žaidimų atsisiuntimu. Pvz aš perku žaidimus per PC browserį būdamas darbe PS Store'je ir per ten pat duodu užklausimą, kad pradėtų siūsti jį.  Abu PS4  (mano ir draugo) palikti ant suspend režimo. Į kurią konsolę siųs žaidimą? Į tą kuri nustatyta kaip primary ar į tą kur paskutinį kartą buvo naudotas acc (ne primary)? Kadangi pas mane draugas konkretus varškėtis tai jis nemoka iš PS store's žaidimus parsisiųsti, tenka man darbe plušėti už jį :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti, o kaip yra su žaidimų atsisiuntimu. Pvz aš perku žaidimus per PC browserį būdamas darbe PS Store'je ir per ten pat duodu užklausimą, kad pradėtų siūsti jį.  Abu PS4  (mano ir draugo) palikti ant suspend režimo. Į kurią konsolę siųs žaidimą? Į tą kuri nustatyta kaip primary ar į tą kur paskutinį kartą buvo naudotas acc (ne primary)? Kadangi pas mane draugas konkretus varškėtis tai jis nemoka iš PS store's žaidimus parsisiųsti, tenka man darbe plušėti už jį :D

Primary, kiek pamenu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. O su kiek draugu galima pasidalinti tapati žaidima. Tik su vienu ar su daugiau. Nes aš turiu du draugus ir sakykim jai aš nusiperku žaidima ir duodu jiem savo duomenis,jie abudu gali parsisiust ar tik vienas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi klausimeli zadu gamestope xbox one I ps4 iskeist Tai klausimelis kiek acountu galima sherintis ant ant vieno ps4 ir zaisti su savo acc pvz. turiu 3 acc vienas mano o kiti 2 draugu ir noriu pasisherinti kai pasisherinsiu viena ar isliks ano acc games.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.su draugu apsikeitem acc .ir dabar nebenoriu su juo dalintis acc.stume kazka jis. nenori mestis ant gamesu.ar galiu pradeti su kitu draugu keistis acc?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Išsitaskes parašė:

Sveiki.su draugu apsikeitem acc .ir dabar nebenoriu su juo dalintis acc.stume kazka jis. nenori mestis ant gamesu.ar galiu pradeti su kitu draugu keistis acc?

Ziurint kieno yra primary padaryta ant konsoles nustatymuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-01-22 18:31, Išsitaskes parašė:

Sveiki.su draugu apsikeitem acc .ir dabar nebenoriu su juo dalintis acc.stume kazka jis. nenori mestis ant gamesu.ar galiu pradeti su kitu draugu keistis acc?

Jeigu paskyra priklauso tau ir draugo PS4 nustatyta kaip primary, tuomet gali tiesiog per šia svetaine deaktyvuot primary:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/cam/devices/device-list.action?category=psn&displayNavigation=false

Ir tuomet tiesiog ant kito draugo PS4 gali užstatyti primary ir tuomet draugas galės žaisti tavo žaidimus su savo paskyra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-01-22 20:55, tomashex parašė:

Ziurint kieno yra primary padaryta ant konsoles nustatymuose

Manasis acc primary padarytas ant jo konsoles.o jo acc primary yra padarytas ant mano konsoles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Išsitaskes parašė:

Manasis acc primary padarytas ant jo konsoles.o jo acc primary yra padarytas ant mano konsoles

Deaktyvuok is savo accounto jo konsole kaip primary, viskas. Toliau gali keistis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.