Kasuga

Bioshock

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Gamintojas:2k

Zanras:Sci-Fi First-Person Shooter

GameSpot ivertinimas:9.0

 

Na kas bande?Kokie ispudziai,nuomones?

Redagavo Kasuga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas bande?Kokie ispudziai,nuomones?

Bandžiau truputį pažaisti: labai gražiai padarytas, neblogas siužetas, tik dar neįsižaidžiau, šiuo metu žaidžiu kitus žaidimus, bet butinai kada nors pereisiu :D

Redagavo Servilatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai ispudzio paliko. bet tai juk bioshock, jo kritikuoti negalima :D

siaip del jo labiau leipsta amerikieciai, nes zaidimo aplinka labai amerikoniska, uztai vyresni zaidejai tokioje lietuvoje manau geriau ivertina kazkuo panasu zaidima halflife2, nes jo aplinka primena sovietinius laikus, lauzynus ir tt.

bioshocke labiausiai erzino, kad dauglaiko reikia praleisti kuisiantis po siuksliadezes ir siukslynus ieskant chipsu likuciu. amunicija reikia skaiciuoti vos ne po viena kulka ir panasiai. aplinka ispudinga ir charakteringa, bet velgi tai ne visai man, o nuomone cia tik mano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tai toks, puse velnio. nu nuo savęs 6.4/10 gal. Pvz. ten kažkokia juoda fanatstika. Visokie little ssters ir big daddy. Dar pradžioj įdomu buvo, paskui ar ~6 ar ~5 kambary jau taip dap**o, akd išjungiau ir padėjau į lentyną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mane vienu metu irgi buvo uznervine pasigavau kazkokia monotonija,vakar pasijungiau ir laabai uzsikabinau tad 3nakties jau ziurejau baigiamaji filmuka,seip DEMO versija labai uzkabino,pradejus zaisti pabosta poto vel pakabina:)seip del amunicijos tai tikrai reikia taupant labai zaisti,siuzetas kolkas geriausas xbox saudykles kurias buvau zaides,grafika labai grazi...(pamates vandeni pradzioje galvojau,kad tai visdar pristotomamis filmukas) seip atmosfera labai gerai sukurta siurpoka ir slyksti kurejam gerai pavyko perteikti zlugusios civilizacijos po vandeniu atmosfera.na pats vertinciau...na pagrindiniiai minusai butu ta monotonija ir kartais tikrai neidomios uzduotis surinkti dalis begiojant pirmyn atgal,daugelyje vietu panasi aplinka ir daugybe vietu su nuspejamu siuzetu (patenki i koki lygi gauni objektive nueiti i lygio bosa kabineta ir ji uzmusti,bet iskarto zinai kad ejnant teks padaryti kruva salutiniu uzduociu nes kaip zinia tiesus kelias amzinai uzblokuotas) seip vertinciau 7.5/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko jsi nepakibo. Kai kur ent super painus. Žemėlapis vapshe neaiškus kažkoks. Jau geriau Mass Effect.

O šeip tai Darkness kažkas panašaus tik 10x geriau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien truputį prisėdau. Bet dar pradžioj tik, ieškau telekinezės... Kažkas minėjo, kad kulkas reikia taupyti. Aš visai šaunamųjų ginklų kol kas nenaudoju. Daug smagiau elektra ir per galvą su replėm arba padegti ir su replėm :) Bet žaidimas tikrai labai gražus ir šiurpokas :) Garsas taip pat įspūdingas. Kol kas neradau prie ko prikibti...

Redagavo Servilatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neusprantu, kas ten tokio šurpaus? Va Silent Hill tai šiurpus, Condemned irgi aplinką sugebėjo sukurt o šitas man toks šaudyklins geimas kur pataupyt reik kulypkas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neusprantu, kas ten tokio šurpaus? Va Silent Hill tai šiurpus, Condemned irgi aplinką sugebėjo sukurt o šitas man toks šaudyklins geimas kur pataupyt reik kulypkas...

Na, mane kartais išgąsdina, kai netikėtai iššoka iš kur nors koks mutantas užgesus šviesai. Nesakau, kad čia baisiausias žaidimas ar kad labai baisu... Šitas ir nėra grynai siaubo kaip Silent Hill.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fps zanre, manau, turintis ka parodyt zidimas.

Ir ką parodo? Gerą grafiką ir vandenį...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tau neįdomus, tai tu nežaisk... Arba bent jau argumentuotai parašyk dėl ko jis tau atrodo prastas, nes kol kas tai matau parašyta, jog pasimeti žemėlapiuose ir po 5 lvl nusibodo... Nekokie argumentai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusibosta tamsa. Nusibodo ir tuos rinkt kai tą sodą prikelt reikėjo, nusibodo hakint, nusibodotie big daddys su little sisters (vapshe, koks debilas tas nesamones suygalvojo), nusibodo tie robotukai kur skraido.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.