brunza

xbox 360 reikia suprantancio zmogaus patarimo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,sio metu esu uzsienyje,nupirkau sunui xbox 360 ir zaidima PLANTS vs ZOMBIES GARDEN WARFARE; niekaip negaliu paleisti jo,prie live prisijungiu,bet kai paleidziu zaidima raso kad nepakan profilio informacijos,isbandziau viska ka radau nete,vistiek nieko,cia mano numeris +436764660757 gal kas turintis viberi galetu pasukti ir padeti isspresti sia problema,arba pamajakinkit,persuksiu.Aciu chebra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,sio metu esu uzsienyje,nupirkau sunui xbox 360 ir zaidima PLANTS vs ZOMBIES GARDEN WARFARE; niekaip negaliu paleisti jo,prie live prisijungiu,bet kai paleidziu zaidima raso kad nepakan profilio informacijos,isbandziau viska ka radau nete,vistiek nieko,cia mano numeris +436764660757 gal kas turintis viberi galetu pasukti ir padeti isspresti sia problema,arba pamajakinkit,persuksiu.Aciu chebra

Ka raso tiksliai angliskai pacituok.... 

 

Tu Xbox Live Gold Membership turi ? Online tik su Gold gali zaisti.

Redagavo HESA1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka raso tiksliai angliskai pacituok.... 

 

Tu Xbox Live Gold Membership turi ? Online tik su Gold gali zaisti.

Your profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality     neturiu gold

Your profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality     neturiu gold

bet as ta zaidima nauja is parduotuves pirkau ir ant cd parasyta kad zaist galima tik online

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visus zaidimus noredamas zaisti online turi tureti xbox gold

b*** nesamone,perki zaidima uz 40 euru ir dar golda reik pirk. Aciu uz info.o golda kaip nors gali uz dikuti gaut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne negali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.