Ainaras1986

(SIM Card) Notices from Operator

Rekomenduojami pranešimai

nznau ar cia bent vienas useris sugebes ispresti problema ir ar isvis ji issprendziama, bet situacija tokia....

Labai smalsus idijotas brolis labai norejo paziureti kas bus (ar ka rodys) idejus i PS Vita mano telefono SIM kortele.

Tik Idejus kortele sitas muondras PS Vita aparats staigej susikele visas zinutes is mano SIM korteles i savo internal atminti.

Is pradziu galvojau kad jas tik atvaizduoja kazkaip ir tiek. Bet insidejus savo sita SIMa kuri pabuvojo PS Vitoje, i savo telefona, recognize'inau kad mano SIM korteleje nebeliko alei nei vienos SIM zinutes.

Pirmas klausimas pasistojes buvo, ar PS Vita istryne visas zinutes, ar galbut susikele kazkur in internal atminti pas save.

Idejus SIM kortele in PS Vita zinutes visas rodo, bet alei jokios opcijos PS Vitoje kad tas zinutes butu galima kazkaip backupinti, move'inti atgal i SIM kortele atgal ar pan, tik DELETE, bet man sitas variants visai netink.

Tai taip suprantu kad su zinutemis galiu atsisveikinti arba tiesiog pasijamti siktopieriu, insideti SIM kortele i PS Vita ir persirasyti visas zinutes ant tos skiautes popieriaus ir ji sauge laikyt.

 

Nu blyn pektis jam, negaliu ! Galvoju ar trenkt bruotkiui in snuke ar kanors Vitaj padaryt uz tokes gudriebes

 

PS: man tos zinutes buvo lab svarbios !!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Durns brols in ragely nebesukelsi, minkyk start + PS mogtukus ir da galesi ben skrynus padoryt ir in ragelin susikelt bent fotkes, gereu nei nieko bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai tii sako, eji tingi rasyti su ranka, bent gali padaryti vitos screen capture paspaudus 1 metu PS ir START mygtukus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.