Karlson20

PS3 Gedimai

Rekomenduojami pranešimai

Ar tai FAT modelis? Ar pries issijungiant 3 kartus supypsi (galbut net uzsidega geltona lempute)? Jei fat ir atitinka siuos simptomus, turbut gavai YLOD. Jei ne, parasyk tikslu modeli ir kas darosi, aiskinsimes toliau :)

Taip pries issijungiat 3 kartus supypsi ir uzsidega geltona lempute.

Tiesa Ylod kartais nebuna realiai geltonos sviesos ,tiesiog issijungia ir viskas . Tai vistiek buna ylod. Jei 3 kart supypsi mirksint raudonai tai amen

 

Taip jau turi Ylod .

Tai amen jam?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau net nevargt ir iskart parduot ant daliu. Nebent tu arba kazkas is pazystamu turi heat gun (ne plauku dziovintuva, bet statybini fena, Senukuose berods mokejau 18 ar 20€, aisku pirkau kitiems tikslams). Greiciausiai jau buvo anksciau tvarkytas. Jei vel pirksi PS3, dairykis tik i Slim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fenas irgi tik loterija gali ilgiau palaikyt gali trumpiau. Gali netycia ramai issipust ar dar kas iskept ten tuo fenu mosikuojant lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Jei tvarkingai viska su heatgunu padarai ir prisiziuri temperaturas, daznai veikia tikrai neblogai ir netrumpai. Bent xboxas man veike gal pusantru metu po heatgun fixo. Tad jei turi galmybes bandyti galima, nes realiai viska turint tik pastos nusipirkti reikia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Losiant kai kuriuos zaidimus man ismeta maza lentele jog CPU temp. 77, o RSX temp. 84 (tiksliai nepamenu). Cia tipo blogai? Kas tas RSX?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Losiant kai kuriuos zaidimus man ismeta maza lentele jog CPU temp. 77, o RSX temp. 84 (tiksliai nepamenu). Cia tipo blogai? Kas tas RSX?

reiskia per daug uzkaista RSX cipas. pakeisk abi termo pastas ir viduj visas dulkes isvalyk . turetu pasitaisyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakeiciau termopasta bet kazkodel uzkylo cpu temperatura staigiai per kelias min ant 90 laipsniu ir uzgeso konsole.
https://youtu.be/CC_tDYUwrT0?t=11m18s termopastos kieki dejau pagal sita tutoriala.
gal prastai nugramziau sena termopasta nors viska ir su skuduru nuvaliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakeiciau termopasta bet kazkodel uzkylo cpu temperatura staigiai per kelias min ant 90 laipsniu ir uzgeso konsole.

https://youtu.be/CC_tDYUwrT0?t=11m18s termopastos kieki dejau pagal sita tutoriala.

gal prastai nugramziau sena termopasta nors viska ir su skuduru nuvaliau

 

Gal neprijungei ausintuvo? Ar tikrai sukasi jis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal neprijungei ausintuvo? Ar tikrai sukasi jis?

Taip, buvau ausintuvo neprijunges...  :doh: Losiant Dark Souls 2 GPU temperatura 68 laipsniu, o CPU ant 76 laipsniu. Anksciau truputi pazaidus DS2 GPU temperatura pakildavo ant ~80, o dabar lenteliu nemeta, bet velgi, CPU temperatura gasdina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, buvau ausintuvo neprijunges...  :doh: Losiant Dark Souls 2 GPU temperatura 68 laipsniu, o CPU ant 76 laipsniu. Anksciau truputi pazaidus DS2 GPU temperatura pakildavo ant ~80, o dabar lenteliu nemeta, bet velgi, CPU temperatura gasdina.

Gali buti isdziuvus termopasta po IHS, bet ten reikia labai atsargiai. Labai lengva pazeisti takelius, taip pat ten tepasi ne paprasta termopasta, o thermal adhesive (siaip viskas priklauso nuo atskiru cipu, ant vieno geriau tepti adhesive, ant kito paprasta termopasta, dabar nepasakysiu tiksliai kur ka tepti, neseniai lyg buvau imetes linka).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti isdziuvus termopasta po IHS, bet ten reikia labai atsargiai. Labai lengva pazeisti takelius, taip pat ten tepasi ne paprasta termopasta, o thermal adhesive (siaip viskas priklauso nuo atskiru cipu, ant vieno geriau tepti adhesive, ant kito paprasta termopasta, dabar nepasakysiu tiksliai kur ka tepti, neseniai lyg buvau imetes linka).

As po pirmojo pabandymo pakeiciau termopasta vel. Tepiau Cooler Master HTK-002-U1-GP. Playstarion 3 mano modelis yra CECHK-03.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As po pirmojo pabandymo pakeiciau termopasta vel. Tepiau Cooler Master HTK-002-U1-GP. Playstarion 3 mano modelis yra CECHK-03.

 

Sprendžiant iš testų, termopasta nėra pati geriausia. Nuo normalių termopastų temperatūra skiriasi apie 10 laipsnių (testai daryti ant PC, bet nesudaro jokio skirtumo). Asmeniškai aš paskutinius kelis metus visur naudojau Arctic MX-2, kelis kartus naudojau ir ant PS3, rezultatai buvo tikrai geri. Jei paskaitytum užsienio forumus, pamatytum, kad daug kas naudoja Arctic Silver 5 (AS5) (ypač ant PS3). Su ja problemos yra tokios, kad jos Lietuvoj neradau ir ji turi pradžiūti tam tikrą valandų skaičių, kad pasiektų geriausius rezultatus (tuo tarpu Arctic MX-2 arba MX-4 neturi tokios problemos, jų pilna ir Lietuvoje už 4-5 eurus, o rezultatai gana panašūs). Žinoma, galima naudoti ir kitokią termopastą, bet prieš tai siūlau pasižiūrėti jos testus.

 

Negaliu garantuoti, kad temperatūra aukšta būtent dėl to, bet pagal testų rezultatus nuo lyderių šios termopastos temperatūra skiriasi nemažai :) Pirmam teste Cooler master termopasta yra lygiai tokia pati kaip tavo. Taip pat, kaip ir minėjau, gali būti išdžiūvusi termopasta po IHS. CECHK yra vienas iš naujesnių FAT modelių (šitas jau iš NOR kartos), jie perkaista šiek tiek rečiau nei senieji FAT su NAND, tačiau YLOD vis tiek gana didelė problemą, o CPU temperatūra nėra tragiškai aukšta, bet numušti kelis laipsniu nepakenktų :)

 

500x1000px-LL-dfd626c7_schematic2.png

 

Tim_test_update1.png

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Emilis09 dėkui už pagalba. Žodžiu pratestavau ant visokių resursus ryjančių žaidimų, tai viskas kaip ir į gerą gavosi - tiek CPU, tiek RSX temperatūra pastovi ant 70 laipsnių ir nekyla daugiau. Stovi ties 68-70. Na bet termopastą ateityje tikrai keisiu į ką nors profesionalesnio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.