Jeisonas

Kaip isjungti CMR naujuose Samsung TV

Rekomenduojami pranešimai

Kaip atjungti tuos fake refresh rate"" televizoriaus nustatymuose nerandu, google irgi nepadeda. Tas "Muilo operos efektas" biesino nuo pat pradziu is pradziu nesupratau kodel viskas taip realistishkai atrodo, paskui prisiskaiciau kad tai CMR kaltas. Pas kitus gamintojus nesunku atjungt nu bet ne pas Samsunga. Gal kas susiduret su panasia problema, padekit. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane Samsung, bet aš ji įjunges laikau, aišku kai laptopa per hdmi pajunges esu tai jis automatiškai off pasidaro ir net negaliu jo on padaryti, bet kai būna ps3 ps4 ar br-player, tada galiu nustatyti, aišku pas mane 2010m modelis Led 3d, 8 klasės tv


nebent Samsung padarė kad negalėtum off padaryti, bet čia tik mano spėjimas, gal gali tiksliai pasakyti koks tavo modelis Samsung ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Samsung 55HU8500, bet tai ir kituose 2014 maniu panasus turi but todel nerasiau modelio. PS4, PS3 atrodo puikiai tas CMR visai nekliuna, nu bet jei filma ziuriu tai toks jausmas kad teatre veiksmas vyksta. Skaiciau kad kaima patinka toks effectas bet daugeli manau erzina ir labai keista kad atjungti lengvai negalima nu arba as nerandu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomiai info jokios nėra kaip OFF padaryti 

 

Bandyk pagal mano nustatimus nueiti iki tos funkcijos (bet manau meniu bus visai kitas, bet gal kažkas panašaus bus) 

Menu > Picture >  Picture Options > Motion Plus (ir pasirenki kuris tau tinka) (bet sakau jei PC pajungi  per HDMI, tu nieko negali daryti toje skilti) 

 

Jis veikia tik ant PS3 / PS4 / BR-Player / TV-Kanalai (kabelinė) 

 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo butent tas ko ieskojau, aciu! Pieska netaip vedziau vienur Clear Motion, o ce pasirodo reik Motion Plus ieskot reikia . Po darbo pratestuosiu kaip vaizdas pasikeite,  ar dingo "Muilo operos efektas"

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.