GTx

Dėl Cs:Go Steam gifto

Rekomenduojami pranešimai

Būtų juokinga, jeiu nebūtų graudu, tau gal dėmesio trukumas ar taip kas? Nedaryk iš savęs pajuokos objekto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok GMR tai pakviesk mane http://steamcommunity.com/id/EdvinasGTx jei error meta spausk ant nuorodos Enter ir rodys ir pakviesk aš pakviečiau bet man atrodo kai žaidimu nera negali kviesti ir nežinau tavo steam ar ....? nes greit turiu eiti miegoti tai ar bereikalo kuriau acc? ar apgavai nu žmogau mane varo miegoti

Redagavo GTx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok GMR tai pakviesk mane http://steamcommunity.com/id/EdvinasGTx jei error meta spausk ant nuorodos Enter ir rodys ir pakviesk aš pakviečiau bet man atrodo kai žaidimu nera negali kviesti ir nežinau tavo steam ar ....? nes greit turiu eiti miegoti tai ar bereikalo kuriau acc? ar apgavai nu žmogau mane varo miegoti

ar man tik atrodo, ar tu rmt vaiku namuos gyveni?

Redagavo Fray
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negi per daug prrašau? b*** rimtai nusižudysiu jeigu neduosit juk sakė duos bet nekviečia taip ir galvojau kad kvepia apgaula jei db negausiu viskas reiškais niekada negausiu čia mano vienintele dar galimybe yra tai kada turesiu ta cs go kai užaugausiu gal man tada jau žaidimai neberupes del to prašau duokit dabar nu eina šikt krc kokia žaurus jus tai ką man dabar daryti olie olie davai nu silpnai nu labai silpnai o tai gal kita žaidimą koki gal duosti ar nu

Redagavo GTx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a tu kartais jokiu tableciu neragavai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negi per daug prrašau? b*** rimtai nusižudysiu jeigu neduosit juk sakė duos bet nekviečia taip ir galvojau kad kvepia apgaula jei db negausiu viskas reiškais niekada negausiu čia mano vienintele dar galimybe yra tai kada turesiu ta cs go kai užaugausiu gal man tada jau žaidimai neberupes del to prašau duokit dabar nu eina šikt krc kokia žaurus jus tai ką man dabar daryti olie olie davai nu silpnai nu labai silpnai o tai gal kita žaidimą koki gal duosti ar nu

Tu ziuriu psichinis biski :D zudytis del zaidimo... Ne kiekvienam i galva ateina tokios idealios mintys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiek tiek turiu problemų su psichiha aš nervuotas labai nu tai nu laukiu dar bet kiek laukti man reiks dar? jei tokie esat tai nereik ne ne juokauju reik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per metus laiko nesusitaupyt keliasdešimt litu, kad nusipirkt zaidima cia yra protu nesuvokiama zinant ant kiek to labai nori. Nepanašu, kad butum invalidas ar socialiai remtinas, todel tavo paties naudai rekomenduoju nieko jam nedovanoti. Ismok dirbti ir uzsidirbti ir nieko neprasyt is kitu. Kas bus kai paaugsi, gal is pasalpu gyvensi? Ar galbut jau gyveni kaip, kad kitoj temoj rasei? Permastyk biski savo situacija. Sekmes.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tu esi nervuotas geriau tokiu game kaip CS nelosk nes poto ateisi ir naujo monitoriaus prasyt

Redagavo De1xs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per metus laiko nesusitaupyt keliasdešimt litu, kad nusipirkt zaidima cia yra protu nesuvokiama zinant ant kiek to labai nori. Nepanašu, kad butum invalidas ar socialiai remtinas, todel tavo paties naudai rekomenduoju nieko jam nedovanoti. Ismok dirbti ir uzsidirbti ir nieko neprasyt is kitu. Kas bus kai paaugsi, gal is pasalpu gyvensi? Ar galbut jau gyveni kaip, kad kitoj temoj rasei? Permastyk biski savo situacija. Sekmes.

 

Ok, jei buvau bespaudziantis siustis bet teks taves paklausyt. O ta gifta atidaviau kazkokiam Anuprui is Leipalingio kaimo, jam manau labiau reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keliasdesimt litu per metus... Turbut neigyvendinama svajone. Kaip kad kazkas sake - eitum geriau lauke prie baznycios pamaldaut, kaip kad bobulytes daro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keliasdesimt litu per metus... Turbut neigyvendinama svajone. Kaip kad kazkas sake - eitum geriau lauke prie baznycios pamaldaut, kaip kad bobulytes daro.

Gali ir už 10 pasimti, jei išpardavimas koks vyksta Steam'e. Matosi, kad jis sergantis žmogus yra, pritariu @Impaler + pamatys, o čia paverkiau pamaldavau ir davė, po metų kito žaidimo maldaus... Nereik duoti dar iš nervų ką padarys..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.