baltapukis

Dėl xbox 360 flashinimo

Rekomenduojami pranešimai

nereikia viso uzteks tik dvdrom. bet tas kas darys, patikrinti ar gerai pavyko negales

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai rizikos dar yra, kad gali neveikt...Bet jei neveiks, tai jau dvd romui kapiec?

tikrai ne. liteona galima neteisingai suflashint o tada atgaivinti ir netgi daug kartu. ipatingai svarbu yra teisingai nuskaityti dvdromo identifikacinius duomenis. jei jie teisingi flashint/perflashint tada galima tiek kartu kiek reikia.

 

 

beje, net jei surasytas key blogai, liteona galima panaudoti kitam boksui isnaujo. tiesa tai jau pats blogiausias scenarijus, nes tiesa tokia, jog liteono tu nesugadinsi, bet pats boksas kuriame jis buvo, bus nebepanaudojamas.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl savo X360 atkodavimo esu dėkingas forumiečiui rlevin7 . Jis man davė patarimų kaip taisyklingai išardyti konsolę, papasakojo apie atkodavimo versijas ir t.t. Jam siunčiau paštu dvd-romą 04-28 ir 05-05 atgavau atkoduota. Viskas veikia kuo puikiausiai, esu tikrai PATENKINTAS šio forumiečio darbu. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie tos pačios temos kad nekurt naujos norėčiau pasiteirauti ar visi ŠIAI DIENAI PARDUODAMI x360 DVD-Romai yra flashinami? duk ir gidus skaičiau, bet info jau šiek teik senstelėjusi, tai domintų ar nėra kokio nors kurio reikėtų vengti? ir turint galimybe kuri dvd-rom geriau imt? flashinčiau greičiausiai ne pats tad aktualu kurio flashinimas pigesnis. ačiū už atsakymus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar pagrinde eina Lite-on, dar Benq pasitaiko. Abu yra geri ir fleshinasi be problemu.

tai tikrai nebijodamas galiu imt bet kuri xbox360 ir ji tikrai gales nuflashint? ir kaip del tu kainu? nes kiek skaičiau skelbimus, ar kad ir to paties edmos informaciją niekur nenurodoma kainos bent orientacinės, tai vat ir įdomu ar nebus taip kad kokio lite-on(nu ar kažkurio kito) flashinimas kainuos pvz dvigubai brangiau nei kitų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tikrai nebijodamas galiu imt bet kuri xbox360 ir ji tikrai gales nuflashint? ir kaip del tu kainu? nes kiek skaičiau skelbimus, ar kad ir to paties edmos informaciją niekur nenurodoma kainos bent orientacinės, tai vat ir įdomu ar nebus taip kad kokio lite-on(nu ar kažkurio kito) flashinimas kainuos pvz dvigubai brangiau nei kitų :)

Ne į temą

http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...mp;#entry101993

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusprendziau perflashinti savo konsole i ix 1.6. Dar man reiketu suzinoti keleta klausimu:

1. Ar man tikrai nebutina ck3? Nes zmones sako kad nera butina. Jei nera butina tai kaip tada galiu on/off'int dvd drive per maziau nei 1 sec hm? :)

2. As neturiu tos via kortos bet kaip suprantu jos nebutina? Kam ji reikalinga?

3. Jei failinsiu tai kokios problemos gali buti? Teks keisti dvd drive ar blogiau?

Dekui isanksto uz atsakymus.

Redagavo ViPeRkillz
nekurk bereikalo nauju temu, jei yra uzvesta bendra tema tokiems klausimams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusprendziau perflashinti savo konsole i ix 1.6. Dar man reiketu suzinoti keleta klausimu:

1. Ar man tikrai nebutina ck3? Nes zmones sako kad nera butina. Jei nera butina tai kaip tada galiu on/off'int dvd drive per maziau nei 1 sec hm? :)

2. As neturiu tos via kortos bet kaip suprantu jos nebutina? Kam ji reikalinga?

3. Jei failinsiu tai kokios problemos gali buti? Teks keisti dvd drive ar blogiau?

Dekui isanksto uz atsakymus.

tai gal pirmiau reik issiaiskinti koks pas tave dvdromas. tada bus aisku kuris budas tinkamas plashinimui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal pirmiau reik issiaiskinti koks pas tave dvdromas. tada bus aisku kuris budas tinkamas plashinimui

Lite-on'as :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Student Facing 10 years of imprisonment for modifying video game consoles

OC man charged with modifying video game consoles

 

LOS ANGELES — A Southern California college student has been arrested on federal charges that he illegally modified video game consoles to enable the machines to play pirated video games.

 

The U.S. Attorney's Office says 27-year-old Matthew Crippen was released Monday night after posting $5,000 bond.

 

The California State University, Fullerton student who lives in Anaheim is accused of modifying Xbox, PlayStation and Wii consoles in violation of the Digital Millennium Copyright Act.

 

Immigration and Customs Enforcement agents got a tip from the Entertainment Software Association and searched Crippen's home in May.

 

He was indicted on two counts by a federal grand jury. Crippen faces 10 years in prison if convicted and is scheduled for arraignment on Aug. 10.

 

Attempts to reach Crippen for comment were unsuccessful.

taip kad atsargiai hebra,ir nevaziuokit i LA :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.