SlapTap

PlayStation2 [slim] neveikia neoriginalūs diskai nors PS2 čipuotas.

Rekomenduojami pranešimai

Jei senesne tai pabandyt atnaujint i naujausia versija, gal padetu. Dar vienas variantas chipo laidas koks gali buti atsokes. Jei nelabai daug ardymo, tai  galima butu vizualiai paziuret ar viskas tvarkoi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei senesne tai pabandyt atnaujint i naujausia versija, gal padetu. Dar vienas variantas chipo laidas koks gali buti atsokes. Jei nelabai daug ardymo, tai  galima butu vizualiai paziuret ar viskas tvarkoi.

Gali pasakyti kaip ją reikia atnaujinti? Ar reikia pirkti tiesiog naują čipą ir prašyti meisto, kad įdėtų? Nes aš PS2 negaliu dabar įjungti, bet kiek pamenu v1.4 kažkas panašaus, sena versija, o dėl laidų rytoj pažiūrėsiu plius reikės pasižiūrėti internete kaip tas čipas atrodo, kad nepridaryčiau nereikalingų klaidų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi buvo kad neskaitydavo ps2 konsoles cipuotos,nei orgu nei pyratyniu,galvojau jau kad lazeriukas parejo,nunesiau pas pazistama,pakaeite cipa,tada jau kraudavo kaip naujas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš gal 8 metus nusipirkau PS2 ir 2 originalius žaidimus. Nieko nežinojau apie visokius atrišimus ir t.t., kad leistų žaisti neoriginalius žaidimus ir panašiai. Po keletos mėnesių nuvažiavau pas meistą, kad uždėtų čipą ir galėčiau žaisti neoriginalius žaidimus. Pats pirmas žaidimas po to buvo God Of War, viskas normaliai veikdavo, jokių nesąmonių ir panašiai, dar vėliau nusipirkau daugiau neoriginalių žaidimų, nes neturėjau PC tik PS2 tad negalėjau įsirašyti, o jie tik 10LT kainuodavo. Po keletos metų, nustojau žaisti, ir po pertraukas vėl prisėdau - viskas veikė. Dar po pertraukos prisėdu - veikia tik originalūs žaidimai..., nebeveikia visi tie pirktiniai, galvojau gal lazeris nusėdo, bet gi tada kodėl originalius skaito, o neoriginalius neskaito? Tikiuosi supratote mano problemą.

 

Jeigu kas neaišku, reikia detalesnės informacijos - rašykite, ką žinosiu tą parašysiu.

P.S. nerašykite labai jau moksliška kalba, noriu viską suprasti, nesu profesionalas.

 

Čia šūvis į tolį, bet gal chipas išjungtas? Vieną kart buvau tiap pasidaręs. Nors paskaitinėjau daba tai lyg ir pekraunat turėtų automatiškai įsijungti. Bet jei įjungiant ps2 parašo chipo pavadnimą tada įjungtas, jei ne tai gali pabandyti išjungti ps2 ir laikant paspaustą "start" įjungti. Bet čia abejotina. 

Pas mane būna kad kartais rašo dvd ar cd not supported. Tada išjungiu (NE reset) ir įjungiu kol pagauna kompaktą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi buvo kad neskaitydavo ps2 konsoles cipuotos,nei orgu nei pyratyniu,galvojau jau kad lazeriukas parejo,nunesiau pas pazistama,pakaeite cipa,tada jau kraudavo kaip naujas

Apie tai aš irgi galvoju, reikės pamąstyti.

 

Čia šūvis į tolį, bet gal chipas išjungtas? Vieną kart buvau tiap pasidaręs. Nors paskaitinėjau daba tai lyg ir pekraunat turėtų automatiškai įsijungti. Bet jei įjungiant ps2 parašo chipo pavadnimą tada įjungtas, jei ne tai gali pabandyti išjungti ps2 ir laikant paspaustą "start" įjungti. Bet čia abejotina. 

Pas mane būna kad kartais rašo dvd ar cd not supported. Tada išjungiu (NE reset) ir įjungiu kol pagauna kompaktą.

Man rodo čipo pavadinimą jeigu aš noriu per nustatymus jį įjungti. ModBo čipuose yra konfiguravimo meniu kai beįjungiant konsolę laikai trikampį ir skirtuliuką kartu. Išmeta nustatymus ir paskutinis pasirinkimas būna: LOGO - OFF/ON, tai įtakos manau jokios nedaro, bet pabandysiu su tavo kitais variantais.

 

EDIT:  

Gal turite dar kažkas kokių konkrečių atsakymų, kaip būtų galima sutvarkyti šitą problemą? Jau antrą dieną iš jūsų jokių atsakymų nematau, prašau padėkite, kaip tik galite!

Redagavo SlapTap

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

EDIT:  

Gal turite dar kažkas kokių konkrečių atsakymų, kaip būtų galima sutvarkyti šitą problemą? Jau antrą dieną iš jūsų jokių atsakymų nematau, prašau padėkite, kaip tik galite!

 

Nebandei atidaryti ir pažiūrėti ar nėra koks laidukas atsiklijavęs? Kompaktai geri? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikelsiu tema . Pildau savo ps2 zaidimu kolekcija  , siunciuosi zaidimu , kuriu neturiu  . vienas zaidimas kaip ir gerai veikia is karto , kitas  per vargus paleidzia  , bet iki galo neuzkrauna  , treciu isvis nepaleidzia  . rasiau  tiek per alcohol120 , nero , iso burn , power iso  ,  diskai verbatim . turiu du ps2 ir per abu taip pat. Kas gali buti blogai ?  patys iso failai ?  nes ps2 cipuoti , seni zaidimai veikia puikiai , be priekaistu . turetu veikti tiek PAL  tiek NTSC  kaip suprantu . help ?  :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikelsiu tema . Pildau savo ps2 zaidimu kolekcija  , siunciuosi zaidimu , kuriu neturiu  . vienas zaidimas kaip ir gerai veikia is karto , kitas  per vargus paleidzia  , bet iki galo neuzkrauna  , treciu isvis nepaleidzia  . rasiau  tiek per alcohol120 , nero , iso burn , power iso  ,  diskai verbatim . turiu du ps2 ir per abu taip pat. Kas gali buti blogai ?  patys iso failai ?  nes ps2 cipuoti , seni zaidimai veikia puikiai , be priekaistu . turetu veikti tiek PAL  tiek NTSC  kaip suprantu . help ?  :(

turiu du variantus. jei sakai kad įrašomi diskai geros kokybės ,tai gal tavo kompiuterio dvd romas "pavargęs" ir blogai įrašo? antras variantas- bandyk rašyti su img burn programa, ji viena geriausių pagal atsiliepimus,tik ją ir naudojau tiek ps2 tiek x360 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikelsiu tema . Pildau savo ps2 zaidimu kolekcija  , siunciuosi zaidimu , kuriu neturiu  . vienas zaidimas kaip ir gerai veikia is karto , kitas  per vargus paleidzia  , bet iki galo neuzkrauna  , treciu isvis nepaleidzia  . rasiau  tiek per alcohol120 , nero , iso burn , power iso  ,  diskai verbatim . turiu du ps2 ir per abu taip pat. Kas gali buti blogai ?  patys iso failai ?  nes ps2 cipuoti , seni zaidimai veikia puikiai , be priekaistu . turetu veikti tiek PAL  tiek NTSC  kaip suprantu . help ?  :(

Ziurint koks modelis, as tavo vietoj bandyciau per tinkla zaidimus pasileist, nereiktu varg diskus irasant. Radau vat toki gida internete, turetu viskas veikt, reiktu rast paciam laiko isbandyt.

https://www.reddit.com/r/ps2/comments/2ig0q0/tutorial_how_to_play_iso_game_backups_that_are/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal netokius diskus naudoji, maniskis ps2 sunkiai imdavo dvd-r, o vat dvd+r puikiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu du variantus. jei sakai kad įrašomi diskai geros kokybės ,tai gal tavo kompiuterio dvd romas "pavargęs" ir blogai įrašo? antras variantas- bandyk rašyti su img burn programa, ji viena geriausių pagal atsiliepimus,tik ją ir naudojau tiek ps2 tiek x360 

Sitas variantas tiketinas  , nes rasant  muzika i cd , ne visada  magnetola nuskaito  , tenka sugadint ne viena diska , o ir  isirasancios dainos rodo kad jos tera tik po 1kb , kas yra nerealu . anksciau budavo issirasai dainu i cd , tai paskui veliau isidejas ta cd i pc galedavai dainas nusikopint i pc , o db to nebeiseina  , nes kaip minejau dainos buna raso kad po 1kb 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas variantas tiketinas  , nes rasant  muzika i cd , ne visada  magnetola nuskaito  , tenka sugadint ne viena diska , o ir  isirasancios dainos rodo kad jos tera tik po 1kb , kas yra nerealu . anksciau budavo issirasai dainu i cd , tai paskui veliau isidejas ta cd i pc galedavai dainas nusikopint i pc , o db to nebeiseina  , nes kaip minejau dainos buna raso kad po 1kb 

gali būt kad pavargo tavo dvd įrenginys. Mano laptopui panašiai buvo, po ps2 rašiausi x360 žaidimus ir neužilgo pradėjo prastai įrašinėti,geimai strigdavo arba blogai įsirašydavo ir nepasileisdavo. tada pabandžiau ant žmonos apynaujo laptopo įrašyt- viskas kuo puikiausiai, po to slapčia gamindavau įrašus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali būt kad pavargo tavo dvd įrenginys. Mano laptopui panašiai buvo, po ps2 rašiausi x360 žaidimus ir neužilgo pradėjo prastai įrašinėti,geimai strigdavo arba blogai įsirašydavo ir nepasileisdavo. tada pabandžiau ant žmonos apynaujo laptopo įrašyt- viskas kuo puikiausiai, po to slapčia gamindavau įrašus :D

Prasitestuosiu  ant kito pc  su img burn  ir tuo paciu iso failu , tada paaiskes ar cia yra beda . Pasirodo ps2 zaideju dar like  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi padariau preliminares isvadas :  pabandzius irasyti su kitu pc , vistiek  niekas nepasikeite, tuomet  pabandziau atsisiusti du tokus pacius zaidimus is skirtingu saitu  , vienas veikia , kitas ne. Tikriausiai yra blogi failai .Tinklapis is kurio neveikia  http://www.theisozone.com/downloads/ , cia yra matomai kazkur sutalpinti failai  galima atsisiusti bet koky zaidima , o tinklapis  , is kurio veikia  http://www.gamestorrents.com/juegos-ps2-bittorrent.html  , bet cia yra siunciama per torrent , taigi praktiskai nepopuliariems zaidimas nera seederiu ir zaidimu atsisiusti neimanoma . 

Gal kas galetu numesti linku is kur siai dienai galima atsisiusti ps2 zaidimu ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.