JAV010

obvilion !

Rekomenduojami pranešimai

sweiki noriu paklausti ar yra obvilion kox zaidimas ant ps2??

Taip yra...: The Elder Scrolls IV:Oblivion

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip yra...: The Elder Scrolls IV:Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion nėra ant PS2, yra ant Xbox360, PS3 ir PC. O šiaip tai Gamespot'e geriausia ieškot, kokie žaidimai ant ko yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Elder Scrolls IV: Oblivion nėra ant PS2, yra ant Xbox360, PS3 ir PC. O šiaip tai Gamespot'e geriausia ieškot, kokie žaidimai ant ko yra

Sry.. turbut busiu kazka netaip perskaites

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D ant pc turejau tai nepatiko tik tai kad ten labai jau letai vaiskto tas zmogus :D bet seip neblogas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu mane visad juokini JAV010 :lol:

Taigi, kokią ten rasę ir profesiją bei kokius status walking speed turi, nuo to priklauso, jei kažkokį lašinį pasiemei į charus, tai čia jau ne žaidimo o tavo kaltė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo su zmogum buvau tai lakste letokai :) seip galvojau ant ps2 palosti faina butu bet ka padarysi nera grajaus sito tai nera :D o apie speed tai daba negaliu pasakyti nes istrynes geima bet bet kada galiu ji susiinstaliuoti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal tavo postus duociau tau 10m.no offence bet klausi koks charas kieciausias....nu isvis nesamone kazkokia ko tu nori sokinet aplink priesa ir i subine badyt ar letia eiti bet kalti toky 1 kad mazai nepasirodytu ar nori balanced taigi cia pagal tavo play style.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereik gi užsipult žmogaus.

Rinkis tokį koks geriausias tau, taigi kai rase renkies bus tau aprašyta viskas, nebent nemoki angliškai (;

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

angliskai tai moku moku e bet gal kas turi walthrough koky gera kad visas geimas butu aprasytas gerai butu kas dautume linka ar ka nes buvau cia kai ansciau losiau uzstriges kur tokia pilis ir ten ja tipo puola kazkokie kaip goblinai ir tokie vartai kaip akis raudoni pro juos ieini ten juos isdauzai ir taip toliau perejau ta viena bet ilgai buvau uzsriges dekui o kaip manot geras dar elf ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dažniausiai pagal išvaizdą renkuos rasę :)

Niek nesupratau ką aiškinai, milijonas questų per tą oblivion abejoju ar žinos, bet pabandyk žiet čia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pasidarau savo rasę, buvau pasidaręs samurajų su tatuiruotėm ir katana, ilgais juodais plaukais, bet dabar jau nebežaidžiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.