Vilemas

Playfulbet: lažybos iš taškų

Rekomenduojami pranešimai

playfulbet_1__0.jpg


Sveiki, taigi noriu jums pristatyti man patinkančia svetainę - Playfulbet.Tai svetainė,


kurioje gautus taškus statai už sporto bei e-sporto įvykius. Laimėtus taškus gali 


iškeisti į įvarius prizus:nuo paypalo dovanų kuponų iki Playstation 4 ar Xbox One.


 


D.U.K


 


Kaip gauti taškų?


Prisiregistravęs vartotojas iš karto gauna taškų, jeigu išleisi visus savo taškus, tau automatiškai po 6 valandų bus pridėti 4000 taškų,


kad galėtum ir toliau statyti. Taip pat galima gauti taškų už aplikacijų parsiuntimus, dar galima gauti šiek tiek vykdant tam tikrus pasiekimus. 


 


Turiu pakankamai taškų ir noriu prizo, kaip užsisakyti?


Siųskite laišką į soporte@playfulbet.com, nurodydami, kurio prizo norite.


 


 


 


Refferalinė nuoroda: http://playfulbet.com/en?invited_by=1488196


Man iš to didžiulės naudos nebus(10k taškų atlikus tam tikrus punktus), bet jei ne gaila, galite registruotis per ją.


 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašoma, jog fizines dovanas siunčia tik į Ispaniją. Daug taškų viskas kainuoja. Lengva prasilošti. Gal nekišiu nosies į tokius. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kadaise BeterZ buvo neblogas tinklalapis su taskais ir prizais, kuriame man taip ir nepavyko nieko laimeti. :)

Tasku gal ir imanoma laime daug, nes vis del to tai ne pinigai, bet reikia daug dirbti arba statyti uz priesinga koeficienta, kuri dazniausia duoda uz galimai pralaimetoja. Tada pavyktu greitai praturteti.

Tik jeigu Mantinijo sako, kad siuncia i ispanija - ne kas. Nebent del cekiu kokiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.