mantukis5000

Mokyklos dalykai

Mokyklos dalykai  

38 nariai prabalsavo

  1. 1. Fizika...

  2. 2. Anglų kalba...

  3. 3. Istorija...

  4. 4. Rusų/Vokiečių/Prancūzų kalba...

  5. 5. Matematika...

  6. 6. Lietuvių kalba...

  7. 7. Tecnologijos(braižyba, siuvimas, pjaustymas...)...

  8. 8. Pilietinis ugdymas...

  9. 9. Dailė...

  10. 10. Etika/Tikyba...

  11. 11. Kūno kultūra...

  12. 12. Muzika...

  13. 13. Informacinės technologijos (informatika)...

  14. 14. Chemija...

  15. 15. Biologija...

  16. 16. Geografija...



Rekomenduojami pranešimai

Šiaip sukūriau, nes nekenčiu technologijų(braižybos) ir matkės, tai pasidarė įdomu kas jum patinka ir nepatinka.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visa 8klase chemijos nemegau, bet 9klasei kita mokytoja buvo ir normaliai deste, paskui drauge ismokino lygtis daryt ir lengviau pasidare, dabar isvis gerai kertu ja :D

o matke tai retam kuriam patinka (omfg funkcijos .. >.> )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai, kai pas mane visi geri mokytojai, tai kaip ir nė vieno dalyko nepažymėjau "nepatinka". Na, fiziką tik, nes nors ir pažymys nėra labai blogas, bet šiaip bullshit man ten kažkoks.

 

Labiausiai patinka/ sueina/ sekas Matematika ir Info.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai mantuki po kalėdų suvesk išvadas, kurie dalykai labiausiai patinka/nepatinka playmanams :D gera tema, prisiminiau mokyklėlės dienas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo mokytojų ir pačio motyvacijos priklauso, tačiau pasakysiu tai, kad kai mokiausi mokykloje (kurią baigiau prieš 8 pagrindinę ir prieš 4 gimnazija, na ir šiais metais KTU)

 

Labiausiai patiko anglų kalba, nes buvo žiauriai lengvai dalykas, kadangi egzistavo kanalas Cartoon Network per kurį rodydavo įdomią užsienietišką animacija, tai į anglų k. pamokas jau atėjau suprasdamas šiek tiek.

 

Antroje vietoje buvo IT ir Istorija - abu šie dalykai, mane "vežė" taip sakant, Istorija labai patiko, netgi buvau tas bičas, kuris tapdavo "Draugu" per istorijos kontrą. IT - buvo įdomi pamoka, dėl to, kad dėstytojas vienintelis visoje mokykloje apart kūno kultūros buvo vyras, jo pamokos buvo aiškios ir motyvuojančios siekti daugiau, realiai mokėmės ten Excel ir C++ tai buvo įdomu ir naudinga. 

 

Nekenčiamiausi dalykai buvo - Matieka ir Chemija, atvirai pasakius aš ten nieko gero nedarydavau, abu dalykai buvo tiek neįdomus tiek kosmosas.

 

Visi kiti dalykai taip in-between kaip anglai sako.

Redagavo Mason13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimenu 6 klasei kai viska gerai kirtau vos ne moksliukas buvau. Is matkes 8 buvo. Persikrausciau I vilniu tai ir i kita mokykla reikejo eiti iskart 7,8 klasei is visur 2. Dar 3 men buvau praleides 6klases pabaigos tai ka zinau..

Anglu tai man lengviausia desimtukinikas. Chemija nors ir su tom uzduotim nelabai bet gerai mokinuosi. Istorijos mokytojas isvis kazkoks dalbajobas jo ten programa tai nezinau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai mantuki po kalėdų suvesk išvadas, kurie dalykai labiausiai patinka/nepatinka playmanams :D gera tema, prisiminiau mokyklėlės dienas :)2015

2015 bus

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daug kas priklauso nuo mokytojo metodikos , mokėjimo išaiškint dalyką ir nuo aplinkos. Devintoje klasėje mokiaus labai gerai , nors mokykla nebuvo blizganti , perėjau į kitą mokyklą (kur labai stipriai reikalaujama) , tai vienuoliktoje smarkiai smuko pažymiai ir nesu jokiame dalyke pirmūnas.

 

Labai iš visų dalykų man nepatiko rusų kalba. Ką tik sakydavo , visada apsimesdavau , kad suprantu , nors iš tikro , man tai yra kosmosas. Mokytojos išaiškinimas irgi neblizgantis , nes namų darbus nelabai aiškiai išaiškindavo ir tekdavo sėdėt durniaus vietoje. Dar nepatiko chemija - kai reik rašyt formules man kartais norisi nusišaut , nes tai atrodo kaip viena didelė kosmoso odisėja. Ironiška , nors mokytoja buvo labai gera ir kartais nerodydavo veido emocijų (dėl to ją vadina žuvinimi :D). Kartais nepatikdavo ir ekonomika , nes mokytoja jauna ir bandydavo lygintis su mokiniais , išradinėdavo dviratį iš naujo , o kai būdavo grupiniai darbai - visą laiką būdavau per prievartą grūdamas į grupę (nors man patinka dirbt vienam be komandos) arba būdavau už buvimą vienu sulaukdavau pašaipų iš klasės.

 

Patikę dalykai man yra braižyba , dailė , kūno kultūra , IT , biologija , fizika ir dar istorija. Braižyba ir dailė , dėl to , nes visada randu kaip galima geriau improvizuot ir išreikšt mintis , nepaisant to , kad jei padarydavau menką klaidą manydavau , kad susimoviau ir darydavau viską iš naujo iki tobulybės. Fizika labai įdomu dėl bandymų ir skaičiavimų (bet būna labai sunku jei būnu pavargęs ir neišsimiegojęs) , o ir mokytojai labai įdomiai išaiškina dalykus. Kūno kultūra dėl savęs tobulinimo ir galėjimo kur nors smarkiai išsiliet bekilnojant "hantelius" , bėgiojant ir mėtant baudas. Apie biologiją nelabai yra ką pasakot , nes būdavau kaip kempinė (lengvai įsimindavau info) , o dabar viską darau iš savų žinių, Istorija man labai įdomu ir gerai sekas , nors per kontrus tenka gaut 4 , 5 , 6 ar net kelias pastabas iš eilės. Nepaisant to dažnai tenka sužinot ką nors naujo , praplėst žinias ir įsimint įdomius faktus. IT padėjo man išmokt greit rašyt , daryt daug ką sklandžiai ir iš dalies mane privertė vėl būti hiperaktyviu (kas man nelabai patinka).

 

Likę dalykai man neutralūs ir vienaip ar kitaip nejaučiu jiems simpatijų ar antipatijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daug kas priklauso nuo mokytojo metodikos , mokėjimo išaiškint dalyką ir nuo aplinkos. Devintoje klasėje mokiaus labai gerai , nors mokykla nebuvo blizganti , perėjau į kitą mokyklą (kur labai stipriai reikalaujama) , tai vienuoliktoje smarkiai smuko pažymiai ir nesu jokiame dalyke pirmūnas.

 

Labai iš visų dalykų man nepatiko rusų kalba. Ką tik sakydavo , visada apsimesdavau , kad suprantu , nors iš tikro , man tai yra kosmosas. Mokytojos išaiškinimas irgi neblizgantis , nes namų darbus nelabai aiškiai išaiškindavo ir tekdavo sėdėt durniaus vietoje. Dar nepatiko chemija - kai reik rašyt formules man kartais norisi nusišaut , nes tai atrodo kaip viena didelė kosmoso odisėja. Ironiška , nors mokytoja buvo labai gera ir kartais nerodydavo veido emocijų (dėl to ją vadina žuvinimi :D). Kartais nepatikdavo ir ekonomika , nes mokytoja jauna ir bandydavo lygintis su mokiniais , išradinėdavo dviratį iš naujo , o kai būdavo grupiniai darbai - visą laiką būdavau per prievartą grūdamas į grupę (nors man patinka dirbt vienam be komandos) arba būdavau už buvimą vienu sulaukdavau pašaipų iš klasės.

 

Patikę dalykai man yra braižyba , dailė , kūno kultūra , IT , biologija , fizika ir dar istorija. Braižyba ir dailė , dėl to , nes visada randu kaip galima geriau improvizuot ir išreikšt mintis , nepaisant to , kad jei padarydavau menką klaidą manydavau , kad susimoviau ir darydavau viską iš naujo iki tobulybės. Fizika labai įdomu dėl bandymų ir skaičiavimų (bet būna labai sunku jei būnu pavargęs ir neišsimiegojęs) , o ir mokytojai labai įdomiai išaiškina dalykus. Kūno kultūra dėl savęs tobulinimo ir galėjimo kur nors smarkiai išsiliet bekilnojant "hantelius" , bėgiojant ir mėtant baudas. Apie biologiją nelabai yra ką pasakot , nes būdavau kaip kempinė (lengvai įsimindavau info) , o dabar viską darau iš savų žinių, Istorija man labai įdomu ir gerai sekas , nors per kontrus tenka gaut 4 , 5 , 6 ar net kelias pastabas iš eilės. Nepaisant to dažnai tenka sužinot ką nors naujo , praplėst žinias ir įsimint įdomius faktus. IT padėjo man išmokt greit rašyt , daryt daug ką sklandžiai ir iš dalies mane privertė vėl būti hiperaktyviu (kas man nelabai patinka).

 

Likę dalykai man neutralūs ir vienaip ar kitaip nejaučiu jiems simpatijų ar antipatijų.

ne tau vienam rusų yra kosmosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne tau vienam rusų yra kosmosas

vajezau rusu, nesuprantu kaip 9 klasei dar 6 ar 7 isejo, nieko nesigaudau, nebent letai bandau skaityt kazka dar, o taip tai padejo truputi suprast kai Lineage 2 rusu serveri losiau, kazka gaudziaus tada :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad ta rusų kalba yra visiškai lengva :D sunkiausia matkė ir fizika, bet jeigu prie matkės pasėdi ilgiau tai ir supranti. O chemija tai visai kosmosas, nes tos įvairios prisijungimo ir kitos reakcijos tiesiog varo iš proto :D mokausi 11 kl ir vis dar nemoku lygint reakcijos lygčių. po pusmečio pasikeisiu ją į kitą dalyką

Redagavo Nos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad ta rusų kalba yra visiškai lengva :D sunkiausia matkė ir fizika, bet jeigu prie matkės pasėdi ilgiau tai ir supranti. O chemija tai visai kosmosas, nes tos įvairios prisijungimo ir kitos reakcijos tiesiog varo iš proto :D mokausi 11 kl ir vis dar nemoku lygint reakcijos lygčių. po pusmečio pasikeisiu ją į kitą dalyką

 

Čia kiekvienam skirtingai , nenorėk , kad visi būtų identiški. Vienam geriau sekasi kalbos , kitam tikslieji dalykai , tokia tiesa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis aš kuriam nepatinka Kūno kultūra :) (nekenčiu jos)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis aš kuriam nepatinka Kūno kultūra :) (nekenčiu jos)

Priklauso nuo mokytojo. Kadangi esu visiškai nesportiškas, jei mokytojas prašytų įvykdyt normatyvus, pareitų ragai ir nekęsčiau kūno kultūros. Kai per visa pamoką žaidi ką nori, o mokytojas prirašo dešimtukus, visai kitaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.