mantukis5000

AMD FX 6300 hackintosh

Rekomenduojami pranešimai

Turiu kompą su win8.1 ir noriu dualbootinti su mac os X (kuo naujesne versija). Gal kas galėtų išsamiai paaiškinti kaip tą padaryti, nes kiek visur žiūrėjau tai man ten čiornaja magija.

PC duomenys:

amd fx 6300

8 gb ram

gtx 650 ti oc 1gb

gigabyte 78lmt s2p

tp-link tl-wn721n(wifi usb adapteris)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.reddit.com/r/hackintosh/comments/2ml7il/amd_fx_yosemite_guide/

 

Labai daug darbo, kol viska pilnai susitvarkai. Visu pirma, kadangi pas tave AMD, reiks spec. kernelio (pamokoj yra nuoroda). Bent man daugiausiai laiko uzeme garsas (HDMI audio is monitoriaus). Reikejo isgaut DSDT ir nupatch'int. Pilna GPU palaikyma (GTX770) pasidariau su NVIDIA Web Drivers naujausia versija.

Dualboot ne taip paprasta. Pas mane 2 HDD-vienas 1TB su win 8.1 ir OS X 10.10, kitas 60gb su booloader ir OS X 10.9. Automatiskai uzsikrauna pastarasis HDD ir tada pasirenku sistema.

Beje, idomu, ar be veikiancio Mac'o kazka padarysi. Bent as parsisiunciau VMware atvaizda su OS X ir tada pasidariau bootable usb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.reddit.com/r/hackintosh/comments/2ml7il/amd_fx_yosemite_guide/

Labai daug darbo, kol viska pilnai susitvarkai. Visu pirma, kadangi pas tave AMD, reiks spec. kernelio (pamokoj yra nuoroda). Bent man daugiausiai laiko uzeme garsas (HDMI audio is monitoriaus). Reikejo isgaut DSDT ir nupatch'int. Pilna GPU palaikyma (GTX770) pasidariau su NVIDIA Web Drivers naujausia versija.

Dualboot ne taip paprasta. Pas mane 2 HDD-vienas 1TB su win 8.1 ir OS X 10.10, kitas 60gb su booloader ir OS X 10.9. Automatiskai uzsikrauna pastarasis HDD ir tada pasirenku sistema.

Beje, idomu, ar be veikiancio Mac'o kazka padarysi. Bent as parsisiunciau VMware atvaizda su OS X ir tada pasidariau bootable usb.

O ką maždaug per instaliaciją daryti? Girdėjau apie kažkokį multibeast ir unibeast ką jie daro? Kokią os x versiją galėčiau įsirašyti su amd procesoriumi? Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Multibeast naudojamas po instaliacijos. Jis suraso reikiamus kext failus, bootloader ir t.t.

Unibeast sukuria instaliacijos USB bei i ji iraso bootloader (padaro ta pati, ka ir Panthera is pamokos). Unibeast reikalaus OS X versijos, parsiustos is Mac App Store, o Panthera, myHack ir kiti lyg palaiko ir dmg faila.

Norint paleisti instaliacija, gali reikti tam tikru komandu. Visada naudok -v komanda, kad matytum, kur instaliacija sustoja. Jei gausi klaida, paieskok internete, kokias komandas su ta klaida reikia rasyti.

Siulau rasytis OS X 10.10 Yosemite. Veikia zymiai geriau nei Mavericks, bet irasyt man buvo didesniu problemu. Dabar viska susitvarkiau ir labai dziaugiuosi, nes viskas veikia pilnai ir labai greitai. Programos atsidaro tik paspaudus. Xcode ir iOS simulator (kas buvo labai aktualu) veikia kokius 4 kartus greiciau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Multibeast naudojamas po instaliacijos. Jis suraso reikiamus kext failus, bootloader ir t.t.

Unibeast sukuria instaliacijos USB bei i ji iraso bootloader (padaro ta pati, ka ir Panthera is pamokos). Unibeast reikalaus OS X versijos, parsiustos is Mac App Store, o Panthera, myHack ir kiti lyg palaiko ir dmg faila.

Norint paleisti instaliacija, gali reikti tam tikru komandu. Visada naudok -v komanda, kad matytum, kur instaliacija sustoja. Jei gausi klaida, paieskok internete, kokias komandas su ta klaida reikia rasyti.

Siulau rasytis OS X 10.10 Yosemite. Veikia zymiai geriau nei Mavericks, bet irasyt man buvo didesniu problemu. Dabar viska susitvarkiau ir labai dziaugiuosi, nes viskas veikia pilnai ir labai greitai. Programos atsidaro tik paspaudus. Xcode ir iOS simulator (kas buvo labai aktualu) veikia kokius 4 kartus greiciau :)

O ši versija palaiko mano turimą hardware?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didziausios problemos bus su CPU ir Wi-Fi korta. CPU palaikymui reiks AMD kernelio, o del interneto veikimo negarantuoju.

Gali bandyt siustis Niresh versijas. Jos iskart turi visus kext, AMD kerneli ir t.t. Jas galima man atrodo irasyt per Windows.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kexts-driver'iai. Kai kam nepakanka vien tik kext failu, bet reikia ir patch'int DSDT. Pvz. HDMI audio su jokiais kexts nesusitvarkiau, o DSDT issprende problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O būtina sata mode biose pakeisti ahci (dabar yra native ide)?

ahci butinas ir su windowsais. Sparta pastebimai didesne, ypac SSD disku. Tik nesugalvok jo keisti biose ir poto paprastai jungti windowsu, nes gali tau win susiknisti. Cia gidas, kaip tai padaryti.

 

http://pricklytech.wordpress.com/2014/02/04/windows-8-1-enabling-ahci-after-installing-windows/

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ahci butinas ir su windowsais. Sparta pastebimai didesne, ypac SSD disku. Tik nesugalvok jo keisti biose ir poto paprastai jungti windowsu, nes gali tau win susiknisti. Cia gidas, kaip tai padaryti.

 

http://pricklytech.wordpress.com/2014/02/04/windows-8-1-enabling-ahci-after-installing-windows/

pakeičiau biose, kažkokį errorą išmetė, sutvarkiau. Po mac os x (mavericks) disko įdėjimo ir ten bandymo isirašyti kompas nepasikrovė, metė lentelę, kad bootmanager not found. Kai tą š sutvarkiau (užėmė 6h) ir kompas užsikrovė mac os'o nebuvo. Žodžiu sugadinau visą dieną. Maniau, kad ten bus paprasčiau isirašyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokią versiją bandai įsirašyt? Retail ar Niresh? Buvo įsijungus instaliacija ar ne? Įsirašyk bootloader'į kurį nors, pvz. Chimera arba Clover. Bent aš Chimera naudoju, nes jis paprastesnis, bet Clover turi daugiau funkcijų.

 

Ne veltui hackintosh nėra toks populiarus dalykas. Pradžia su juo sunki, bet, kai perpranti, problemų tiek nekyla. Tik reikia netingėt pasinaudot Google :)

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokią versiją bandai įsirašyt? Retail ar Niresh? Buvo įsijungus instaliacija ar ne? Įsirašyk bootloader'į kurį nors, pvz. Chimera arba Clover. Bent aš Chimera naudoju, nes jis paprastesnis, bet Clover turi daugiau funkcijų.

 

Ne veltui hackintosh nėra toks populiarus dalykas. Pradžia su juo sunki, bet, kai perpranti, problemų tiek nekyla. Tik reikia netingėt pasinaudot Google :)

kaip isirašyt boot loaderį. Mac os pas mane iš toretų tinklapio parsiųstas, nežinau koks.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau bet koks Mac OS X netiks, jau rasiau gi :) Tau reikia Niresh arba retail su AMD kerneliu. Atsiusk nuoroda, koki siunteisi. Bootloaderi be Mac'o sunku irasyt. Geriausia butu iskart naudot Niresh build'a, su kuriuo pasileis instaliacija, o tada per Mac isirasyk Chimera.

 

Man iskilo vienas klausimas-kam tau Mac'o ? :) Pvz. as naudoju ji su tikslu-del Xcode. O kam tau? Jei tik nori isbandyti ar pasirodyti pries draugus, nemanau, jog verta vargt :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.