efectas

Programos-Atnaujinimai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki turiu sony xperia x1, ir noriu žaidimu fb kad veiktu neveikia fb. kažkodel gal galit numest link Windows mobile versija 6.1. Arba atnaujinimu noriu nežinau kur jeskot padekit ačiū...
Jei žinot iš kur galima gauti programu žaidimu ar atnaujinimu telefonuj mano 6.5 ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eini į XDA, įsirašai android romą geriau, parsisiunti iš google play, tinka taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eini į XDA, įsirašai android romą geriau, parsisiunti iš google play, tinka taip?

Pas mane ne andorid yra, Windows Mobile 6.1 versija !!

Žodziu pažiuresiu kur numetei LNK :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprasi kazkada :D

Aa.  nieka neradau ant šio tlf. b***** neina perrsasyt i andorid, Nebera. failu žodziu :LD

Redagavo efectas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats tuejau 2 telefus su Win Mobile, eik i Mobilism.org > Windows Mobile- Apps ir gal ka rasi. Jei kokiu appsu reikia klausk, gal dar atsiminsiu pavadinimus.
Cia zaidimai Mobilism.org > Windows Mobile - Games, tik ant WM geru zaidimu tai yra mazuma.

O seip jei domina persirasymas i Android, uzeik i sita tema (XDA).

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats tuejau 2 telefus su Win Mobile, eik i Mobilism.org > Windows Mobile- Apps ir gal ka rasi. Jei kokiu appsu reikia klausk, gal dar atsiminsiu pavadinimus.

Cia zaidimai Mobilism.org > Windows Mobile - Games, tik ant WM geru zaidimu tai yra mazuma.

 

O seip jei domina persirasymas i Android, uzeik i sita tema (XDA).

Sveikas, galetum man padeti perrsayt savo mobilu ? Windows mobile ačiū jei galesi parasyk man i pm savo Skype, atsiliginčiu tau !!!!!

Ant mano windows mobile yra toks migtuks panels jei žinai kas čia, numesk link jei žinai

Šiam puslapiem neberu ju, noriu šiusti failas yra ištrintas

Redagavo efectas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@efectas sorry, bet mazai laisvo laiko turiu, kad padeciau perrasyt. Pas tave ten kitaip reikia negu pas mane, reikia tau ziuretis gida ir daryt.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.