Linkinme

Ar įmanoma playstation 4 kaip media centras?

Rekomenduojami pranešimai

savo muzikos nepasileisi,biski lievai,o popso nemegstu,nes per ji beveik uzmigt galima :D

Kazka sumaisei :) Ps4 is usb ima mp3. Tik wma neina (bet nesvarbus jis)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tik per sharefactory man ima mp3,aplikacijos nerodo jokios,nors nepatiko man per konsole klausytis muzikos,tam pc yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra gi MP3 player. Ikeli muzika ir gali klausytis tiek per meniu, tiek per zaidima. Viskas veikia normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra gi MP3 player. Ikeli muzika ir gali klausytis tiek per meniu, tiek per zaidima. Viskas veikia normaliai.

nerodo man ikonos,arba fleshas pas mane lievas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savo muzikos nepasileisi,biski lievai,o popso nemegstu,nes per ji beveik uzmigt galima :D

Tai jei jau popsas migdo, paprašyk kaimyno, kad rytais užleistų Hilti feat Black and Decker - When steel meets with concrete. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nerodo man ikonos,arba fleshas pas mane lievas

Gal ne FAT32 formatas? Arba ne ten keli? Nes man viskas veikia. Tik nepamenu, ar reikia kelt i MUSIC, ar i PS4/MUSIC (didziosiom raidem).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne FAT32 formatas? Arba ne ten keli? Nes man viskas veikia. Tik nepamenu, ar reikia kelt i MUSIC, ar i PS4/MUSIC (didziosiom raidem).

jei butu ne fat32 tai net sharefactory nepasileistu muzika,ir aplikacija aplanka sukures buvau,tik aplikacijos neismeta pagrindiniam meniu,reiks kada su kitu flasu pabandyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne FAT32 formatas? Arba ne ten keli? Nes man viskas veikia. Tik nepamenu, ar reikia kelt i MUSIC, ar i PS4/MUSIC (didziosiom raidem).

Jo , jei Paseles nedare tu folderiu, tai muzika jis matys kaip gtx savo issvajota csgo :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo , jei Paseles nedare tu folderiu, tai muzika jis matys kaip gtx savo issvajota csgo :D

butent kad dariau,net su yotubes pagalba :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent kad dariau,net su yotubes pagalba :D

tai pavyko tau pagaliau? :D katik paziurejau, tai as pasidares didziosiom raidem music, ir jame dar vienas folderis music, ir tada mp3 dainos. Cia seniai pagal gida dariau, nes kiti variantai netiko,net music player ikonos nerodydavo prijungus flesiuka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip del filmu is isorinio hdd, ar tokia funkcija turi?

Taip, palaiko labai daug filmų formatų. Tik išorinis HDD turi būti FAT32 arba exFAT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, palaiko labai daug filmų formatų. Tik išorinis HDD turi būti FAT32 arba exFAT.

geriau iškart exFAT, nes FAT32 failo dydis gali būti tik ~4GB, exFAT ~ 128PB :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o, pagaliau, perejo i exfat, saunumelis bus galima tik viena konsole pajungta laikyt vienu metu :D tik biski uzsiknisiu kol persikelsiu filmu/serialu/multiku kolekcija i naujas FS :D

Redagavo MaRiuS1117

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.