semkius

Geriausias žaistas "exclusive" žaidimas

Rekomenduojami pranešimai

@zirnis Galiu paklausti is kur perki zaidimus, jei naujausias GTA orginalas tik 20 litu ?

Gran Turismo 5 as pirkaus is skelbiu.lt uz 20lt :) o GTA5 gavau jau su naudota PS3 konsole, pirkti atskirtai GTA5 dabartinemis kainomis tai net nezinau ar buciau, nes man tokio tipo zaidimai smagiau zaidzias su PC :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Bandau žaist tą išgirtą ir taip youtube gameplay patikusią God of War seriją. Turiu net visas dalis. Bet kažko trūksta man ten... Man kažkaip kiek lėkštoka ten. Kažkaip viskas paprasta gana ir fight sistema kažkokia paprasta labai... Tuos monstrus mušt iš vis neįdomu... Kiek labiau išdirbtos tai scenos su bosais. Neperėjau nė vieno lygio dar, tai apie žaidimo istoriją irgi daug kalbėt negaliu... Vat ką tik net Ascension išjungiau...

   Turiu ir Asura's Wraht neexclusivą, bet man patiko labiau. Nors tie mūšiai sumonstrais irgi gal kiek lėkštoki, tačiau su bosais visai kitaip ir istorija labai įtraukianti pasirodė. Labai gražūs intarpai, tokie komiksų stiliaus, o garso takelis tai iš vis :D Japonai padirbėjo kaip reikiant.

   Kadangi esu RPG fanas, tai gal čia man iš patirties taip... Kažko trūksta, bet nežinau ko. Gal pats gameplay nelabai išdirbtas toks... Reiks arba parduot arba ant greičio pereiti kaip nors su easy mode...

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Aš kaip tik žiūrinėju Metal Gear Solid: Legacy Collection, reiks pirkt manau, ten to žaidimo kūrėjo įdomi istorija. Jam nesisekė ir paskutinį šansą kai davė, tai sukurė Metal Gear MSX2 platformai berods. O kai pakūrė pirmą 3D, tai pardavė tais laikais 60 mln kopijų... Jį kai priėmė į darbą jis net nemokėjo programuoti. Tai reziumė tokia, kad tereikia turėti gerą idėją...

   O kaip dėl dviejų dalių and PS2 - Substance ir Subsitence - ar daug prarandama jų nesužaidus? :D

 

P.S. - nežinau kaip čia atidūrė nes rašiau visai kitoje temoje... :D

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gow kovos sistema yra labiausiai tight is tokio zanro zaidimu. Jei nemoki combo judesiu jungti ir maigai ta pati mygtuka, tada gal ir nuobodu. Tai siulyciau parduoti ir uzsipirkti daugiau japonisku zaidimu su cell shaded grafika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gow kovos sistema yra labiausiai tight is tokio zanro zaidimu. Jei nemoki combo judesiu jungti ir maigai ta pati mygtuka, tada gal ir nuobodu. Tai siulyciau parduoti ir uzsipirkti daugiau japonisku zaidimu su cell shaded grafika.

Dėkui, kad parašei. Nenaudojau prieš tai orbų, tai kai pakėliau skilus, lošias įdomiau. Nors vis tiek kažko trūksta man :D Tai lošiu 18:30 iki dabar 02:30...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, kaip niekas nepaminejo Heavy Rain :) Zinoma daugiausia visi PS3 eklsiuzyvai geri, nu bet sitas kazkas tokio, iskirtinis zaidimas visiskai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinis tobulas eksliuzyvas kuri zaidziau buvo Beyond Two Sould . Neturejau prie ko prikibti, tas pats buvo su Heavy Rain . Buvau mates puikia grafika ant ps3 konsoles, bet Beyond Two Souls nukele i dar kita lygi , o ka kalbet apie storyline'a. Amazing..:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.