Rekomenduojami pranešimai

pc specai kaip bf4.

Cool tada. Tik būtų smagu, jei geriau optimatizuotų, nes su BF4 bėdų turiu - FPS gaunu visad 60+, bet jaucias toks laggy gameplay. Net ant konsolių lošiant su 30 FPS daug sklandžiau einasi, tad teko rezoliuciją labai susimažint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien beta jau prasidėjo ir visi tyli? Aš pats dar tik siunčiuosi ant PS3, silpnai kažko siunčia... Žiūrinėjau iš twitch tai kažkokio įspūdžio nepaliko, vienas map grynai COD primena :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien beta jau prasidėjo ir visi tyli? Aš pats dar tik siunčiuosi ant PS3, silpnai kažko siunčia... Žiūrinėjau iš twitch tai kažkokio įspūdžio nepaliko, vienas map grynai COD primena :)

Pranešk būtinai koki įspūdžiai, nes pats neturiu galimybės dabar išbandyt :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsisiunciau, bet kad neveikia man, krauna krauna ir ismeta "the beta has expired. thank you for participating". sena beta jau simtas metu kaip istrinta, visus failus ps4 ir online iskasiau ir istryniau ir vistiek tas pats ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na išbandžiau, pagal kolega man daug kas kartais neįtinka tai... :D Čia jau nebe battlefield kurį visi gerai žinom kokio jis tipo yra žaidimas. Viso betoj o gal ir pilnoj versijoj bus 3 režimai? Žaidžiau trumpai, vieno režimo t.y. hotwire net nesugebėjau baigti round, nors tikrai stengiausi, be jį galima laisvai išbraukti...

 

Heist - na čia labiau cod tipo, kur map gana maži, daug veiksmo (kiek įmanoma ant PS3) Na visai gal ir nieko pamirštant jog čia battlefield. Reikės rytoj dar įsijunkti pasigilinti labiau kas kaip. Nujaučiu, jog bus kaip ir ant batman, kur po kiek laiko atmintinai žinai, kas-kur-po ko bus ir teliks lakstyti tais koridoriais ir taškytis, kas man nėra labai taip įdomu, retsykiais taip, bet visas žaidimas-ne. Sakysit kad visi MP toki ir yra, bet ant battlefield žinai maždaug, jog iš tos pusės turi ateiti priešas ir dairaisi, o ne pro kur kokiu koridoriumi ateis.

 

Hotwire - Arba tiesiog gerai žinomas režimas "Capture the flag" tik, kad čia ne kažkokioj tai vienoj vietoj vėliava yra, o sėdi į mašiną ir turi greitai važinėti kad ji būtų užimta. Panašiai kaip per Midnightclub L.A. kur laikai vėliava kol kas atima, tik čia tave susprogdina... Per mažai žmonių ant PS3 ,kad pėsčiomis būtų ką veikti. o su mašina lakstyti ir daužytis nemačiau jokio įdomumo, tuo labiau pėsčiomis gaudyti mašinas ar ieškoti pėsčiomis priešo... iškenčiau visas 15min ir išjungiau.

 

Conquest - Map tikrai didelis, tik čia vėl last gen, per mažai žmonių kad būtų daugiau veiksmo. Viskas paprasta lakstai prie A,B,C taško bandydamas jas užimti, kas man visuose BF nelabai patiko ir žaisdavau tik tai rush.

 

Ant next gen, visko turėtų būti daugiau ir dar greičiau viskas vykti (didesnė mėsmalė cod mapuose ir daugiau veiksmo cq), bet neturiu PSN+ kad galėčiau išbandyti. Visumoj MAN žaidimas nevertas nei 30eu, o ką jau kalbėti jog už digital versiją nori jie gauti 70eu (60dolcų ar 55 svarų) diske 45 (visos kainos žiūrėtos ant PS4) Nežaidžiau BF4 ką norėčiau išbandyti, visgi 24dolcai USA store kainuoja, bet ir tas atrodo nelabai vertas jų :D

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uhhh baby :D mano laptopas tempia sita game :DD oi smagumelis isbandziau tai patiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man uzkliuvo pati mechanika, labai jau greit krenti kaip lapas. Nu suprantu snaiperis i galva is vieno suvio, bet ce is bet kokio sautuvo ir net i ranka. Tai jeigu prie taves prieis is sono praktiskai neturi jokio sanso atsisukt, griuni vietoj. Tai zaidimas praranda toki smagu pasisaudyma, kur soviniai baigiasi isisitrauki pistoleta tada, o ce gaunasi kad turi mapa zinot ir laukti kur ir kas islys. Kazkaip "Zombie vs Plants : Garden warfare" smagesnis buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gana ilgą pertrauką turiu nuo šaudyklių (MP) BF3 buvo prieš turbūt metus taip labiau rimtai žaidžiamas, bet ir ten jet tik dominavau (kol nenugradino...) nes ant žemės kažkaip man ten sunkiau šaudyti buvo, dar ir tas valdymas nebuvo ištaisytas kada su tokiu vėlavimu valdėsi ginklas... Čia gal ir tiesa kad gana greitai krenti, buvo tokių vietų kada dar aš pats taikausi, o tas atsisukęs headshotą padarė taip lengvai ir iš gana tolimo atstumo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ispudzio nepaliko, nera to tokio, kad po match'o sakytum, nu dar viena karta ir tai uzsitestu iki velumos ( kaip su Destiny buvo) Nera to "pasitenkinimo" kai kazka nusauni, velgi prikisiu Destiny, tai jie saudymo mechanika ten tobulai yra padare. 

 

Nedejau daug vilciu i BF: Hardline, tai ir nusivilt daug neteko, bus eiline saudykle kuri po keleriu menesiu kainuos 19.99.

 

Kaip kazkas minejo Plants vs Zombies: Garden Warfare daug idomesnis  :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu pamineti man patikusius dalykus: antras ir trecias rezimai, kai masinas uzgrobi, ir kitas kai mentai pries banditus. Ten tai smagu su masinom, mocais, sunkvezimiais ir t.t. praeit per zmones. Daugiau kazko gero nemaciau, reiktu geros akcijos kad imti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau beta visiškai be ryšio. Jokių pliusų nepamačiau. Jei jau pasiimė Battlefield vardą, tai jau tikrai visų lūkesčiai turėtų būti nemaži.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš esmės viskas tas pats kas ir bf4 tik kad nauji mod pridėti su mašinom ir ten tas heist ir fsio Visą kitą yra kaip bf4 bet jamu vien tik dėl tų dviejų mod šitą žaidimą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau beta visiškai be ryšio. Jokių pliusų nepamačiau. Jei jau pasiimė Battlefield vardą, tai jau tikrai visų lūkesčiai turėtų būti nemaži.

 

Pritariu, SP gal ir geras bus, bet MP tai man BF4 geresnis 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandziau ir as, labai patiko, smagus  zaidimas. Ner ka lygint su bf3 ar bf4 nebe tokio stiliaus zaidimas. Yra kur tobulet dar daug, bet vienas dydelis minusas tai saudymas su snaiperiu nebetoks koks bf3 ar bf4, bullet drop galima sakyt kaip ir nebera, supanasejo i cod.
Labai keista ispradziu atrode kad viska reikia uz pinigus pirkt :D

 

Redagavo WhyOrWho

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.