Rekomenduojami pranešimai

@narkata 

Ne į temą
tai kad matai ir tokio norisi ir ten tokio :D ieskau tokio kuris nu patiktu ir pats ziuriu susideti bet niekaip neprisiruosiu :D kiekviena savaite ziuriu shopus arioi pastoviai dalis ziurineju bet niekaip nieko nepadarau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Tas ir man buvo, nusibodo ieškoti ir nusipirkau ta alienware, ir man tinka jis, nesiskundžiu aš juo 
Tai manau ir tau butu tas pats nusipirktum koki nors kuris tau patiko ir butu gerai, nes jei pradėsi vėl ieškoti tai ir vėl užtruks, nes visa bandoma geresnio surasti, o tai kol ieškai technologija vietoj nestovi :)

 

@Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir pavėluotai, tačiau ....  :D 
PS4 beta kodai (galioja iki spalio 4 d.)
 

AJCG-EANH-4P4G 
8R8H-66NN-9942 
GARP-9RNM-3NPH 
64L2-R7N3-AR2M

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau ne naujiena iš NVIDIA, galima sakyti jie visur įlenda (tuo geriau tik mums kurie sėdi su NVIDIA kortom)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo daugiau nvidijos su HBAO+ tuo man tikrai geriau . ir bent ant to tai nei fps dropo nesijaucia. o atrodo nepalyginamai su SSAO. gail cia prie destrukcijos kazko jie nepridejo, matyt zaidimo engine jau pats su tuo pilnai susitvarko.AC daugiau tu nvidia fintu naudoja aisku. kad ir AC 4 turi tokius dumus pagerintus ten uhh. bet uztenka ir tiek. ne tam zaidimas siaip. ne vizualam tikrai cia. nebus kada ne ziuret.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Discover Tom Clancy's Rainbow Six Siege for free with the Open Beta on Xbox One, Playstation 4 on PC 
from Wednesday, November 25 to Sunday, November 29

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Oligarchas Galvojau pirkti jau, bet persigalvojau nes su random žaisti tikrai nelabai norisi 
Su random žaisti čia galima koki CS:GO / BF / StarWars :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Oligarchas Galvojau pirkti jau, bet persigalvojau nes su random žaisti tikrai nelabai norisi 

Su random žaisti čia galima koki CS:GO / BF / StarWars :)

ir tai cs go nelabai ten palosi su random :D tai lieka bf ir starwars. Siaip ir neapsimoka pirkti jei neturi su kuo zaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano įšpudžai iš betos.... Pirma syk kai prisijungiau prie kovos tai mane savas nukilino, nu galvoju gerai gal netyčia, po to kitas raundas prasidėjo, ir vėl nukilino, nu atsijungiau susiradau kita komanda, komandoje bandžiau angliškai pakalbėti, bet vienas atsilepia kažkos įspanas ar kas ten net nebandi galbėti angliškai, o kiti tyli ir įsilaksti į visas pusės.... Nėra draugu nėra smagaus žaidimo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.