narkata

Untitled X-Files Revival (2016) David Duchovny / Gillian Anderson

Rekomenduojami pranešimai

Vakar žiūrėjau iškart dvi serijas, tai tikrai gerai suėjo man, turėtu šiandien dar viena serija buti
Mulder toks senas arba čia grimas toks buvo ?
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiziurejau abi serijas, patiko abi, taciau pirmoji labiau itrauke su istorija, tikejausi kad ja prates kitoje serijoje taciau deja. Kiekviena serija - nauja istorija. Manau jie turetu normalu 10-ta sezona susukti, 6-ios serijos labai mazai. Gal tai yra kaip bandymas pasiziureti reitingus ir skriptas yra parasytas visam sezonui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abi patiko, bet pirma žymiai geresnė buvo, antra tai iškarto toks stabdis.

 

Tos konspiracijos teorijos geras angle, po tų ateivių vaikymosi senais laikais. Tikiuosi ir toliau plėtos tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nieko. Normaliai nieko ten jie nepasene. Mulder labai normaliai atrodo savo amziuj. Kaip ir scali. Bet jau iskart I tokia ufo isokom kad reikia priprast is tikro. Pas mulder vel kilo nuostabios idejos kaip visada. Awesome :) gaila kad mazai epu per sezona, nes tikrai labai gerai ziurisi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip laukiau, o b***** laiko neturiu paziureti. Gaila, kad tik 6 serijos bus, kiek supratau daugiau sezonu ir nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau priklausys dar nuo reitingų ir t.t. per anksti spręsti ar bus S02.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau priklausys dar nuo reitingų ir t.t. per anksti spręsti ar bus S02.

Man atrodo, kad isduoda prierasas "6-episodes event". Tipo gryzta tam, kad atsisveikintu. Nu tikekimes, kad prades kreipt demesi i populiaruma ir to populiarumo bus, bei zinoma serijos bus idomios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiūrėjau 2-3 serijas naujo sezono, tai ką aš žinau. 1 serija daug silpnesnė už 10 sezono 1 seriją. O nuo 2 toliau eilinės nesąmonės ir kuriozai. kur globalinės konspiracijos? ateiviai ir visa tai kas įdomu? o ne hang-man'o žaidimai... graudokai kažkaip. Twin Peaks - o ten tai buvo revival!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiūrėjau 2-3 serijas naujo sezono, tai ką aš žinau. 1 serija daug silpnesnė už 10 sezono 1 seriją. O nuo 2 toliau eilinės nesąmonės ir kuriozai. kur globainės konspiracijos? ateiviai ir visa tai kas įdomu? o ne hang-man'o žaidimai... graudokai kažkaip. Twin Peaks - o ten tai buvo revival!

 

Twin peaks nerealus revival buvo, pritariu ! Dar noris continue :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Twin peaks nerealus revival buvo, pritariu ! Dar noris continue :D

PRIMINS SENUOSIUS X FILES,laukiu pilno sezono

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.