Rekomenduojami pranešimai

 

 
Life is Strange System Requirements

Minimum:

  • OS: Windows Vista
  • Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM (not recommended for Intel HD Graphics cards)
  • DirectX: Version 9.0
  • Hard Drive: 3 GB available space

Recommended:

  • OS: Windows 7
  • Processor: Dual Core 3.0GHz or equivalent
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: ATI or NVidia card w/ 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI HD 4890)
  • DirectX: Version 9.0
  • Hard Drive: 3 GB available space

"Life Is Strange is a graphic adventure, played from a third-person view. Introducing the mechanic of rewinding time allows the player to go back and redo any action other than what is done past a checkpoint (however long a checkpoint lasts). The choices made will alter and affect the story through short, mid or long-term consequences."

Life Is Strange is set to launch on 30 Jan 2015 for PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One with a $4.99 price tag for the first episode.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Life is Strange Episode 1 Out Tomorrow on PS4, PS3

 

Hi everyone, Jmax from Dontnod here, and I’m delighted to share the launch trailer for Life is Strange, which is out tomorrow on PS4 and PS3!

 

We are all thrilled at the idea that players are finally getting their hands on our new game. It’s been an intense and sometimes challenging journey, but it was definitely worth it. And, well, it’s far from over, as the team here is very hard at work on parts 2 through 5, ensuring they get released at timely intervals so you always know when the next one is going to drop.

 

The first episode that you’ll play is called Chrysalis, and it’s basically an introduction to the world of Life is Strange. You’ll see Max and Chloe reunite and you’ll make important choices that will influence their destiny. You will see some of the short-term consequences of those choices but bear in mind that there are also mid and long-term repercussions that will pan out over the course of the later episodes, in a butterfly effect manner. So you might rewind your choices as much as you want in the short term but you will never know what might happen further down the line. And of course we’ll ensure that you always get surprised by unexpected turns of events and that your experience really feels unique and customized by your choices.

 

This first episode is also an introduction to the general mechanics of the game, and although Life is Strange emphasizes story and choice over puzzles, you will also see an evolution over the next episodes in terms of how you need to combine different types of interactions and rewinds.

 

A trial is also coming to PS4 and PS3 so you can get a feel for the game before you make your first meaningful choice: to buy or not to buy!

 

https://www.youtube.com/watch?v=K7MWCfXPUXI

nesitikejau , pirmas epas trumpas bet tikrai idomus. gameplay stilius primena kazkiek katik remasterinta fahrenheit. ir siaip idomi istorija bent man susilose. tik kelios valandos pirmo epo bet buvo idomu.  :grt:

GameSpot 7/10 - Polygon 8/10 - Game Informer 8.5/10 - Destructoid 8.5/10 - GameReactor 8/10 - Kotaku No Score

 

GamesBeat 72/100 - PlayStation Universe 8.5/10 - PlayStation LifeStyle 9.5/10 - Hardcore Gamer 4.5/5 - Metro 8/10

 

Xbox Achievements 80/100 - Arcade Sushi 7.5/10 - Trusted Reviews 8/10 - Game Revolution 4/5 - Shacknews No Score

 

GamesRadar No Score - Examiner 5/5 - Nerd Reactor 4.5/5 - PC World No Score - God is a Geek 7.5/10

 

1422610147-lifeisstrange-screenshot-chlo

 

1422610147-lifeisstrange-screenshot-nigh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai tikrai patiko, ir žaidime tikrai tavo pasirinkimai reiškia kažką. Idomu epizodai kas kiek laiko eis nerandu info apie tai.


 

jei iš foto pirmame epizode  tave turjo taikytis Chloe su ginklu, tai mano atvjėu to nebuvo :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano irgi nebuvo. bet mano variantas buvo tik vienas is 4 galimu kiek maciau po to statistikoj. siaip idomu ten kai perspeja kad jei tesi tai jau negalesi pakeist nieko ir tada jau tik tu nusprendi kaip nori elgtis. as aisku buvau good girl ir nesavanaude  :smile2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai pat :D buvo vietų kai atsukinėjau, nes nelabai patenkintas buvau pasirinkimais :D O Tu papasakojai mokykloj plykiui apie Neitana? :D

Iš pradžių papaskojau, netikejo, prašė į ofica užsukt, tada ir atsukiau laika nepatikimas jis atrodė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakiau aisku nes tas bicelis paciuozes konkreciai. aisku tik apie ji ne apie drauge. is pradziu bandziau nieko nesakyt tai gavosi tik blogiau. o tipo pas drauge tam kambari buvo galima ir pasislept ? ... where ? as meginau visur sleptis neisejo  :trl:  uztai visus namus ten issniukstinejau ir tada turejau visa info  :sir:


tikrai idomu cia story buvo. tik labai trumpa . aiskuviso jei bus 5 epai tai na susidarys turbut geras geimas. bet uz viena epa steame 5 eurus moket ... hmmm  :huh:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman Season pass 16.99 pigiau gausis nei pirkt atskirai :) aš ir bandžiau slėptis, neradau kur :D

Tai kai rado zole kaip ir tai prisiemiau kalte :D

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakiau aisku nes tas bicelis paciuozes konkreciai. aisku tik apie ji ne apie drauge. is pradziu bandziau nieko nesakyt tai gavosi tik blogiau. o tipo pas drauge tam kambari buvo galima ir pasislept ? ... where ? as meginau visur sleptis neisejo  :trl:  uztai visus namus ten issniukstinejau ir tada turejau visa info  :sir:

tikrai idomu cia story buvo. tik labai trumpa . aiskuviso jei bus 5 epai tai na susidarys turbut geras geimas. bet uz viena epa steame 5 eurus moket ... hmmm  :huh:

 

 

Reikėjo patraukt lempą nuo spintos ir tada galima spintoj pasislėpt.

 

 

Reiks sulaukt kai visi epizodai išeis ir pasiimt steame per kokią akciją, nes šitas man daug įdomiau už TWD

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tamulionis

Aš spinta atidarinėjau, tai ten viskas išvirto :D Skubėjau slėptis, matyt ir nepastebėjau :D

 

@Džekeris

 

Aš irgi išvarčiau, po to visur kitur bandžiau slėptis, ir po lova, ir pro langą, tik tada netyčia pastebėjau kad su ta lempa kažką daryt galima :D rewind labai geras daiktas :D

 

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tamulionis

Bet man gerai ir nespėjus :D apgyniau Chloe nuo David, dėl cigaretės ar suktinės ten tai ir viskas gerai baigėsi :D
O Tavo atžvilgiu kokia scena buvo?

 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tamulionis

Bet man gerai ir nespėjus :D apgyniau Chloe nuo David, dėl cigaretės ar suktinės ten tai ir viskas gerai baigėsi :D

O Tavo atžvilgiu kokia scena buvo?

 

 

Leido pasirinkt likt pasislėpus, prisiimt kaltę sau ir dar kažkas. Galėtų epizodus bent kas mėnesį leist :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na viso tik 5 tai kazi ar kas menesi. nors galetu aisku testi viska tolyn. nes labai geri personazai tikrai, geras amzius kaip tik ten ju ..jautrus dalykai visokie vyksta , jei butu bahuras butu neidomu visa tai daryt .. o dabar kaip tik tai ko reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.