dannux

Del ps2

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki ar apsimoka pirktis ps2 rasykit tik tie kurie atsakys normaliai o ne tie kurie kaip multiplayer laikos ir pan patarkit       :kryziukas:  :kvadratas:  :trikampis:  :skritulys:  :help:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neesi turejas ps2 tai apsimoka, nes zaidimu pasirinkimas labai didelis, ir jei tau nerupi grafika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai nori losti senesnius game tai galima imti, jie idomus, bet grafika bsk nekaska, bet jai tau tai nesvarbu tai imk, nepasigailesi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na asmeniskai as pirkau PS2 del to kad nebuvau isitikines ar man apskritai patiks konsoles po ILGO tarpo- juk jos pasikeite 1-2 kartomis ( mano buve- Ps1 ir zhiliton'as) ir nuo to mane uzkabliavo sitas reikalas, pardaviau uz tiek pat kiek pirkau ir nusipirkau xbox 360, dabar toliau planuoju eiti i next gen'a , bet si kart pasiliksiu  savo mylima xbox'a.

 

PS- Ten zaidimai visi siuo ar anuo unikalus.

Redagavo D3iv1s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ar apsimoka pirktis ps2 rasykit tik tie kurie atsakys normaliai o ne tie kurie kaip multiplayer laikos ir pan patarkit       :kryziukas:  :kvadratas:  :trikampis:  :skritulys:  :help:

 

Pasižiūrėk kokie žaidimai yra. Jei rasi kas patinka, tai pirk. Yra labai daug labai gerų žaidimų. Man asmeniškai ps2 daug geriau už ps3, bet čia jau skonio reikalas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasižiūrėk kokie žaidimai yra. Jei rasi kas patinka, tai pirk. Yra labai daug labai gerų žaidimų. Man asmeniškai ps2 daug geriau už ps3, bet čia jau skonio reikalas.

nenuostabu kad tau geriau ps2 uz ps3, nes turi tik retro consoles tai pomegiai aiskus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenuostabu kad tau geriau ps2 uz ps3, nes turi tik retro consoles tai pomegiai aiskus :D

 

Neapsiriboju aš vien retro konsolėmis, čia gal tik neužpildęs visko :) . Esmė ta, kad bet kokią konsolę perkant reikia pažiūrėti ar yra žaidimų kuriuos norėsi žaisi. Pvz ant Ps4 dar nėra nei vieno tokio žaidimo dėl kurio apsimokėtų (man). Kadangi ant ps2 jau nieko nebeišeis tai labai lengva paskaityti kokius aprašymus, pažiūrėt video ir nuspręsti ar yra ko nors verto dėmesio. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Neapsiriboju aš vien retro konsolėmis, čia gal tik neužpildęs visko :) . Esmė ta, kad bet kokią konsolę perkant reikia pažiūrėti ar yra žaidimų kuriuos norėsi žaisi. Pvz ant Ps4 dar nėra nei vieno tokio žaidimo dėl kurio apsimokėtų (man). Kadangi ant ps2 jau nieko nebeišeis tai labai lengva paskaityti kokius aprašymus, pažiūrėt video ir nuspręsti ar yra ko nors verto dėmesio. 

 

jau yra šioks toks pasirinkimas su ps4 žaidimų, reiškia labai  išrankus esi. Arba variantas kai neišbandęs nesužinosi (čia ypač tinka visiem yutūberiam, kurie TIK prisižiūri per ten ir sako kad nieko gero iš žaidimo. Apgailėtina.) Ko man trūksta tai racing žaidimų, čia tikrai tuščia su ps4. Bet spalį driveclub išeis ir bus jėga :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau yra šioks toks pasirinkimas su ps4 žaidimų, reiškia labai  išrankus esi. Arba variantas kai neišbandęs nesužinosi (čia ypač tinka visiem yutūberiam, kurie TIK prisižiūri per ten ir sako kad nieko gero iš žaidimo. Apgailėtina.) Ko man trūksta tai racing žaidimų, čia tikrai tuščia su ps4. Bet spalį driveclub išeis ir bus jėga :)

 

Žinoma, kad išrankus ir visi tokie turi būti. Žaidimų yra daugybė, kuo toliau, tuo mažiau jiems laika laiko, reikia rinktis ką žaidi. O aš nekalbu arba blogi ar geri žaidimai išleisti ant ps4, kalbu apie tai, kad pažiūrėjus į sąrašą nėra nei vieno žaidimo dėl kurio norėčiau pirkti, bet čia žmogus klausia apie PS2. Neminint jrpg, žaidimai dėl kurių tikrai verta:

Beyond Good and Evil

ICO

Shadow of Colossus

Okami

Psychonauts

Metal Gear Solid 2+3

Project Zero 1+2+3 

Rachet and Clank serija

Jak serija

Resident Evil 4

Silent Hill serija

Yakuza 1+2

 

Nemažai iš išvardintų perleido ant kitų konsolių. Jei jrpg domintų, sąrašas išaugtų bala žino kiek ir šiaip čia tik maža dalis verų dėmėsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps2 mano nuomone apsimoka pirkti, zaidimu pasirinkimas didziulis, ras ka palosti net pats isrankiausias zaidejas. O man labiausiai patiko sie zaidimai: Gran turismo serija, Black, God of war 1 ir 2 , Resident evil, Shadow of the colossus, Burnout serija.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geri grajai buvo ant ps2 kaip dark cloud,thing,dabar rodos geimus kuria tik del grafikos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kurdami del grafikos istorijai isleidzia milijonus . :yao:  net cod story kuriamas nevienerius metus ir kainuoja n mln. :trl:   tais laikais buvo anie grajai geri , dabar kiti geri.  visi randa ko jiem reikia ir losia ka nori. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.