srs789

Uncharted dalys

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Nezinau ar cia rasau, administratoriai perkelsit tema jei reikes :). Noriu paklausti ar visos PS3 uncharted dalys yra susietos? Nieko nebus jei pradesiu nuo 2 dalies tarkim? Ir ka galetumet pakomentuot, kokie ispudziai is Metal gear solid 4 dalies? Aciu :)

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susijusios. As zaidziau nuo 2, siek tiek istorijos tikrai truksta, bet zaidimas smagus. Jei zaidi del istorijos - pereik pirma 1 dali, o tada eik prie kitu.

 

MGS nezinau, nera mano tipo zaidimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yeah, aš išviso nuo trečio pradėjau. Nesupratau viso backstory. Tik dabar turiu pirmą ir antrą dalis, tai bus žaidžiama viena po kitos, o trečią deja teks kur intike prisimint.

 

Apie MGS nieko nežinau, apart to, kad gali apsimesti dėže :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS labai superinis PS3 zaidimas. Nors zaidimas vienas is pirmuju ant PS3 grafika iki siol lenke daugeli zaidimu. MGS yra taktinis nebutina visus saudyti, gali pereiti zaidima nei prieso nepastebetas. Labai rekomenduoju tikrai nepasigailesi. Gal minusas tik tas kad ten trofeju nera, nes tais laikais dar nebuvo butina. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėk nuo pirmos , kitaip bus viskas f*cked up ir nesuprasi istorijos. Pats asmeniškai esu perėjęs tik Uncharted 2 Among Thieves , visus kitus esu bent pradėjęs , bet neužbaigęs dėl visokių š*dniekių. MGS irgi geras žaidimas (tik , kad Kojima belenkoks trolis paleidęs demo versijos ilgumo naują dalį Ground Zeroes už pilno žaidimo kainą :trl: ) labai geras stealth ir visą žaidimą gali praeit net nesušovęs nė vieno.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tie trofejai gal galit paaiskint? :D Esu naujas ant konsoliu, zaisiu tik pirmus zaidimus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS labai superinis PS3 zaidimas. Nors zaidimas vienas is pirmuju ant PS3 grafika iki siol lenke daugeli zaidimu. MGS yra taktinis nebutina visus saudyti, gali pereiti zaidima nei prieso nepastebetas. Labai rekomenduoju tikrai nepasigailesi. Gal minusas tik tas kad ten trofeju nera, nes tais laikais dar nebuvo butina. 

MGS4 jau turi trofejus, neseniai dar padare

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tie trofejai gal galit paaiskint? :D Esu naujas ant konsoliu, zaisiu tik pirmus zaidimus 

 

 

Bent kaip aš suprantu , tai jie kaip ir Collectible dalykai (nepykit jei ką ne taip parašęs). Jų paskirtis panaši kaip Steam ar Xbox achievements. Padarai kas reikalaujama , kolekcionuoji juos ir giriesi prieš draugus (jei nori).

Redagavo FHIGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėk nuo pirmos , kitaip bus viskas f*cked up ir nesuprasi istorijos. Pats asmeniškai esu perėjęs tik Uncharted 2 Among Thieves , visus kitus esu bent pradėjęs , bet neužbaigęs dėl visokių š*dniekių. MGS irgi geras žaidimas (tik , kad Kojima belenkoks trolis paleidęs demo versijos ilgumo naują dalį Ground Zeroes už pilno žaidimo kainą :trl: ) labai geras stealth ir visą žaidimą gali praeit net nesušovęs nė vieno.

 Ground Zeroes nuo pat pradziu mazesne kaina nei pilnavercio zeidimo buvo. Nuo starto berods 40euru kai kiti tuo tarpu apie 65. Ir pries isleidima buvo skalbta kad praeijimas apie 10val uzims. Aisku Kojima padare gera bizni is to nes pardavimai buvo labai fantastiski, bet negaleciau jo kaltint. Va ka reiskia zaidimui turet gera varda.

O kas tie trofejai gal galit paaiskint? :D Esu naujas ant konsoliu, zaisiu tik pirmus zaidimus 

Trofejai tai apdovanojimai zaidime uz tam tikrus nuopelnus. Trofeju vienas zaidimas turi apie 40. Surinkus visus zaidimo trofejus gauni Platina (prestizinis trofejus del kurio visi is proto eina). Renkant trofejus keliasi tavo patirties lygis kuris matosi `tavo profilija. Na trofejai kaip ir parodo ka tu zaidi ir ant kiek tu geras geimeris. .

MGS4 jau turi trofejus, neseniai dar padare

Va del to respectas Kojimai net po 7 metu nepamirsta updeitint zaidimo. Kai kiti tuo tarpu apie akivaizdzius bugus jau antra savaite pamirsta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS4 gavo trofėjus beveik po ~4metu nuo išleidimo 


tema perkėliau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted pradejau zaisti atbulai, nuo 3 iki 1 dalies , tai jei yra galimybes tai geriau nuo pirmos pradek beto zaisdamas aiskiai pamatysi zaidimo grafikos tobulejima,bei dar daug ivairiu niekuciu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėl MGS, tai ten šiaip irgi reikia pradėti lošti nuo pradžios, tiesiog jei pradėsi žaisti nuo ketvirtos dalies, nesuprasi gal 30% viso žaidimo, personažų ir kitų žaidimų aspektų. jeigu nori pradėti seriją, tai ją reikia lošti:

MGS3

MGS: Peace Walker

MGS: Ground Zeroes

MGS

MGS 2

MGS 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas nui kurios pradesi lost. Galu pirma paskutine poto atgal. Juk kiti zaidimai specialiai neina pagal eile ir viskas tvarkoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas nui kurios pradesi lost. Galu pirma paskutine poto atgal. Juk kiti zaidimai specialiai neina pagal eile ir viskas tvarkoj.

Tame ir esme kad Uncharted eina pagal eiliskuma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei losi ne is eiles tai neis . Na ir kas? :) vistiek kiekviena dalis tai atskiras nuotykis. Cia ne rpg koks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.