Kasuga

Bioshock

Rekomenduojami pranešimai

Uzstrigau, neberandu kur eiti toliau prie vienu duru praso "you need the Chompers dental ofice key" kur ji rasti?. O prie kitu duru nesijungia "Door control" ka daryti? Help pleassss

tiksliau kur esi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas nusibosta :lol: Vieniems reikia kruvino veiksmo tamsos apsupty, kitiems fantasy pasaulio su skraidančiais drakonais. Aš bandžiau DEMO. Pilnos versijos apsisprendžiau, kad nepirksiu. Ne visai mano stilius. Būtų geriau Punisherinis stiliukas. Eini ir kapoji galvas nesiparindamas. Nemėgstu žaidimų, kurių veiksmas vyksta tamsoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

*Pakelia ranką* O.. oh! Fantasy! Fantasy! :lol:

 

Ai aš nors nežaidžiau ir picų nežiūrėjau bet iš viršelio viską sprendžiu, nors aišku nederėtų taip daryti, nu bet jūs tik pažiekit į "viršelį" nu nu .. nu kas čia dabar? xD juokauju, nu aš jaučiu jei žaidimas man patiks, šitas -- beep -- neee.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ot kvailiai. o as kaip tik siandien perejau bioshocka.

labai geras zaidimukas. as ji lygiuoju prie Gears of war ir COD 4. toks isiskiriantis. ir pagalvot reikia, ir veiksmo intencyvaus buna. ir seip labai toks fainas retro stiliaus.

rekomenduoju kiekvienam 'nestandartiniam geimeriui'.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kuom jis panasus i COD4?

Kaip suprantu, žmogus sako, jog tame pačiame lygmenyje šis žaidimas, ne žanro prasme. T.y., paprastai tariant, žaidimas, priskiriamas prie geresnių, rimtesnių žaidimų (GTA, COD, GOW).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OutSider teisingai suprato mano minti:)

seip Bioshock'as pradzioj truputi nuobodokas, bet po to labai labai itraukiantis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai patiko nuo pat pradžių. Tik kažkaip užleidau, reikės grįžt ir pereit kol antra dalis neišėjo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip supratau tai tie big daddy yra blogieciai,bet maciau kaip vienas is ju padejo tai mergiotei ilipti i ta laikrodi.Kaip cia suprast?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip supratau tai tie big daddy yra blogieciai,bet maciau kaip vienas is ju padejo tai mergiotei ilipti i ta laikrodi.Kaip cia suprast?

* Ne i laikrodi o i vamzdy. ten jos saugosi nuo spliceriu.

* Jie nera blogieciai. Jie kaip tik gerieciai. Gina tas mazas mergaites nuo splaiceriu kurie nori adamo. Jie yra mergaiciu globejai :notworthy: (Antroj daly tu busi big dady :lol: )

* Nu bet kadangi tau reikia taip pat adamo norint isgyventi. tu turi pasalinti tuos bigdady ir isvaduoti mergaites ten nuo kazkokio trip**io arba paskersti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip supratau tai tie big daddy yra blogieciai,bet maciau kaip vienas is ju padejo tai mergiotei ilipti i ta laikrodi.Kaip cia suprast?

jie saugo little sisters nuo visokiu pavoju, taip pat ir nuo taves. jei tu pirmas nepulsi tai big daddis neprades kovos, nebent priartesi per arti prie little sister.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas padet, uzstrigau vienoje vietoje. Esu lygije "Olympus Heights" (kaip suprantu ten kaskoks lyg viezbutis apvalus 3 aukstu). Per vidury pastato yra laiptai i virsu, ir liftas. Man reikia ilipti i ta lifta bet duris koduotos. Gal zinot koks yra kodas ? ir jei supratot mazdaug kur as randuosi tai noreciau suzinoti ar dar daug liko zaisti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas padet, uzstrigau vienoje vietoje. Esu lygije "Olympus Heights" (kaip suprantu ten kaskoks lyg viezbutis apvalus 3 aukstu). Per vidury pastato yra laiptai i virsu, ir liftas. Man reikia ilipti i ta lifta bet duris koduotos. Gal zinot koks yra kodas ? ir jei supratot mazdaug kur as randuosi tai noreciau suzinoti ar dar daug liko zaisti ?

pasiieskok walkthrough internete. turi but viska kaip pereit. turi but ir kodas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.