Rekomenduojami pranešimai

Pravalas ant ps4 pildziau. Ne kartą jokio email negaunu

Nk gero ta Beta, palošiau 30 min ir neįsijungiau daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nznau,nznau,nieko gero ir man,net nemokamai nezaisciau,niekuom nesiskiria nuo bf4,nei grafika pakitusi,nei kazkas kito,man nepatiko vienu zodziu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip visai BF nebe į tą pusę važiuoja. Suprantu, kad reikia atsinaujinti, nes laikai keičiasi, bet tą padarė su BF3. Pagreitino žaidimo tempą, biški gal ir masofkę kai kur padarė, bet jautės kaip BF žaidimas. O BF4 tai išvis į COD nusidavė - beveik visi ginklai laserbeam taiklumo, visi jaučiasi vos ne vienodi, pora tik išsiskiria, daug visokių žaisliukiukų, kad tik pritraukti snukių, nors jų niekas nenaudoja. Map'ai irgi supjauti kažkokie, grynai tik vehicles lošti subalansuoti ir tai su chopu daug kur nelabai įmanoma paskraidyti. Daugeliui Armored Kill DLC per BF3 buvo mažiausiai patikęs, tai Dice nusprendė padaryti visą žaidimą. GG DICE. Netcode irgi prastokas, dar vienas minusas infantry gameplay. Grynai casualistic game padarė, BF3 dar bent turėjo šiokį tokį skill gap ir competitive gaming'ą.

 

Per Hardline, kas gerai, kad gražino recoil, padarė infantry focused mapus, tai pagaliau gal grįš šioks toks skillas į žaidimą. Tą smagu matyti, bet pats game nesijaučia kaip BF. Na, gal tiesiog reikia priimti kaip tiesiog "Hardline" ir patiks labiau. Na, žiūrėsim.

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

„Na, gal tiesiog reikia priimti kaip tiesiog "Hardline" ir patiks labiau. ”

 

Tame ir esmė. Aš žiūriu į tai kaip į fainą veiksmo žaidimuką su bf varikliu ir žaidimo stiliumi (dideli žemėlapiai, destrukcija, transportas, vertikalumas). Nes tiesiog nepakenčiu cod ribotumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

„Na, gal tiesiog reikia priimti kaip tiesiog "Hardline" ir patiks labiau. ”

 

Tame ir esmė. Aš žiūriu į tai kaip į fainą veiksmo žaidimuką su bf varikliu ir žaidimo stiliumi (dideli žemėlapiai, destrukcija, transportas, vertikalumas). Nes tiesiog nepakenčiu cod ribotumo.

Čia iš tikro galima sakyti šioks toks MOH klonas. Kadangi Warfighter finansiškai nepasisekė, tai leisdami su MOH pavadinimu negautų daug šaibų. Dėl to, matyt, nusprendė pridėti BF vardą, įdėti jo elementų ir išleis kaip naują BF, kad gauti daugiau pardavimų. MOH būdavo orientuotas į infantry ir su šiuo tas pats. Na jo, gal bus visai ir nieko game, tik tikiuos, kad pagerins grafikas, characterių modelius ir pan.

 

Man tik įdomu, ar EA / Dice iškart matė, kad BF4 nespės padaryti ir gausis crap, tad nusprendė per metus išleisti visus DLC ir paleisti į rinką naują BF kitų metų fall, ar čia tiesiog toks pinigų darymas. Nes BF3 tai net nespėjo nė biškio atsibosti per metus. Juokingiausia man dabar, kaip visi šnekėjo, kad BF4 bus toks, koks BF3 turėjo būti, bet gavosi prastesnis net už jį...

 

O dar kai šį video pažiūriu, tai išvis juokas paima. Taip svaigo, kad didžiausias BF iki šiol ir bla bla, bet sakyčiau gavosi pats prasčiausias. Gerai, užteks apie BF4.

 

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

„Na, gal tiesiog reikia priimti kaip tiesiog "Hardline" ir patiks labiau. ”

 

Tame ir esmė. Aš žiūriu į tai kaip į fainą veiksmo žaidimuką su bf varikliu ir žaidimo stiliumi (dideli žemėlapiai, destrukcija, transportas, vertikalumas). Nes tiesiog nepakenčiu cod ribotumo.

Call of Duty Advanced Warfare gali daug ka pakeist. Aisku jau nebebus cod modern warfare jausmo.... o gal ir bus varikliukas tas pats tik modeliai pakeisti. Ir gali buti transporto priemones o tai reiskia - dideli mapai. Bet del to yra labai daug zmoniu kurie nenori dideliu mapu. As noreciau kad butu ir tokiu ir tokiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.